ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر “یادگیری یک زبان جدید” خود را در لیست شما در شانس هستید. Babbel یادگیری زبان سایت است که با این نسخهها کار با کارشناسان زبان و زبان مادری به مهارت های تعاملی دروس ارائه شده است یک سال اشتراک برای 60 ٪ تخفیف قیمت به طور منظم. مهارت های خود را در حال رفتن از asi asi به muy bien.

برای یک مدت زمان محدود Babbel ارائه شده است سالانه خود را به اشتراک به خدمات خود را به طور معمول $155.90/سال فقط برای $62.25. با ثبت نام شما دسترسی به تمام 14 زبان Babbel است, دوره های, از جمله, اسپانیایی, زبان فرانسه, روسی, اندونزیایی, آلمانی, سوئدی, پرتغالی, در میان دیگران.

بر خلاف دیگر یادگیری زبان, سیستم عامل, سایت آثار با تمرکز در دراز مدت حفظ و نگهداری. بنابراین دوره های ساخته شده در اطراف مکالمه به جای تک کلمات و عبارات. این Babbel می گوید کمک می کند تا دانش آموزان به یاد داشته باشید خطوط کلید برای استفاده در زندگی واقعی گفت و گو با افراد بومی است.

و Babbel دوره های آموزشی منحصر به فرد طراحی شده برای انواع مختلف زبان آموزان زبان های مختلف و زبان مادری. پس اگر خود را از زبان اصلی به زبان انگلیسی است شما دوره های زبان فرانسه را نگاه و صدای متفاوت از یک سخنران اسپانیایی مادری.

اما اگر شما نمی خواهید به ارتکاب به یک سال کامل از آموزش زبان—بدون فشار. Babbel نیز با ارائه تخفیف در شش ماه و سه ماه اشتراک به عنوان بخشی از خود را “شروع تازه بهار” کمپین.

شش ماه اشتراک معمولا هزینه $83.95 اما شما می توانید یک در حال حاضر برای 50 ٪ خاموش در $41.99. و یا انتخاب کنید تا سه ماه اشتراک در 50% برای $25.49.

شما می توانید پیشرفت خود را در Babbel از طریق تلفن خود را, قرص, و بنابراین شما به راحتی می توانید یادگیری زبان جدید خود را در هر اتاق از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو