سازمان دیده بان Amy Sedaris آشکار لذتبخش پوچ محتویات زیر شلواری خود را

پس از چند هفته از پناه در محل در میان همه گیر سرگرمی ما چشم انداز دستخوش تغییر عمده. تلویزیون و رادیو و پادکست میزبان در حال ضبط کوچک-پشت صمیمی نشان می دهد از خانه های خود. Amy Sedaris است که به ما نشان میدهد چه چیزی در زیر شلواری خود را.

از تاریخ 8 آوریل کمدین و مجری در خانه با Amy Sedaris شده است positing فیلم در Instagram, هر یک به طور چشمگیری آشکار محتویات یک کشو در قفسه سینه از زیر شلواری.

تا کنون Sedaris پرده برداری کرده است به شرح زیر: عروسک کلاه گیس کوتاه کیسه های شن و ماسه تزئینی مینی شن و ماسه کیسه های پلاستیکی قاشق جعلی ناخن صورتی رنگ نمونه و googly چشم بذرها در میان گنجینه های دیگر.

چه سیستم سازمان از این زیر شلواری? شاید اندازه فیبر تعداد از چشم تاریخ خرید و یا امتیاز ستاره? پنج از پنج ستاره برای googly چشم بذرها برای اطمینان حاصل کنید.

به نظر می رسد هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر برای باز کردن زیر شلواری و ما امیدواریم که ما را به دیدن داخل همه آنها. چه چیزی شما فکر می کنم است که در آن وجود دارد ؟

بقیه Sedaris را Instagram پست ها به همان اندازه لذت بخش است. ما قدردانی, آموزنده, آموزش, برای تمیز کردن حلق آویز عروسک خیمه شب بازی (نام او Jocelyn توسط راه).

حتی او اعلان مجدد محتوای طلا است. فقط در این hamster خزنده عقب از آنچه به نظر می رسد سرامیک دایناسور.

و تعجب در تعجب طبیعی یک ستاره دریایی راه رفتن.

سومین فصل در خانه با Amy Sedaris برای اولین بار در مه 20 در TruTV. در ضمن لحن در Instagram برای قسمت بعدی از آنچه در کشو?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>