تماشا کنید: Madhya Pradesh دعوا بزرگترین حمله محصول-خوردن ملخ در 27 سال

Madhya Pradesh کشاورزان خواسته شده است برای نگه داشتن ملخ در خلیج با استفاده از صدای بلند برای تلفن های موبایل.

بوپال:

گروهی از محصول-خوردن آفات ملخ ها وارد Madhya Pradesh تهدید این کشور به امنیت غذایی. این بزرگترین حمله ملخ در دولت در 27 سال است و احتمال رشد تا فصل باران های موسمی, مقامات گفت.

پس از مخرب ویران کردن و از بین بردن محصولات کشاورزی و درختان در نقاط مختلف راجستان بیابان ملخ وارد Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ حوزه Budhni در سهر.

آفات وارد شده از طریق Neemuch منطقه در دولت پس از آن سفر به نقاط Malwa Nimar و در حال حاضر نزدیک به بوپال.

دولت بخش کشاورزی را صادر مشاوره به کشاورزان در روستاهای آسیب دیده منطقه به نگه داشتن مداوم شب زنده داری بیش از بیابان ملخ. آنها خواسته شده است برای نگه داشتن حشرات در خلیج با استفاده از صدای بلند از طریق طبل کوبیدن از ظروف و فریاد.

مقامات گفت: این حشرات ممکن است توقف در هر نقطه برای استراحت در شب بین 7 ساعت و 9 ساعت و خواسته کشاورزان به هشدار و نظارت بر حرکت خود را.

چهار تیم از دولت مرکزی علاوه بر تیم های دولت توسعه کشاورزی در حال مبارزه با ملخ با استفاده از اسپری های شیمیایی با کمک تراکتور و آتش-تیپ وسایل نقلیه.

کارشناسان هشدار داده اند که اگر swarms کنترل نیست به زودی به اندازه کافی آنها می تواند به از بین بردن ایستاده Moong محصول غلات به ارزش حدود 8,000 تومان کرور. ملخ نیز آسیب مهد کودک از میوه ها و سبزیجات است. آنها گفتند: اگر حشرات هستند و نه کنترل و سفر به مسافت های طولانی پنبه و سرد محصولات کشاورزی به ارزش چند هزار کرور نیز می تواند آسیب دیده.

Swarms از بیابان ملخ شده است گسترش از طریق هند از راجستان به Uttar Pradesh, از بین بردن محصولات کشاورزی و مراتع در حریص سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de