“ما به طور کامل آماده به ضرر و زیان’ در coronavirus کسب و کار کمک مالی, Mnuchin می گوید

واشنگتن — وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفته سناتور شنبه که گروه او و تغذیه هستند “به طور کامل آماده به ضرر و زیان در حالات خاص” در پایتخت باقی مانده برای توزیع شود از مراقبت عمل می کنند.

Mnuchin توصیف نیست این “حالات خاص” که در آن او آماده است به ضرر و زیان اما او تاکید کرد که وزارت خزانه داری آماده توزیع کل 500 میلیارد دلار در ابتدا اختصاص به کمک به کسب و کار مبارزه نهفته coronavirus بیماری همه گیر.

تا کنون Mnuchin گفت: دولت متعهد است تا $195 میلیارد اعتباری حمایت از ترک $259 میلیارد برای ایجاد و یا گسترش برنامه های به عنوان مورد نیاز است. که در مجموع $454 میلیارد دلار برابر با اصل تخصیص بودجه منهای $46 میلیارد دلار به طور خاص اختصاص داده شده برای شرکت های هواپیمایی.

Mnuchin این اظهارات را در کنترل از راه دور قبل از شهادت بانکی سنای کمیته مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای stanch اقتصادی خونریزی ناشی از این بیماری همه گیر. Mnuchin شهادت در کنار رئیس فدرال جروم پاول.

در سخنان افتتاحیه خود, Mnuchin اذعان کرد: “چالش های بی سابقه ای از مردم آمریکا در حال تجربه با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. این بیماری تأثیر خانواده ها و جوامع در سراسر کشور. از طریق هیچ گسل از خود مردم آمریکا نیز پایدار چالش های اقتصادی است.”

بیش از 36 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری در طول بیماری همه گیر.

Mnuchin در دفاع از این دولت سابقه در پرداخت پول از 2 تریلیون دلار مراقبت در قانون تصویب شده توسط کنگره برای کمک به کسب و کار مبارزه و صنایع و افراد است.

“ما کار کرده اند و از نزدیک با اداره کسب و کار کوچک در چک حفاظت برنامه برای اطمینان از پردازش بیش از 4.2 میلیون وام برای بیش از $530 میلیارد برای نگه داشتن ده ها میلیون نفر از زحمتکش آمریکایی ها در مورد حقوق و دستمزد” Mnuchin گفت.

او همچنین اشاره کرد که وزارت خزانه داری صادر کرده است “بیش از 140 میلیون نفر تاثیر اقتصادی پرداخت بیش از $240 میلیارد به ارائه مستقیم کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها” و “تقریبا 150 میلیارد دلار به کشورهای محلی و قبیله ای دولت از طریق Coronavirus صندوق امداد برای خدمات ضروری است.”

Mnuchin همچنین اشاره کرد که گروه او “تایید شده حدود 25 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد حمایت از صنعت هواپیمایی برای حفاظت از این مهم بخش از اقتصاد ما.” او نگفت این پول توزیع شده تنها “تایید شده است.”

آهسته با سرعت از خطوط هوایی بودجه امداد یکی از موضوعات مهم گزارش منتشر شده در دوشنبه توسط کنگره نظارت کمیته شارژ با نظارت بر اجرای مراقبت عمل می کنند.

حتی قبل از سنا شنوایی شروع دموکرات در این کمیته نشان داد که Mnuchin خواهد صورت کباب بیش از سرعت آهسته از خزانه وام به تلاش شرکت ها و سوالات بیش چقدر از این پول در واقع رفتن به کارگران است. مراقبت عمل شامل 500 میلیارد دلار برای خزانه داری و فدرال رزرو به قرض دادن به کسب و کار.

سناتور. Sherrod قهوه ای از اوهایو نماینده دموکرات این کمیته گفت که “از آنچه ما می دانیم تا کنون به نظر نمی رسد که این دولت و یا فدرال رزرو در حال ساخت کارگران اولویت خود را.”

براون گفت که او علاقه مند به فشار دادن Mnuchin و پاول “در مورد آنچه شما انجام می دهند برای بانک های بزرگ و یا شرکت های بزرگ و چگونه شما انتظار می رود که پول به شدت پایین اما چگونه شما مطمئن شوید که پول و قدرت کنگره به شما در واقع کمک به افرادی که در این کشور کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im