Mann Ki Baat: 'We Are All In This Together'': PM On COVID-19 Outbreak

دهلی نو:

جنگ علیه COVID-19 همه گیر تبدیل شده است به یک جنبش مردمی در این کشور و مردم در حال افزایش است به این مناسبت به یکدیگر کمک نخست وزیر نارندرا مودی ، این “مردم محور” مبارزه با ویروس خواهد بود “قابل بحث در آینده”, او گفت:, و اضافه کرد “من تعظیم کردن به همه شما”. نخست وزیر همچنین اذعان کرد که سهم دولت گفت: “آنها نقش بسیار فعالی داشتند”.

“شهر یا یک روستا در همه جا می بینیم افراد درگیر در مبارزه با این بیماری همه گیر. در حالی که برخی از آنها تغذیه ضعیف و دیگران در حال فروش زمین برای جمع آوری پول برای این مبارزه و در عین حال دیگران کمک حقوق بازنشستگی خود را در” PM مودی گفت: در ماهانه خود را, رادیو, آدرس Mann ki Baat امروز.

در مارس 14, نخست وزیر اعلام کرده بود یک فرمت از مستند. در این مناسبت او نیز مورد تحسین مردم را “خویشتن توبه و طلب بخشایش و ایثار”.

او همچنین روشن ساخته است که دولت تا به حال فشرده برای گسترش مستند.

“دولت در دولت این کشور را نیز در عمل با مسئولیت های بزرگ در مدیریت این وضعیت دور ساعت… من بوده است و در ادامه با ایالات متحده در مورد نحوه مبارزه با کرونا باید پیشرفت در هند. هر کس پیشنهاد کرده است که این مستند را باید ادامه داد. بسیاری از ایالت ها در واقع در حال حاضر تصمیم گرفت و اعلام کرد به ادامه مستند” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو