وال استریت آغاز می شود مخاطرات بالا تابستان با بازار در سطح بحرانی اقتصاد به بازگشایی

100 روز پس از این سهام به اوج خود رسید و در فوریه. 19 جزو مهیج ترین و بی ثبات کننده در بازار تاریخ است.

سریعترین-تا کنون 35 درصد سقوط از یک رکورد به دنبال یکی از قوی ترین و بی امان ارتجاعی تظاهرات در دهه. خشونت از فرود در یک اقدام بی سابقه به اجرا گذاشته اقتصادی متوقف و اولیه اعتباری وحشت سخت بود به فرار. و درنده خویی از اجرای بالاتر دشوار است برای بسیاری از سرمایه گذاران با احتیاط به این باور و یا سوار شدن.

در حال حاضر که این تجمع رسیده است چه چیزی می تواند سطح بحرانی فقط به عنوان اقتصاد بازگشایی آن را حس می کند به بازجویی بازار برای سرنخ ها از اهداف خود را از اینجا.

بهبود تجمع به دنبال آسیب پذیر?

شاید در لکه های آن است. بسیاری از پتانسیل نقاط ضعف جا به دسته کوتاه مدت شرایط بیش از حد گرم.

S&P 500 در هفته گذشته از 3044 حال جبران 70 درصد از کل تلفات در پست-فوریه سقوط قابل توجه در حرکت است که همچنین پرتاب شاخص بالاتر از آن خط میانگین حرکتی 200 روزه در سطح 3000.

در حالی که هیچ اتوماتیک خویشتن داری در پیشرفت بیشتر از 200 روز به طور متوسط عمل کرده است به عنوان یک بیت از یک غرفه-منطقه پس از قبلی مهم بازار پایین. حتی در تلفظ V شکل بازیابی از اواخر سال 2018 دیدم سریع لغزش بازگشت به این سطح برای یک لحظه لمس قبل از حمل بالاتر است.

به عنوان Instinet ویژگی های استراتژیست فرانک Cappelleri قرار داده و آن را جمعه “قیمت عمل و الگوهای نمودار صعودی باقی می ماند در حالی که ثانویه شاخص های درخشان, علائم هشدار دهنده.”

اواخر هفته گذشته برخی از 96 درصد از S&P 500 سهام خود را بیش از میانگین 50 روزه – در مورد عنوان بالا که این اندازه گیری می شود.

در حالی که آن را نشان می دهد نوار اشباع خرید است, کتی استاکتون از Fairlead, استراتژی, اشاره, بازار, بازدید فقط مانند یک دولت قدرتمند در uptrends و معنی دار pullbacks نیست معمولا فوری است.

گزینه های معامله گران در حال گرفتن کاملا تهاجمی در صعودی شرط دوباره با میانگین 10 روز از حرکت نزولی-قرار داده و به upside-حجم تماس نزدیکی پایین دیده می شود در ماه ژانویه این سال و ماه ژانویه سال 2018 هر دو در نزدیکی بازار قله.

روز جمعه کندی می تواند منعکس کننده سریع-پول خستگی پس از یک بی پروا با حداکثر سرعت دویدن آینده پس از یک حرکت نزولی برگشت ظهر پنج شنبه. و برخی به طور گسترده ای به دنبال روند شاخص رسیده اند “صعودی خستگی” خوانش.

اما ریزشی الگوهای شکست خورده اند را نگه دارید دو ماه گذشته با شتاب نزولی ندارد و نرخهای محدود به حدود 5 درصد است.

سرمایه گذاران هنوز هم در مبارزه با این تجمع ؟

سنتی سرمایه گذاران خرده فروشی و بسیاری از نهادی مدیران صندوق شده اند محتاط و سر در گم تداوم و قدر این تجمع است. اقدامات خرده فروشی صندوق جریان فردی-سرمایه گذار نظرسنجی و صندوق نقدی سطوح همه در ادامه به منعکس کننده عدم اعتقاد در بازار است.

سیستماتیک پرچین-صندوق موقعیت کاملا دفاعی و توسط بسیاری از اقدامات این تاکتیکی بازیکنان را آغاز کرده اند ramping تا سهام خود را در معرض.

وال استریت استراتژیست به عنوان یک گروه در حال خاموش خود را در بازار مشاهده کنید. متوسط فروش-سمت S&P 500 با قیمت هدف است 3067 – حدود 1 درصد بالاتر از هفته گذشته بسته سطح و به خوبی در زیر نمونه پیش بینی افزایش 5-10٪.

برای اطمینان باز صعودی سناریو نیست لذت بردن از محبوبیت. نشان می دهد که فدرال رزرو و کنگره باید پیش از emptively کوتاه مداری رکود حلقه بازخورد محرک خواهد بود به اندازه کافی به پل مصرف کنندگان و کسب و کار ارزیابی سهام در حال توجیه فوق العاده کم نرخ بهره و شرکت ها را به زور گرفتن بزرگ بازده را از این آشفتگی و انتظار بود فریاد زد پایین.

مجموعه ای در برابر تمام شواهد از احتیاط هر چند هستند مذکور بیش از حد گرم گزینه های فعالیت و مشهود افزایش کوچک-سرمایه گذار حدس و گمان و شایع حساب دهانه های آنلاین در شرکت های کارگزاری.

آن را هنوز هم ممکن است به نشان می دهد موقعیت در کل محدود است و به اصطلاح درد تجارت همچنان بالاتر برای سهام اما این مورد است که به عنوان قوی به عنوان آن را چند هفته پیش.

چه چیزی را از vaunted چرخش به ارزان تر ادواری سهام ؟

یک روز زن و شوهر از دراماتیک outperformance کوچکتر مورد ضرب و شتم پایین از لحاظ اقتصادی حساس سهام در هفته گذشته بود و صریحا در آغوش به عنوان یک پتانسیل تغییر دور از همان رشد سهام رهبری و نشانه ای بازار ناتوان صاف احیای اقتصادی.

آن را به عنوان اگر در نشانه با بسیاری از سرمایه گذاران با استناد به رکورد گسترش بین رشد و ارزش عملکرد و گسترده شکایات که بازار بیش از متکی بر بزرگترین پنج سهام به نمایندگی از 21 درصد از S&P 500.

آن همچنین به عنوان برخی از پنج بزرگ را نه تنها برگزار خوبی است اما باید گسترش ارزیابی خود را به رکورد ارتفاع. مایکروسافت, اپل و الفبا در تمام یا در تمام وقت یا چند سال اخیر در جلو قیمت/درآمد های متعدد.

در کل این گسترش از بازار مثبت است. ند دیویس تحقیقات می گوید ادواری outperformance پس از یک دوره نوسانات شدید تمایل به چند ماه باقی بماند.

در همان زمان وقتی دیرین رهبران بازار شروع به تایر و معامله گران شروع به گرفتن برای پاره پاره دول عقبمانده آن اغلب نشانه یک مرحله از رالی در جریان است. Jurrien Timmer های کلان پژوهشی در وفاداری امتیاز از ما دیده ایم ارزش چرخش در نزدیکی پایان سه ماه گذشته اشاره در یک ماه پایان ایجاد توازن اثر است.

چرا خزانه بازده بالاتر و یا VIX پایین تر?

مسلما ناتوانی از 10 سال عملکرد خزانه داری را به ماندن در بالای 0.7% می گوید سرمایه گذاران اوراق قرضه هستند خودداری حمایت خود را از سهام بازار را روشن تر چشم انداز. شاید. و پایین ترین نرخ های جدید در بازده نخواهد بود به احتمال زیاد مورد استقبال صاحبان سهام جمعیت.

اما اغلب فشرده بازده منعکس تغذیه نگه داشتن نرخ یک شب در صفر نامحدود بانک مرکزی آمریکا برای خرید اوراق قرضه و عدم تورم است.

به نقاط دور از خزانه منحنی عملکرد کاملا شیب دار با 30 سال به بالا, 1.4 درصد مثبت ماکرو سیگنال. و اسپرد اعتباری در حالی که به خوبی بالا, مارس پایین باید trended پایین تر در هفته های اخیر.

نوسانات شاخص در بالا 20s حتی به عنوان S&P بوده است در رالی حالت برای 60 روز تا حد زیادی منعکس کننده واقعی روزانه jumpiness از بازار با 10 روز متوجه شدم نوسانات سالانه حدود 20. و گر احتیاط بیش شدید اقتصادی و استرس های اخیر تروما از فروش گسترده کردن این است که نگه داشتن یک پیشنهاد در گزینه اول که VIX تا حدودی بالا نسبت به اساسی بازار عمل است.

زیرا این معامله گران باید تشخیص دهد این بازار لحظه دهید بیشتر سوال کاوش از پاسخ روشن به عنوان وال استریت وارد یک ریسک بالا در تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>