Wajid Khan از آهنگساز موسیقی دو نفری Sajid-Wajid می میرد در 42

Wajid Khan Of Music Composer Duo Sajid-Wajid Dies At 42

بسیاری از فیلم برادری را به توییتر به پرداخت ادای احترام کردند. (فایل)

بمبئی:

خواننده و آهنگساز Wajid Khan مدیر موسیقی دو نفری Sajid-Wajid محبوب برای کار خود را در سوپراستار سلمان خان در فیلم هایی مانند “Wanted”, “Dabangg” و “Ek Tha Tiger” درگذشت در ساعت اولیه روز دوشنبه در یک بیمارستان شهرستان به دلیل عوارض ناشی از عفونت کلیه. او 42.

آهنگساز موسیقی سلیم تاجر که تایید این خبر از Wajid مرگ گفت: این آهنگساز در بیمارستان بستری شد و چند روز پیش در Surana بیمارستان Chembur که در آن وضعیت او بدتر شده است.

“او تا به حال مسائل متعدد. او تا به حال یک کلیه موضوع بود و پیوند در حالی که پیش. اما به تازگی او به دانستن در مورد عفونت کلیه و… او در ونتیلاتور برای چهار روز گذشته پس از وضعیت او شروع به بدتر شدن است. عفونت کلیه آغاز شد و سپس او رو به بحرانی” سلیم گفت PTI.

این آهنگساز موسیقی دو نفری خود را بالیوود اولین با سلمان را در سال 1998 با فیلم “Pyaar Kiya Toh Darna Kya” و در ادامه به کار بر روی بازیگر فیلم های مختلف از جمله “Garv”, “Tere Naam”, “Tumko Na Bhool Payenge”, “شریک” و محبوب “Dabangg” حق رای دادن.

Wajid هم پخش برای سلمان در chartbusters مانند “Mera او ادامه”, “Fevicol Se” و برای آکشی کومار در “Chinta Ta Chita Chita” از فیلم “Rowdy Rathore” در میان دیگران. او به تازگی شرکت سلمان تشکیل شده است آهنگ ها “Pyaar Karona” و “بهایی بهایی” که این بازیگر منتشر شده در کانال یوتیوب.

Wajid همراه با برادرش ساجد به عنوان مربی در آواز واقعیت را نشان می دهد “Sa Re Ga Ma Pa 2012” و “Sa Re Ga Ma Pa ستاره آواز”.

آهنگساز duo نیز به ثمر رساند IPL 4 تم آهنگ “Dhoom Dhoom Dhoom Dhadaka” بود که آواز توسط Wajid.

به زودی پس از اخبار آهنگساز مرگ را شکست بسیاری از فیلم برادری را به توییتر به پرداخت ادای احترام کردند.

بازیگر Priyanka Chopra گفت: او را همیشه به یاد داشته باشید Wajid لبخند.

“یک چیزی که من همیشه به یاد داشته باشید این است که Wajid داداش خنده. همیشه لبخند بر لب. رفته بیش از حد به زودی. تسلیت به خانواده اش و همه عزادار. استراحت در صلح دوست من. شما در افکار و دعاهای من” او ارسال شده در توییتر.

بازیگر Parineeti Chopra گفت: Wajid یکی از “بهترین” در این صنعت است.

“همیشه آواز. تمام قلب. همیشه مثبت است. شما واقعا از دست رفته Wajid بهایی” او هنوز توییتی.

بازیگر Varun Dhawan مشترک یک عکس از خود فیلمساز-پدر David Dhawan با Wajid و به یاد نوازنده به عنوان یکی از مثبت ترین افراد در بالیوود.

“شوکه از شنیدن این خبر @wajidkhan7 بهایی بسیار نزدیک به من و خانواده من است. او یکی از مثبت ترین مردم به اطراف است. ما را از دست شما Wajid داداش با تشکر از شما برای موسیقی,” او نوشت.

آهنگساز موسیقی-خواننده Vishal Dadlani گفت که او “دل شکسته” پس از شنیدن این خبر.

“هر دو @SajidMusicKhan و @wajidkhan7 شده اند و نزدیک و دوستان واقعی. این نوع که ممکن است دیدن نور و نشان می دهد تا در استودیوی ما در وسط شب فقط به ملاقات و صحبت کردن و به اشتراک گذاشتن یک خنده. نمی توانم باور Wajid و من هرگز دوباره صحبت می کنند,” او نوشت.

خواننده و آهنگساز Shankar Mahadevan گفت که او هنوز هم قادر به آمدن به شرایط با خبر Wajid جويد.

“تکان دهنده ! خداحافظ برادر عزیز.. دوستت دارم .. تا ما در دیدار با طرف دیگر ! نماز برای سفر صلح آمیز خود را Wajid بهایی” او هنوز توییتی.

خواننده Javed Ali نوشته شده “احساس عمیقا متاثر پس از شنیدن خبر تکان دهنده از مرگ ناگهانی از Wajid Khan. ممکن است روح او در آرامش استراحت. من صمیمانه تسلیت به خانواده اش. خداوند به قدرت در خانواده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net