مردم با پوشیدن ماسک و دستکش صبر کنید برای ورود به یک خارج شده در مارس 17, 2020 در یونیندل, New York.

القاعده بلو

خارج شده و باشگاه سام نیاز خود را در حدود 1.5 میلیون مستقر در ایالات متحده همکاران به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت آغاز در روز دوشنبه با توجه به یادداشت های ارسال شده توسط اجرائی از خارج آمریکا و باشگاه سام یک بخش خارج شد.

خرده فروشان نیز مشتریان را تشویق به پوشیدن پوشش صورت با توجه به یادداشتی که در تاریخ جمعه. وال مارت بزرگترین خصوصی کارفرما در ایالات متحده است.

این یادداشت فرستاده شده توسط جان Furner از خارج و Kath McLay از باشگاه سام به همکاران در ایالات متحده و می آید به عنوان یک تعداد بیشتری از کشورها و شهرها از جمله نیویورک الزامی است که ساکنان پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی.

در سطح فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در این ماه که آن را نیز توصیه می کند که آمریکایی ها پوشیدن پارچه پوشش صورت در اماکن اجتماعی که در آن فاصله دشوار است از جمله فروشگاه های مواد غذایی.

“ما تکامل یافته اند سیاست ما در پوشش صورت از اختیاری به اجباری به عنوان بهداشت عمومی ارشاد منتقل شده,” Furner و McLay نوشت.

آنها نوشت که کارمند می تواند خود را در صورت پوشش و یا استفاده از یک ارائه شده توسط این شرکت است. این شرکت نیز گسترش اورژانس ترک سیاست از طریق پایان ماه مه دو مدیران نوشت.

این حرکت جدید می آید به عنوان خارج شده و رهبری کشتی با این شرکت دست زدن به بحران بهداشت عمومی است که باعث شده تا تقاضا به موشک وار رفتن در حالی که تهدید کننده سلامت کارکنان خود و مشتریان.

ادامه مطلب: خارج کارمند و خانواده فایل های غیر عمدی پس از طرح دعوی در دادگاه مرد می میرد از coronavirus عوارض

بحران مالی ناشی از Covid-19 نیز منجر به یورش جدید متقاضیان کار. شرکت استخدام 150,000 متقاضیان از یک استخر از بیش از یک میلیون متقاضی کار در ماه گذشته است و قصد دارد به استخدام 50,000 بیشتر.

آخرین حرکت توسط این شرکت به طور موثر گسترش الزامات موجود در سراسر کشور.

ماه گذشته Furner و McLay گفت که کارکنان این شرکت شد و شروع به رول کردن حرارت چک از کارکنان و گفت: آن را در دسترس ماسک و دستکش به کارکنان که آنها را می خواستم. در 9 آوریل این شرکت گفت: آن را ماسک های اجباری “در بسیاری از جوامع که در آن ما شاهد افزایش موارد است.”

در جمعه, یادداشت های دو, مدیران اشاره راهنمایی از CDC نشان می دهد که افراد آلوده که نشان نمی دهد که علائم این ویروس هنوز هم می تواند انتقال آن به دیگران.

“با این دانش و اعتقاد ما آن است که به سادگی در همه بهترین بهره را به استفاده از ماسک یا پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش این بیماری” آنها نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو