وال استریت است underpricing یک جو بایدن ریاست جمهوری پیروزی ولز فارگو کریس هاروی هشدار

ولز فارگو اوراق بهادار’ کریستوفر هاروی معتقد است بازار کم بها دادن یک خطر عمده — و آن را coronavirus.

با توجه به شرکت سر از سهام استراتژی یک جو بایدن ریاست جمهوری برنده می تواند پرتاب وال استریت یک توپ منحنی و صدمه دیده را بازیابی.

“ما فقط فکر نمی کنم آن را به طور کامل با قیمت مناسب به بازار در این نقطه گفت:” CNBC “تجارت ملت” در روز جمعه.

نگرانی: یک بایدن پیروزی می تواند منجر به تغییر کد مالیاتی خواهد بود که منفی برای سهام.

“بایدن در حال حرکت است تا در انتخابات” اشاره کرد هاروی. “آنچه که برای مالیات ؟ می توانید آنها [حزب دموکرات] برنده می شود ؟ نه تنها کاخ سفید بلکه می توانید آنها برنده سنا نیز هست؟”

هشدار خود را می آید به عنوان سرمایه گذاران سعی کنید به ارزیابی خطرات ناشی از یک ویروس افزایش چند متحده است. هاروی در حال تماشای عفونت رای دادن اما او همچنان خوش بین است.

“هر روز ما جدید Covid سرفصل. آنها بزرگ نیست, اما آنها هنوز هم به خوبی در عرصه امکانات از آنچه که ما انتظار داریم” گفت: هاروی.

او خود را حفظ S&P 500 تا پایان سال قیمت هدف و یا 3,388 که نشان دهنده حدود 13 درصد افزایش از سطح فعلی.

با وجود طولانی مدت bull مورد سهام هاروی هشدار به بازار آسیب پذیر است به 5 تا 10 درصد عقب نشینی از سطح فعلی.

“ما شده است محتاط در بازار برای چند هفته در حال حاضر,” او گفت:. “ما کمی بیش از حد, بیش از حد سریع است. و در حال حاضر ما فقط نیاز به یک سالم و اصلاح شده است.”

آن را در حال حاضر ممکن است در جریان است. عمده شاخص فقط دیدم دوم افت هفتگی در سه هفته و هاروی ارائه مشاوره به سرمایه گذاران برای استفاده از ضعف به نفع خود استفاده کنند.

“شروع به اضافه کردن ارزش سهام [و] برخی از سهام درپوش کوچک,” هاروی گفت. “شروع به نگاه در مکان های که در آن نمودار به نظر می رسد بد —و این بدان معناست که, مالی, شرکت کارت اعتباری خود را.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید