وال استریت تحت فشار است و بیش از آن عدم تنوع

معترضان و افسران پلیس برخورد برای صبح روز دوم در یک ردیف در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 در شهر نیویورک پس از یک بودجه رای بدهند. (عکس از دیوید دی Delgado/گتی ایماژ)

دیوید دی Delgado | گتی ایماژ

جهانی شرکت فرضی آغاز شد که در ایالات متحده آمریکا پس از کشتن جورج فلوید باعث شده است تا صنایع طولانی تحت سلطه مردان سفید پوست مانند بخش مالی به تجدید نظر تنوع.

جورج فلوید کشته شد توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در 25 مه که به زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه است. فلوید بود دستگیر و به ظن استفاده از تقلبی $20 bill. مرگ او مشتعل در سراسر جهان تظاهرات با هدف پرداختن نژادی و بی عدالتی و نابرابری.

وال استریت شده است یک صنعت تحت سلطه مردان سفید پوست. در گلدمن ساکس فقط 2.7 درصد از مدیران مقامات ارشد و مدیران سیاه و سفید هستند. در سیتی 2 درصد از مدیران و مدیران ارشد سیاه و سفید هستند.

بستن شکاف ثروت نژادی

در حالی که شرکت ها و بانک ها نمی تواند به تنهایی حل سیستمیک و تاریخی نژادپرستی است که وجود داشته است در ایالات متحده از زمان تاسیس آن تلاش شده است که ساخته شده را امتحان کنید و به سیاه و سفید آمریکایی ها شانس بهتری در برابری اقتصادی.

در علاوه بر این به سود آشکار بستن نژادی شکاف ثروت معنی برای جوامع تحت تاثیر یک 2019 مک کینزی گزارش پیش بینی شده انجام می net اقتصاد ایالات متحده بین $1.1 تریلیون و 1.5 تریلیون دلار توسط 2028.

“شرکت های دولتی و شرکت های خصوصی باید به تمرکز بر روی” چگونه می تواند به شما نشان می دهد خود را, شرکت, هدف,’ نه فقط به کارکنان خود و مشتریان خود را اما در هر جامعه شما کار می کنند” بلکراک مدیر عامل لری خبرچین گفته CNBC هدلی قمار در یک دولت جهانی اجلاس پنل هفته گذشته است. او اضافه کرد که “هدفمند” شرکت در حال رفتن به بهتر است در دراز مدت سود دهی.

BlackRock قول داده است که 30 درصد بیشتر سیاه و کارکنان در این شرکت تا سال 2024. به عنوان مدیر عامل بزرگترین دارایی مدیر فینک نظارت بیش از $6 تریلیون و استخدام 16000 نفر در سراسر جهان تنها 5 درصد از, که سیاه و سفید هستند. زیرساخت های جهانی شرکای رئیس Adebayo Ogunlesi گفت CNBC هدلی قمار که به لطف “تلنگر” از مدیران اجرائی مانند خبرچین, کسب و کار است به رسمیت شناختن است که آن را به یک نقش رهبری را در جامعه در حوزه اقتصادی و نژادی و بی عدالتی است.

وال استریت از خواب بیدار

تحت فشار بانک ها گرفته اند و مراحل را به انجام بیشتر برای مبارزه با نژاد پرستی. بسیاری از مدیران منتشر شد, اظهارات و صحبت کردن در مورد قتل جورج فلوید به رسمیت شناختن اختلافات عمیق امریکا چهره می آید به مسابقه.

جی پی مورگان مدیر عامل جیمی Dimon منتشر شد بیانیه شناخت “واقعیت” خشونت پلیس و “همراه با COVID بحران برجسته نابرابری و دیگر جوامع مختلف اند و در ادامه به صورت هر روز” تعهد به انجام بیشتر به عنوان یک شرکت است.

ولز فارگو متعهد به سیاه و رهبری بیش از 5 سال آینده در بانک. با توجه به یادداشت تنها 6 درصد از San Francisco-بر اساس بانک رهبران ارشد سیاه و سفید هستند.

بانک مرکزی آمریکا اعلام کرد که مبلغ 1 میلیارد و چهار سال تعهد پشتیبانی اضافی برای کمک به جوامع محلی آدرس نابرابری اقتصادی و نژادی شتاب Covid-19.

شکاف جنسیتی

وال استریت نیست مبارزه تنها با تنوع نژادی. زنان به طور قابل توجهی کمتر در صنعت خدمات مالی.

فرانسیسکا مکدونا مدیر عامل بانک ایرلند گفت: CNBC بخش بانکی است “به شدت غیر نماینده” از زنان است.

“تعداد بسیار کمی وجود دارد زن اجرائی سیستمیک مهم بانک ها,” او گفت:. “زمانی که من به اطراف نگاه فرصت برای ترویج زنان, من همیشه نگاه سخت و سریع وجود ندارد و این کمبود در سطح ارشد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de