'Wanted To Invite You All': Low-Key Marriage For HD Kumaraswamy's Son

Nikhil Kumaraswamy ازدواج Revathi این grandniece از وزیر سابق M Krishnappa (فایل)

برجسته

  • عروسی تابع HD Kumaraswamy پسر کوچک
  • Nikhil Kumaraswamy ازدواج Revathi در آوریل 17
  • تنها اعضای خانواده به عروسی دعوت شده

بنگلور:

سابق کارناتاکا وزیر HD Kumaraswamy تمدید عذرخواهی برای هواداران خود را برای قادر بودن به دعوت آنها در پسرش Nikhil عروسی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در یک پیام ویدئویی گفت: حامیان او باید تنها دوش نعمت های خود را از خانه های خود بدون نقض مستند قوانین.

Nikhil Kumaraswamy ازدواج Revathi این grandniece از وزیر سابق M Krishnappa در آوریل 17.

“عروسی پسر من تا به حال ثابت شده است در رمنگرا در آوریل 17. این برنامه ریزی شده بود در یک راه بزرگ است. چون از دستورالعمل با توجه به این ویروس داده شده توسط دولت و چه کسی آن را به کوچک. حتی نگه داشتن اعضای خانواده – من خواهر و برادر و خانواده خود را – که (جمع) می آید به 60,70 (مدعوین),” او گفت: رسانه ها.

“من یک بار دیگر درخواست من به خوبی wishers با دست خورده با درد و عذر خواهی – اگر چه من می خواستم شما را دعوت تمام این اجتناب ناپذیر شرایطی به معنای آن است که محدود شود و در خانه است. Please forgive me, please don’t دست انداختن قوانین ارسال آنها آرزوهای خوب از خانه در صبح روز جمعه,” او اضافه شده است.

او گفت: این شانس خود را است که محل برگزاری این ازدواج هنوز هم در منطقه سبز (مناطق طبقه بندی شده به عنوان کم خطر).

“بنگالور نیز یک منطقه قرمز (coronavirus کانون). این شانس من بود که ما تصمیم رمنگرا و آن است که هنوز هم یک منطقه سبز. من دعا می کنم به خدا که آن باقی می ماند که راه. من نمی خواهم من تابع برای تغییر است که” او گفت:.

آقای Kumaraswamy گفت: این مشکل اجتماعی را حفظ فاصله در خانه اش بود که چرا تابع خواهد بود و سازمان یافته در یک خانه مزرعه.

“در تاریخ بعد زمانی که این مشکلات حل ما را پذیرش و دعوت از همه شما. ما باید به مجموعه ای به عنوان مثال برای دیگران. ما به دنبال دولت دستورالعمل و انجام این کار با اجازه و زیر تمام اقدامات احتیاطی” او گفت:.

Nikhil یک بازیگر-تبدیل-سیاستمدار از دست داده بود انتخابات از خانواده اش دژ مندیا.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im