سازمان دیده بان باک ماه ماه گرفتگی در آسمان در چهارم ژوئیه

این مشترک به ترکیب sparklers و آتش بازی را در چهارم جولای جشن. در این سال شما می توانید به تماشای باک ماه ماه گرفتگی را به مخلوط.

در تاریخ 4 ژوئیه (و بسته به منطقه زمان خود را در جولای 5) شما می توانید ببینید که در ماه جولای به full moon—همچنین به عنوان شناخته شده باک ماه—و در برخی از نقاط جهان شاهد یک penumbral ماه گرفتگی. در حالی که هر کس قادر خواهد بود برای دیدن ماه کامل واقع در جنوب/غرب اروپا و بخش هایی از شمال و غرب آفریقا و بخش هایی از آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی و اقیانوس آرام, اقیانوس اطلس, اقیانوس هند و قطب جنوب شانس دیدن گرفتگی.

مانند بسیاری از قمر به “باک” نام مستعار شیپور خاموشی به یک اتفاق طبیعی است که در طول تاریخ اتفاق می افتد در طول ماه—در این مورد که یک گوزن نر رشد می کند جدید خود را به شاخ. بعد از فصل جفت گیری و سفید معمولا خود ریختن شاخ و با آب و هوای گرمتر می آید جوانه های جدید استخوان. یک پدیده طبیعی است که خواستار یک ماه به نام پس از آن من می خواهم بگویم.

در حال حاضر کمی بیشتر در مورد این رویداد که اتفاق می افتد در آسمان است. در علاوه بر این به ماه کامل مکان های جغرافیایی ذکر شده در بالا را یک شانس از شاهد penumbral ماه گرفتگی. این نوع ماه گرفتگی زمانی اتفاق می افتد که خورشید و زمین و ماه همه در هم ترازی. زمین مانع از برخی از نور خورشید از ضربه ماه پوشش تمام یا بخشی از ماه را با آن سایه و ایجاد گرفتگی.

به عنوان یک نتیجه از این ماه ممکن است به نظر می رسد کمی تیره تر به کسانی که رعایت آسمان شب است. اما صرف نظر از محل سکونت خود و یا سطح سبکی می بینید انتظار به تجربه ماه در کمال خود فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de