ما دیده ایم بسیاری از تورهای مجازی در چند هفته گذشته — از همه چیز از موزه ها به دریایی پناهگاه به هلند گل لاله باغ — و این یکی از جالبترین تا کنون: 13 روز 360-مشاهده تور استرالیا غربی از جمله ساحل با کانگوروها.

غربی استرالیا هیئت مدیره گردشگری ایجاد شده در این سری از ویدئوها به احساس می کنم مثل یک مسافرت مجازی. برای 13 روز و جدید تصویری برای اولین بار در غرب استرالیا Facebook صفحه در ساعت 9 صبح استرالیا غربی زمان استاندارد (که 9 p. m. ET).

تور رسما آغاز شد و در آوریل 15, بنابراین شما هم اکنون می توانید تماشای ویدئوها با سرعت خود را, آیا هر روز همه در یک بار و یا جایی در میان.

چه چیزی باعث ویدئوها ویژه ای است که آنها در حال فیلم برداری به صورت 360 درجه مشاهده بنابراین شما می توانید با کشیدن در سراسر صفحه نمایش برای دیدن کانگوروها و سایت های دیگر از هر زاویه.

روز 1 شروع فیلم با یک درایو به ساحل در شهر اسپرنک. شما می توانید نقطه خود را به سمت ساحل به احساس می کنید مانند شما در حال نگاه کردن به بیرون از پنجره در یک سفر جاده ای. پس از گذراندن زمان در شن و ماسه با کانگوروها نگه داشتن چشم خود را بر روی آنها را به عنوان شما درایو دور.

سفر طراحی شده است که به دنبال مسیر یک زندگی واقعی دو هفته سفر ابتدا در اسپرنک و پیچ در پیچ شمال در اطراف سواحل غربی استرالیا است. دیدن گلهای وحشی در شکوفه کامل صرف زمان با نهنگ قاتل و stingrays و کشف wineries و غارها.

همراه با روزانه ویدئوها غربی, استرالیا, اطلاعات گردشگری مرکز پست تکمیلی, عکس و داستان آن در Facebook صفحه.

گردشگری عمدتا متوقف شد در پاسخ به کروناویروس همه گیر اما این خلاق در گردشگری مجازی به ما یادآوری می کند که جهان هنوز هم زیبا خارج از آپارتمان ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو