Wayfair است لگد زدن 4 جولای فروش فصل را با 70% همه چیز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

روز استقلال است که هنوز یک هفته دور اما Wayfair در حال حاضر جشن با 4 جولای ترخیص رویداد که فقط لگد کردن! فروش شامل آیتم های موجود در هر دسته تا 70 درصد از جمله عمده معاملات ليزينگ اقلام مانند تخت و کاناپه—همه با حمل و نقل رایگان. این یکی از اول جولای 4 فروش ما دیده می شود به زندگی می کنند در این سال و نیز به احتمال زیاد به یکی از بزرگترین, اما شما هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای فروشگاه کل فروش. بررسی تراکم بالا ما را زیر.

خانههای ییلاقی رز زیر دامن پاسیو صندلی

Corrigan استودیو سگینا مبل

در بیش از 90 اینچ این مبل به اندازه کافی گسترده به صندلی چهار و یا به اندازه کافی بزرگ برای دو نفر به راحتی در آن سالن از طریق یک فصل تمام از “گل بزرگ در مبارزه”. خود را در معرض پایه چوب جامد با مخروطی و tufted اثاثه یا لوازم داخلی آن را به یک شخصیت است که پیچیده اما نه مقید. آن را نیز بیش از 50 درصد!

خرید: Corrigan استودیو سگینا مبل $2634.63 $1159.99

چارلتون خانه استیو فرش منطقه

Everly کوین Pennell وظیفه صندلی

اگر, مانند بسیاری از ما, شما به تازگی متوجه شدم که دفتر خانه خود را در حال رفتن به طور منظم خود را برای در حالی که کمی طولانی تر از شما انتظار می رود با در نظر گرفتن این وظیفه صندلی. آن مخمل خواب دار مخمل و طلا پاهای فلزی را به دفتر خانه خود را احساس می کنم مثل یک فانتزی, گوشه, اتاق کار, حتی اگر آن را به معنای واقعی کلمه فقط یک گوشه ای از اتاق نشیمن خود را.

خرید: Everly QuinnPennell وظیفه صندلی $260 $169 ، 99 دلار

برچسب خانه Allegra پایه تلویزیون

این پایه تلویزیون یکپارچهسازی با سیستمعامل و سرگرم کننده و زرد نسخه ویژه شاد اگر شما نیاز به روشن و پاپ رنگ. این هر دو باز و بسته ذخیره سازی مناسب برای نمایش کتاب ها و پنهان کردن دور تصادفی شانس و به پایان می رسد و متناسب با تلویزیون 65 اینچ.

خرید: برچسب خانه Allegra تلویزیون ایستاده $298.50 $148.99

ساخته استودیو ماشا میز

شاید ترکیبی از طلا و گردو شاید طراحی براق اما این ساده میز به نظر می رسد راه گران تر از آن واقع است. آن را کوچک به اندازه کافی برای فقط در مورد هر فضا و می تواند به عنوان یک میز کنسول به لطف پنهان کشو به پهلو لپ تاپ خود را دور. این شهر همچنین دارای یک ساخته شده در پورت USB در سمت.

خرید: فرفورژه StudioMasha میز $219.99 $192.99

جیوه ردیف Garren صندلی باشگاه

ساده و تمیز-برش Garren باشگاه صندلی های استوانه ای تقویت بالش آن را فقط یک لمس از استعداد. به شکل گسترده به معنی آن را مناسب برای cozying تا به خواندن یک کتاب و یا تماشای یک فیلم و ساخت آن را به یک گزینه خوب برای هر دو اتاق نشیمن و اتاق خواب. این شهر همچنین دارای بیش از 1800 بررسی پنج ستاره بنابراین ما کاملا مطمئن شوید که آن را دروازه.

خرید: جیوه ردیف Garren باشگاه صندلی $249.99 $207.99

جیوه ردیف Matlock قوسی لامپ طبقه

با یک (واقعی) سنگ مرمر پایه و ترد کتانی سایه این قوسی لامپ طبقه یک گام از سبک های مشابه در همان نقطه قیمت می باشد. این یک انتخاب عالی برای اتاق های کوچک که در آن شما را محدود به فضای طبقه است اما نیاز به یک نور مرکزی راه حل و یا به عنوان یک وظیفه لامپ خانه خود را ،

خرید: جیوه ردیف Matlock قوسی کف لامپ $170 $132.99

جیوه ردیف ریحان میز قهوه

جفت بلوط جامد, پاها, با, براق, سفید, سطوح این میز قهوه دارای مقدار زیادی از فضا به مجموعه ای از گسترش تنقلات و یا ذخیره تمام اتاق نشیمن خود را و ملزومات. داوران عشق آن است که هر دو آسان به جمع آوری و فوق العاده محکم است.

خرید: جیوه RowBasil میز قهوه $451.36 $274.99

خط نقطه چین Dawes قفسه بندی واحد

مناسب برای یک اتاق رختشویی یا آشپزخانه Dawes قفسه بندی واحد تجاری ارائه می دهد-قفسه بندی کیفیت در قیمت مقرون به صرفه. قفسه های قابل تنظیم هستند بنابراین شما می توانید فضای ذخیره سازی خود را و رنگ سفید باعث می شود آن را کمی گرم تر از همه-کروم گزینه های.

خرید: خط نقطه چین Dawes قفسه بندی واحد $103.99 $65.99

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید