تماشا کنید: فدرال اکسپرس تندروها باند در حالی که فرود در فرودگاه بمبئی

طوفان Nisarga: فدرال اکسپرس MD-11 زمین هواپیما در فرودگاه بمبئی در میان باران

برجسته

  • محموله هواپیما نوسان کردن باند پس از فرود در فرودگاه بمبئی
  • شدید طوفان بهداشت حرفه ای Nisarga محصل امروز
  • MD-11 هواپیما آمده بود از بنگلور

بمبئی:

یک محموله هواپیما نوسان کردن باند پس از فرود در باران های سنگین در فرودگاه بمبئی به عنوان شدید و طوفان بهداشت حرفه ای Nisarga محصل در ماهاراشترا ساحل امروز. در تصاویری هواپیما دیده می شود از آمدن به توقف در یک باند و در زیر باران شدید در حالی که عظیم آن فرود چرخ دنده جابجایی آب با یک نیروی قوی ایجاد جت آب به افزایش چندین متر از زمین.

MD-11 هواپیماهای درگیر در باند فرودگاه گشت حادثه متعلق به آمریکا تدارکات شرکت فدرال اکسپرس و آن را از بنگالور. یک باند قیمتها اتفاق می افتد زمانی که یک برگ هواپیما از باند در حال استفاده در طول برخاست یا فرود است. ممکن است عمدی یا غیر عمدی.

این هواپیما شده است یدک کشیده به دور از باند و حادثه نمی اخلال در پرواز. پس از بحث با فرودگاه اقتدار از هندوستان, Mumbai airport تصمیم به عمل پرواز تا 6 بعد از ظهر امروز.

“Chhatrapati Shivaji Maharaj فرودگاه بین المللی شاهد یک باند گشت امروز با FedEx پرواز 5033 ورود از بنگالور. این حادثه هنگامی رخ داد که این MD11 هواپیما فرود در باند فرودگاه 14/32. این هواپیما یدک کشیده و دور از باند فرودگاه شده است و هیچ اختلال در پرواز عملیات” بمبئی فرودگاه در بیانیه ای گفت.

“فرودگاه خواهد بود عامل در مجموع 19 پرواز که شامل 11 خروج و ورود 8 در ژوئن 3. پرواز خواهد بود که توسط 5 شرکت های هواپیمایی – هوایی آسیا در هند, هوایی هند نیلی GoAir و SpiceJet. وجود دارد می تواند تغییرات به برنامه و مسافران درخواست برای بررسی برنامه خود را با شرکت های هواپیمایی قبل از ترک فرودگاه” GVK که مدیریت فرودگاه بمبئی در بیانیه ای گفت:.

Crosswinds و باران سنگین به عنوان یک نتیجه از شدید طوفان بهداشت حرفه ای می تواند فرود و برخاست از روی حیله و تزویر برای خلبانان که نیاز به تراز خود را بزرگ مسافر هواپيما با باند فرودگاه به درستی.

طوفان انتظار می رود که به تضعیف به یک گردباد در چند ساعت. با سرعت باد کاهش coronavirus-آمار بمبئی فرار کرده اند ممکن است بدترین طوفان گرمسیری. بدون آسیب گزارش شده از سرمایه مالی که در آن جنبش از مردم محدود شده است در مکان های عمومی مانند سواحل پارک ها و تفرجگاهها در امتداد خط ساحلی تا فردا بعد از ظهر.

MD-11 است که طیف وسیعی از بدنه هواپیما در خدمات پس از سال 1990 است. آن را ساخته شده توسط مکدانل داگلاس قبل از شرکت با هم ادغام شدند با بوئینگ. آخرین MD-11 تحویل داده شد توسط بوئینگ در سال 2001 با توجه به صنعت حمل و نقل هوایی وب سایت ردیاب Skybrary.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>