ویزا محدودیت های مسافرتی کاسته برای برخی از OCI Cardholders می گوید: دولت

Visa, Travel Restrictions Eased For Some OCI Cardholders Amid Lockdown

Coronavirus مستند: ویزا متوقف شد و سفر restricions اعمال شده در طول مستند

دهلی نو:

ویزا و سفر به محدودیت های اعمال شده در طول coronavirus مستند شده اند آرام برای دسته بندی برخی از شهروندان در خارج از کشور از هند (OCIs) رشته در خارج از کشور و مایل به بازگشت به هند, این وزارت خانه گفت: در روز جمعه بعد از ظهر.

در آن اطلاع رسانی وزارت گفت: محدودیت های اعمال شده از طریق زودتر سفارش “را نمی شود به هیچ هواپیما و کشتی و قطار و یا هر وسیله نقلیه دیگر مستقر را OCI cardholders رشته در خارج از کشور”.

این دسته از OCI cardholders در حال حاضر واجد شرایط برای بازگشت به هند:

  • جزئی کودکان متولد شده از اتباع هند در خارج از کشور و برگزاری OCI کارت
  • OCI cardholders که مایل به آمدن به هند در حساب از خانواده شرایط اضطراری مانند مرگ
  • زوج های که در آن یک مرد متاهل است OCI دارنده کارت و دیگری یک ملی هند و آنها که اقامت دائم در هند
  • دانشجویان دانشگاه که در حال OCI cardholders (اما نه افراد زیر سن قانونی) و که پدر و مادر در حال شهروندان هند در هند زندگی می کنند

در اوایل این هفته, هندی-آمریکایی که فرزندان جوان نگه OCI کارت ابراز نا امیدی بیش موقت ممنوعیت ویزای بلند مدت. چند اشاره کرد که آنها تا به حال شده است قادر به رزرو بلیط پروازهای ارائه عودت کننده گان خدمات که نوزاد کودکان اجازه داده نمی شود.

این OCI کارت صادر شده است به مردم منشاء هند اجازه می دهد آنها را سفر بدون ویزا در اکثر موارد. آن را نیز اعطا امتیازات خاص قابل مقایسه به آن داده شده به شهروندان به جز خرید زمین کشاورزی, رای گیری رقابت انتخابات و کار در دولت است.

بیش از 23,000 سرخپوستان است که رشته در خارج از کشور پس از مستند تحمیل شد در ماه مارس بوده است عودت از ده ها تن از کشورهای تحت حکومت “Vande بهارات ماموریت”.

دولت مستقر هوایی هند جت مسافری و کشتی های جنگی نیروی دریایی ایالات متحده و اروپا و منطقه خلیج فارس استرالیا و چندین کشور در جنوب شرقی آسیا و همچنین کشورهای همسایه مانند نپال و بنگلادش به هند شهروندان است.

روز پنج شنبه دولت گفت: “Vande بهارات ماموریت” که مرحله دوم شد برای پایان دادن به امروز بوده است توسعه یافته به تاریخ 13 ژوئن با حدود 50 کشور تحت پوشش.

خصوصی و شرکت های هواپیمایی ممکن است در این مرحله دولت اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im