می خواهم خوشحال گیاهان? در اینجا یک بهار آیین انگشت شست خود را سبز دوستان هرگز جست و خیز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بودن در خانه بیشتر است و من با توجه به چیزهایی که رنده روی اعصاب من (مانند کج نور ثابت), اما آن را نیز باعث می شود من آگاه تر از چیزهایی که من لذت بردن از به دنبال در. برای مثال گیاهان من در حال ساخت من حتی شادتر از حد معمول این روزها. زمانی که من نشستن در صندلی راحتی در اتاق نشیمن من عاشق زیرچشمی نگاه کردن من از گیاه من در بالا از ما entryway قفسه کفش. و هر بار من انجام ظروف ، pothos که مسیرهای پیاده روی از بالای قفسه کتاب ما قابل مشاهده از سینک آشپزخانه به من می دهد یک کمی هیجان.

من یک گیاه بانوی در حال حاضر, اما در حال حاضر—در علاوه بر این به آوردن من زیبایی شادی—گیاهان من به من چیزی برای انجام و مشاهده است. من درک آرامش بخش احساس من از رسیدگی به آنها و توجه خود را به تغییرات کوچک است. با درجه حرارت گرم کردن بسیاری از گیاهان در حال ظهور از خود خفته متحده و در حال هل دادن برگ—آرام و نامحسوس نفس امید است که همراه با تماشای زندگی جدید رشد می کنند.

نشانه هایی از رشد سیگنال چیزی کمی بیشتر عملی و همچنین: آن است که زمان برای تغذیه گیاهان خود را.

این آخر هفته: بارور کردن گیاهان خود را.

لقاح گیاهان خود را سرگرم کننده است به دلیل آن بدان معنی است که آنها در حال رفتن به ماندن سالم و قوی و رشد بیشتر با شور و نشاط. اما نامناسب تغذیه در واقع می تواند به شما صدمه دیده گیاهان. در اینجا برخی از چیزهای مهم برای حفظ در ذهن در هنگام لقاح گیاهان خود را به عنوان به خوبی به عنوان برخی از راه های ساده برای انجام این کار:

1. بارور کردن گیاهان هنگامی که آنها نشان می دهد رشد فعال

کود لازم است زیرا با گذشت زمان آب leaches مواد مغذی گیاه را در خاک خود. اما تغذیه گیاهان هنگامی که آنها در حال خفته منجر به بیش از لقاح و می تواند به سوختگی برگ ها و حتی کشتن گیاه است.

2. آیا استفاده از کود بیشتر از این بسته نشان می دهد.

راه دیگر برای بیش از بارور است که به سادگی بیش از حد استفاده. همیشه دنبال دوز و دستورالعمل های روی بسته بندی خود را از کود; برچسب معمولا توصیه می کنیم یک مقدار بر اساس قطر از خود گیاه در گلدان است.

3. انتخاب نوع مناسب کود برای شما و برای خود گیاه است.

چوب کود مناسب هستند اما برخی از تولید کنندگان احساس آنها انجام یک کار خوب از disbursing مواد مغذی در سراسر خاک. انتشار آهسته گلوله اجازه می دهد برای توزیع حتی بیشتر و کار کمتر از کود مایع زیرا آنها نسبتا “تنظیم آن و آن را فراموش کرده ام” راه حل. کود مایع مناسب هستند اما شما باید به یاد داشته باشید برای استفاده از آنها. استفاده از تخصص کود برای بنفشه آفریقایی ارکیده کاکتوس و tropicals.

شما می توانید با گرفتن پروژه های آخر هفته حق در اینجا. به اشتراک گذاری پیشرفت خود را با ما و دیگران با ارسال به روز رسانی ها و عکس ها در Instagram و توییتر با هشتگ #atweekendproject.

به یاد داشته باشید: این است که در مورد بهبود نه کمال. هر هفته شما می توانید هر دو را انتخاب کنید به کار در انتساب ما به شما ارسال می شود و یا مقابله با یکی دیگر از پروژه شما شده است به معنی رسیدن به. آن را نیز به طور کامل و درست به جست و خیز یک آخر هفته اگر شما مشغول هستید و یا احساس تکلیف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>