“ویروس جهش در دهلی اما نمی تواند دائمی مستند”: Arvind Kejriwal

دهلی وزیر Arvind Kerjiwal خطاب به یک کنفرانس ویدئویی در این بعد از ظهر.

دهلی نو:

دهلی نو نمی تواند دائمی مستند, وزیر, Arvind Kejriwal گفت: این بعد از ظهر به عنوان او موافقت کرد و در همان نفس است که سرمایه های ملی است که در جایگاه سوم COVID-19 نفر در هند دیده است یک پرش بزرگ در تعداد بیماران جدید.

“قبول داریم که شهر دیده می شود سنبله بزرگ در تعدادی از coronavirus موارد است. اما ما نباید وحشت. این وضعیت در دهلی نو خواهد بود و هیچ گونه نگرانی برای من در دو سناریو – اگر تعداد مرگ و میر را افزایش می دهد و در صورت وجود کمبود بیمارستان و تخت” رئیس جمهوری گفت: امروز در یک کنفرانس ویدئویی است.

“دائم مستند است و هیچ راه حل. ما باید به حرکت با تمام احتیاطی” رئیس جمهوری در ادامه گفت و تأکید کرد که این سرمایه ملی “است که چهار قدم جلوتر از coronavirus”.

“ما در حال ساخت از مقدار زیادی ترتیبات است که بسیار بیشتر از نیاز,” او گفت:.

51-در سال AAP رئیس جمهور بارها و بارها گفت که مردم در سرمایه های ملی را به یادگیری برای زندگی با این بیماری همه گیر است که تحت تاثیر قرار بیش از 17,000 در شهر-دولت; 398 بیماران فوت کرده اند.

این رقم دو برابر در دو هفته – از 8,500 موارد در 14 ماه مه به 17,386 موارد امروز.

از کل موارد ثبت شده تا کنون تنها 2,100 در بیمارستان; بقیه مرخص شده, Arvind Kejriwal, گفت:. “بسیاری از افرادی که قرارداد این بیماری خفیف یا بدون علائم; آنها دوره نقاهت در خانه خود را,” او اضافه شده است.

AAP دولت مرتب 2,100 تخت اضافی برای COVID-19 بيمار در زمان یک هفته رئیس جمهوری تاکید کرد. “ما تا به حال 4,500 تخت هفته گذشته است. امروز شهر 6,600 تخت برای بیماران است. هفته آینده ما در حال برنامه ریزی به این شکل به 9,500,” او گفت:.

روز یکشنبه بیمارستان های خصوصی در شهرستان دولت خواسته شد به ذخیره 20 درصد از تخت های بیمارستانی برای COVID-19 بيمار.

یک برنامه تلفن همراه راه اندازی خواهد شد در روز دوشنبه است که کمک خواهد کرد که بیماران در دهلی نو پیگیری این تعداد تخت در این شهر به وزیر گفت.

حمله به کسانی که هدف قرار داده اند AAP دولت بیش از دست زدن به همه گیر آقای Kejriwal گفت: “این زمان برای سیاست کثیف. همه ما باید با هم کار کنند برای ملت است.”

یک کلیپ جعلی که ادعا می کند که تعداد زیادی از بدن هستند تا ستون در دهلی نو انجام دور نیست از سرمایه های ملی به وزیر گفت. “مطمئن باشید من خواهد بود که برای اولین بار اقدام اگر هر تصویری که واقعی است, گزارش شده است,” او اضافه شده است.

در سراسر هند تعداد COVID-19 موارد عبور کرده اند 1.7 لاخ-علامت; بیش از 4,900 مرگ و میر مرتبط با این بیماری ثبت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>