“تصویر زمینه دختر” جدید زیبایی شناسی مصرف بیش از اینترنت

رفته اند روز از “preps,” “بابا” و “پیشرفته.” ما در حال حاضر زندگی می کنند در سن که در آن E-پسر VSCO دختران و در حال حاضر “Wallpaper دختران” سلطنت عالی. شما ممکن است آشنا با این دو سابق labels—هر یک نگاه متمایز و ویژگی های است که باید تعریف شده توسط رسانه های اجتماعی کلیشه (VSCO دختران scrunchies اندازه كم و Hydroflasks و E-پسران و دختران می پوشند بارهای از سرخ شدن, جواهر و نقره ای و راه راه). اما آنچه که یک تصویر زمینه دختر و چه آن را برای تبدیل شدن به یکی ؟

“معمولا این دختران تصاویر پس زمینه زندگی می کنند در یا لس آنجلس یا نیویورک” Infinite کاربر شارلوت ساموئلز توضیح می دهد که در یکی از ویدئوها پست شده در پایان ماه آوریل است. ساموئلز می گوید که “تصویر زمینه دختر” زیبایی شناسی است که او مورد علاقه و جدید نگاه کنید و او را دوست دارد آن را به طوری که او نیاز به سکه یک عبارت برای توصیف آن است.

او همچنان در ویدئو “رشد آنها احتمالا تا به حال با واقعا گران wallpaper. تزئینات دختر خود را اتاق [پدر و مادر] می خواستم آن را به صورت زیبا و بی انتها—چیزی که آنها نمی خواهد که به تغییر… آنها احتمالا پرداخت مقدار زیادی از پول برای پس زمینه تطبیق valances.”

ساموئلز می گوید که این تصویر زمینه دختر بودند احتمالا انتظار می رود به رشد و “مانند بلر و سرنا [از ‘Gossip Girl’]” اما به جای آنها بزرگ شود “baddies.” بنابراین Wallpaper دختران اساسا سرد مرزی دختران که خود را selfies در مقابل مورخ تصویر زمینه از دوران کودکی خود را.

“و در نتیجه” ساموئلز می گوید: “این تصویر زمینه دختر متولد شده است.”

The Infinite-er ذکر شده چند اثرگذارندهها که به این زیبایی. جنس زنبق و سوسن apatow آمده دختر به مدیر Judd apatow آمده است یک تصویر زمینه دختر. او اغلب flaunts her لباس های خنک و درشت آرایش در مدرسه تصاویر پس زمینه و تطبیق پرده ها.

آن را ترکیبی از و مدرنیته, گرانج و کلاس و medling پررنگ در پررنگ. ساموئلز گفت: خانه ای زیبا که یک تصویر زمینه دختر تصویر زمینه و یا زن اگر می خواهد—در مورد داشتن که “پول نگاه کنید.” او می گوید: “پول زمزمه پول جدید فریاد می زند.” این است که در مجاورت است که باعث می شود تصویر زمینه دختر عکس های سلفی بسیار سرگرم کننده به نگاه.

در حال حاضر زمان به خجالت خود را منسوخ شده دیوار. در آغوش این و آن الهام گرفته است. شما فقط ممکن است بزرگ بعدی تصویر زمینه دختر به فضل وب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>