ویروس است که از یک آزمایشگاه طبیعی نیست می گوید: Nitin کرد به NDTV

دهلی نو:

اتحادیه وزیر Nitin کرد در واکنش به وزیر دارایی Nirmala Sitharaman این اطلاعیه برای کسب و کارهای کوچک آمار coronavirus بحران و هفته مستند گفت: ایجاد مثبت در این شرایط یک چالش بود.

“ما باید به درک هنر زندگی با تاج. این است که یک ویروس. این یک مصنوعی ویروس و در حال حاضر بسیاری از کشورها در سراسر جهان – آنها در حال تحقیق بر روی آن برای یک واکسن. این واکسن در دسترس نیست, آن است که انتظار می رود که واکسن در دسترس خواهد بود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و پس از آن وجود خواهد داشت بدون مشکل” Nitin کرد در مصاحبه ای گفت: به NDTV.

“مشکل دوم این است که تشخیص روش. ما نیاز به برخی از خوب روش برای به طوری که ما می توانیم بلافاصله شناسایی ویروس. این غیر منتظره است چرا که این ویروس از آزمایشگاه این است که طبیعی ویروس بنابراین جهان در حال حاضر آمادگی هند است و در حال حاضر آماده دانشمندان در حال آماده شده است. پس از پیدا کردن یک راه حل برای که ما می تواند ایجاد اعتماد به نفس. پس از مصرف واکسن وجود خواهد داشت بدون مشکل,” او گفت:, و اضافه کرد که این امر کاهش ترس است.

Mr کرد وزیر مسئول میکرو, شرکت های کوچک و متوسط و همچنین حمل و نقل جاده ای گفت: کارگران مهاجر رشته های سراسر کشور coronavirus مستند چپ به دلیل ترس و ابراز امیدواری کرد که بازگشت هنگامی که کسب و کار بازگشایی شده است. “ما نیاز به مبارزه با کروناویروس اما ما نیز مبارزه با یک جنگ اقتصادی. ما یک کشور فقیر و نمی تواند افزایش مستند از ماه به ماه,” او گفت:.

هزاران نفر از مهاجران چپ بدون شغل یا خانه زمانی که این کشور رفت و به مستند در اواخر ماه مارس مجموعه ای از روستاهای خود در پا, در, چرخه, و یا بر روی کامیون ها. بسیاری را در سفر از دست دادن زندگی خود را یا به دلیل خستگی و گرسنگی و یا تصادفات در بزرگراه ها است.

روز سه شنبه نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرده بود یک تومان 20 lakh کرور بسته برای کمک به بخش های مختلف جزر و مد بیش از این ویروس در بحران است.

به عنوان بخشی از بسته دولت امروز اعلام کرد Rs 3 لاخ کرور وثیقه وام برای کسب و کارهای کوچک و 30000 تومان کرور روپیه تاسیسات به غیر از بانک مسکن و شرکت های مالی به عنوان بخشی از اقدامات برای کمک به احیای اقتصاد توفان coronavirus مستند.

همچنین این کاهش نرخ مالیات بر عدم پرداخت حقوق و دستمزد 25 درصد افزایش یافته پشتیبانی به شرکت ها برای دیدار با قانونی مسئولیت در کارکنان صندوق بازنشستگی ارائه 90,000 تومان کرور روپیه کمک مالی به پول نقد-گرسنگی شرکتهای توزیع برق و به شرکت های ساخت و ساز تا شش ماه بیشتر برای تکمیل پروژه های دولتی.

امروز اعلام شد برای اولین بار از بسیاری از اقدامات برای رونمایی شود در روزهای آینده توسط وزیر دارایی.

همچنین تعریف MSMEs تغییر کرده است از خالص سرمایه گذاری مبتنی بر یک را فراهم می کند که برای افزایش سرمایه گذاری و گردش مالی برای شرکت باقی می ماند به عنوان کسب و کارهای کوچک و سود مالی و مشوق های دیگر.

کوچک و متوسط کسب و کار در هند حدود یک سوم از تولید ناخالص داخلی و استخدام بیش از 11 کرور مردم و بسته اعلام کرد روز چهارشنبه با هدف کمک به آنها غلبه بر coronavirus اختلالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net