فرماندار ویرجینیا حاضر به ارسال سرباز گارد ملی به DC در حالی که نیویورک گسترش اوایل حکومت نظامی

شهرهای ایالات متحده در حال بررسی پس از یک شب دیگر از اعتراضات را برانگیخت با کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند یک بار دیگر تبدیل مخرب یک شبه با تنش های خیره کننده بین اجرای قانون و تظاهر.

دولت و مقامات محلی در حال ramping تا تلاش برای کاهش ناآرامی ها اضافه کردن به نیروهای پلیس و تحمیل در اوایل حکومت در شهرستانها عمده. شهر نیویورک برای یک, در حال حاضر خود را اعلام کرد مقررات منع رفت و آمد سه شنبه شب شروع خواهد شد و سه ساعت زودتر از حکومت نظامی برای دوشنبه. هنوز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خواستار شدیدتر واکنش دولت تهدید اواخر دوشنبه به استقرار نظامی ایالات متحده برای ایجاد کنترل در شهرستانها.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در تظاهرات آوردن ایالات متحده این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر خود را در صدای جیر جیر طول می کشد اعتبار برای مهار DC, مینه سوتا, تظاهرات

12:37 p. m. و — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او اعتبار خود را برای “سلطه” و “قریب به اتفاق نیروی” که او گفت نگه داشته و آرامش نسبی در واشنگتن و مینیاپولیس در دوشنبه شب پس از ادامه اعتراضات در مورد جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس.

“سی هیچ مشکلی شب گذشته. بسیاری از بازداشت. کار بزرگ انجام توسط همه. قریب به اتفاق نیروی. سلطه. به همین ترتیب مینیاپولیس عالی بود (با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت!),” او در توییتر پست در روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شدت انتقاد کرد و در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و برادرش Chris Cuomo, یک anchorman در سی ان ان که رئیس جمهور insultingly به نام “Fredo” یک مرجع به یک بیچاره شخصیت در “پدرخوانده” حماسه.

“دیروز یک روز بد برای کومو برادران. نیویورک از دست داده بود به غارتگران اراذل و اوباش چپ رادیکال و دیگر اشکال Lowlife & تفاله” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر. “فرماندار حاضر به قبول پیشنهاد من یک مسلط گارد ملی. نیویورک شد پاره پاره به قطعات. به همین ترتیب Fredo را در رتبه های پایین 50 درصد!”

مغلوب ساختن پیشی جستن طعنه زدن یک روز پس از پلیس جاروب روشن شدن این منطقه در مقابل کاخ سفید نیروی خود را برای روشن شدن معترضان به طوری که رئیس جمهور می تواند به مرحله یک فرصت عکس در نزدیکی سنت جان اسقفی کلیسای کوچک که در آن او مطرح شده برای دوربین در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس. —دن منگان

Instagram کاربران سیل برنامه با میلیون ها نفر از خاموشی شنبه پست

بیش از 11.3 میلیون #blackouttuesday پست منتشر شد به Instagram اواسط صبح روز سه شنبه.

CNBC

12:28 p. m. و — Instagram کاربران در حال بدست گرفتن بخشی در خاموشی شنبه و ارسال تصاویر از مربع های سیاه و سفید در همبستگی با قربانیان خشونت پلیس. از 11:45 a. m. ET بیش از 14.6 میلیون Instagram پست با استفاده از هشتگ #BlackoutTuesday.

آنلاین حرکت اول آغاز شده و در صنعت موسیقی که مدیران Jamila Thomas and Brianna Agyemang درخواست شده است که همکار رهبران توقف کسب و کار و موضع در برابر نژاد پرستی. سیستم عامل مانند سیب موزیک Spotify در و یوتیوب, موسیقی, جنبش پیوستند و با استفاده از برنامه های خود را برای ترویج, سیاه, هنرمندان است.

این جنبش پس از گسترش به مارک های سازمان ها و افراد که با استفاده از Instagram برای ارسال فقط یک مربع سیاه و سفید سه شنبه به نمایش مجازی لحظه سکوت. دیگران انتخاب برای ادامه ارسال خواهد شد اما تنها تقویت صدای جامعه سیاه و سفید.

این جنبش همچنین ضربه گیر در صبح به عنوان افراد با استفاده از هشتگهای به معنای سیاه و سفید زندگی می کند که معمولا مربوط به تظاهرات جهانی و کمک های مالی خود را همراه با مربع سیاه و سفید. که ناشی از معمول #پل و #BlackLivesMatter صفحات به آب گرفتگی با ساده مربع به جای اطلاعات و منابع منجر به چندین تماس بگیرید مشکل است. —جسیکا Bursztynsky

نیویورک مقررات منع رفت و آمد به تمدید باقی مانده از این هفته

12:15 p. m. و — حکومت نظامی در شهر نیویورک ادامه خواهد داد تا پایان این هفته به عنوان گرم تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید همچنان به تکان شهر, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد.

این حکومت خواهد اثر را در 8 p. m. و هر شب و برداشته خواهد شد ساعت 5 صبح روز بعد de Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. پسوند می آید به عنوان تظاهرات گسترده در این شهر بیش از فلوید مرگ در دست یک افسر پلیس فوران به خشونت و غارت یک بار دیگر دوشنبه شب. پلیس شهر نیویورک کمیسر درموت شیا گفت: در این جلسه که نزدیک به 700 دستگیری ساخته شد و سه شنبه شب ،

“ما نمی خواهد تحمل خشونت از هر نوع. ما نمی خواهد تحمل حمله به افسران پلیس. ما نمی خواهد تحمل و نفرت در حال ایجاد” د Blasio گفت. “حمله به افسران پلیس حمله است بر همه ما. خالص و ساده است.” —کوین Breuninger

انتقاد شدید بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به جورج فلوید تظاهرات

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری جو بایدن صحبت می کند در یک رویداد در فیلادلفیا, پنسیلوانیا, ژوئن 2, 2020.

جاشوا رابرتز | ایسنا

11:55 p. m. و — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ناودان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و در بحران های متعدد بودجه ای کشور از جمله تظاهرات علیه خشونت پلیس و coronavirus بیماری همه گیر. بایدن همچنین گذاشته از طرح خود برای پلیس اصلاحات و او تحت فشار کنگره برای تصویب قانونی که منع استفاده از chokeholds توسط پلیس.

بایدن استناد فلوید حافظه در روز سه شنبه با تکرار آخرین کلمات او. “”من نمی توانم نفس بکشم.’ جورج فلوید کلمات تاریخ و زمان آخرین گفت:” بایدن. “اما آنها نمی میرند با او. آنها هنوز هم شنیده می شود. آنها بازتاب در سراسر این کشور است.”

“آنها صحبت می کنند به یک کشور که در آن بیش از حد اغلب فقط رنگ پوست شما قرار می دهد زندگی خود را در خطر است. آنها صحبت می کنند به یک کشور که در آن بیش از 100 ، 000 مردم از دست داده اند و زندگی خود را به یک ویروس و 40 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری – با یک تناسب تعداد این مرگ و میر و از دست دادن شغل متمرکز در سیاه و جوامع اقلیت,” او اضافه شده است.

بایدن بود که معاون رئیس جمهور تحت, باراک اوباما, اولین بار, سیاه, رئیس جمهور آمریکا, قبلا گفت که او تصمیم گرفت برای اجرا به کاخ سفید پس از شنیدن صدای شیپور می گویند وجود دارد “بسیار خوب مردم در هر دو طرف” از خشونت در Charlottesville, Virginia, که در آن سفید supremacists و نئو نازی ها در راهپیمایی, در سال 2017. —آماندا Macias, Christina Wilkie

فرماندار ویرجینیا رد درخواست از ثانیه از دفاع به صورت سرباز گارد ملی

11:50 a. m. ET — ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم رد یک درخواست از وزیر دفاع علامت Esper به ارسال به 5000 دولت و ارتش گارد ملی به واشنگتن دی سی آسوشیتد پرس گزارش داد.

درخواست بخشی از یک نمایش قدرت رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای پاسخ به خشونت, اعتراضات مدنی و غارت نرتهم است رئیس ستاد کلارک مرسر گفت: AP.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به فرمانداران در تماس تلفنی روز شنبه که در آن او گفت: اکثر فرمانداران شد “ضعیف” و نیاز به “تسلط” خیابان نقش مهمی در تصمیم گیری.

“رئیس جمهور به اظهارات فرمانداران افزایش نگرانی های ما در مورد چگونگی محافظت می تواند مورد استفاده قرار گیرد” مرسر گفت: AP. —تری کالن

Op-ed: آنچه ما باید انجام دهیم برای ما دختر سیاه پس از کشتن جورج فلوید

10:32 p. m. و — من و همسرم مانند بسیاری از آمریکایی ها وحشت زده شدند با کشتن جورج فلوید در هفته گذشته نقل مکان کرد و با تظاهرات مسالمت آمیز در برابر نژادی و بی عدالتی است که به دنبال. به عنوان سفید مردم افزایش یک نوزاد دختر, ما نیاز به آماده سازی ما برای جهانی که در آن عرشه می تواند انباشته علیه اقلیت.

ما نمی تظاهر به دانستن آنچه که آن را شبیه به سیاه و سفید, اما ما می دانیم که ما می خواهم به بخشی از راه حل برای ایجاد یک جامع تر و فقط جامعه است. هنگامی که ما نیاز به کمک ما در حال رفتن به آن از ما دوستان سیاه و سفید سیاه و سفید جامعه و خانواده های ما. ما امیدواریم که ما در زمان نمی خواهد مجبور به تحمل این نوع از نژادپرستی وجود دارد که امروز بیش از نیم قرن پس از قتل دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور

پس از یک تعطیلات آخر هفته از ناآرامی های خشونت آمیز من برگزار شد و من دختر بچه و به او گفت من او را دوست داشتم و این که او امید که روزی می تواند بخشی از این تغییرات ما امیدواریم که برای دیدن در امریکا است. اما من به او اطمینان داد که در حال حاضر کار خود را برای زیبا, برای داشتن جذابیت و سالم دختر کوچک به ارمغان می آورد که چنین شادی را به زندگی ما. من به عنوان خوانده شده کل تفسیر در اینجا. —Matthew J. کوشک

حقوق مدنی رهبران می گویند که آنها ‘نا امید و مبهوت’ پس از تماس با Facebook را زوکربرگ و ساندبرگ

مارک زوکربرگ مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار Facebook, Inc., می رسد برای یک کمیته خدمات مالی مجلس شنوایی در واشنگتن, دی سی, ایالات متحده آمریکا, در روز چهارشنبه, اکتبر. 23, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

9:54 p. m. و — رهبران سه های حقوق مدنی گفت: آنها “نا امید و حیرت زده” پس از یک تماس با Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و COO Sheryl Sandberg در مورد این شرکت تصمیم گیری برای حفظ پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مدیران شرکت در زوم تماس شنبه با رهبران, رنگ, تغییر, رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر و NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق.

“ما در حال نا امید و مبهوت از علامت غیر قابل درک توضیحات برای اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن پست باقی می ماند تا” نوشت: رهبران رشاد رابینسون از رنگ تغییر Vanita Gupta رهبری کنفرانس و Sherrilyn Ifill از LDF. “او نه نشان دادن درک تاریخی و یا مدرن روز رای دهندگان سرکوب و او حاضر به اذعان چگونه Facebook را تسهیل تهمت تماس برای خشونت در برابر معترضان. علامت تنظیم یک سابقه بسیار خطرناک برای صدای دیگر که می گویند شبیه چیزهای مضر در Facebook.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب تظاهرات اخیر بیش از کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در یک پست در توییتر و Facebook جمعه گفت: “هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” توییتر پرچم به صدای جیر جیر با یک هشدار است که آن را نقض این شرکت قوانین در مورد “ستایش خشونت” اما Facebook در زمان هیچ اقدامی در این پست.

صدها نفر از Facebook کارکنان در یک “مجازی اعتصاب” روز شنبه در نشان می دهد نادر از مخالفان در داخل شرکت. کارکنان گفت: در رسانه های اجتماعی که آنها شرمنده و ناراحت کارفرمایان خود تصمیم به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن پست نخورده.

“ما سپاسگزار است که رهبران در حقوق مدنی جامعه در زمان زمان برای به اشتراک گذاشتن وب کم انتقادات و پیشنهادات صادقانه با علامت و شریل. این لحظه ای مهم برای گوش دادن و ما مشتاقانه منتظر ادامه این گفتگو” یک Facebook سخنگو در بیانیه ای گفت. —لورن Feiner

AT&T را Randall Stephenson خواستار اجرائی به صحبت می کنند تا پس از جورج فلوید قتل

9:47 p. m. و — خروجی AT&T مدیر عامل Randall Stephenson CNBC گفت که مدیران ارشد در سراسر ایالات متحده نیاز به حمایت نژادی عدالت پس از کشتن جورج فلوید. استفنسون به طور خاص اشاره کرد و نسبت به اجرای قانون سیاست های است که اجازه می دهد دهها و گفت کسانی که باید متوقف شود.

“همه ما مدیران باید بزرگ آفریقایی-آمریکایی کارمند بدن. ما آن را مدیون آنها را به مطمئن شوید که ما در حال صحبت کردن به این که ما در حال درخواست ما سیاستگذاران به گام است که ما در حال درخواست ما رهبران سیاسی به مرحله و تشخیص و فقط آن را می گویند: ما یک مشکل داریم,” استفان گفت: “Squawk Box” ، “ما یک مشکل بزرگ دارند و آن را باید با رسیدگی می شود.” —جسیکا Bursztynsky

صفحه اصلی انبار اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به سازمان دفاع از حقوق مدنی

9:13 p. m. و — در یک پیام به کارکنان و عموم Home Depot مدیر عامل کریگ Menear صحبت کردن در برابر “بی معنی کشتن” غیر مسلح سیاه مردان و زنان از جمله جورج فلوید.

“ما نمی تواند نادیده بگیرد که مرگ آنها بخشی از یک الگوی نژادپرستی و منعکس کننده این واقعیت تلخ است که به عنوان یک ملت ما خیلی بیش از حد دور از تحقق وعده عدالت مساوی برای همه,” او نوشت. “ما باید ایستاده و با همه کسانی که متعهد به تغییر است که ما نزدیک به تحقق پایان دادن به تبعیض و نفرت است.”

Menear گفت: خرده فروش اهدا خواهد شد $1 میلیون دلار به وکلا کمیته حقوق مدنی در واشنگتن-بر اساس غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان است. او گفت: او همچنین کار با کارکنان به برنامه ریزی داخلی سالن های شهر “به به اشتراک گذاری تجربیات ما و ایجاد درک بهتر میان همه ما است.” —ملیسا Repko

GM مدیر عامل شرکت ‘بی تاب و منزجر” را مرگ آمریکایی های سیاه و سفید

9:09 a. m. ET — جنرال موتورز مدیر عامل و رئیس مری بارا است “بی تاب و منزجر” پس از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید او گفت: در پیام به کارکنان و تامین کنندگان و نمایندگی های این هفته است. بارا گفت: او در حال راه اندازی یک “ورود هیئت مشاوران” از هر دو داخلی و خارجی رهبران که او را به صندلی.

“قرار دادن این در نوشتن کافی نیست,” او نوشت. “علاوه بر تصدیق اصول ما در حال بدست گرفتن اقدام فوری.” بارا گفت: ما نیاز به توقف پرسیدن چرا و شروع به پرسیدن چه ما می توانیم “آیا فردی و جمعی – برای رانندگی تغییر … معنی دار عمدی تغییر دهید. به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های جهانی بسیار وجود دارد که ما می توانیم انجام دهیم.”

بارا پیام با توجه به GM سخنگوی ارسال شده در شرکت های داخلی اینترانت یکشنبه. آن شد و سپس توزیع به هزاران GM فروشندگان و تامین کنندگان در روز دوشنبه. —مایکل Wayland

کومو پیشنهاد ملی ممنوعیت chokeholds با اجرای قانون

فرماندار اندرو کومو باعث می شود یک اطلاعیه و دارای رسانه های توجیهی در COVID-19 دیدگاه و نظرات خود در تظاهرات خشونت آمیز در جورج Flyod مرگ در این شهرستان در فصل جدید مرکز جامعه برانکس.

لو Radin | اقیانوس آرام پرس | LightRocket via Getty Images

9:02 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز دوشنبه پیشنهاد اصلاحات در دستور کار ممنوع است که مأموران اجرای قانون با استفاده از نیروی بیش از حد و chokeholds که شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio سال پیش گفت که او می خواهم حق وتو.

گفت: “من از یک روز سهم من از خشم و من ایستاده با معترضان, [sic]. شما نگاه کنید که در آن تصویری از کشته شدن یک مرد غیر مسلح, آقای فلوید آن است که وحشتناک,” کومو در مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران ارجاع پلیس قتل جورج فلوید, گزارشی مرد هفته گذشته در مینیاپولیس.

“بله, ما باید خشم,” او اضافه شده است. “و وجود دارد یک نقطه بزرگتر را. آن است که سوء استفاده توسط پلیس. اما آن چیزی بدتر است. آن است که نژاد پرستی. این تبعیض است. آن است که اساسی نابرابری و بی عدالتی است.” —یلنا Dzhanova

بانک مرکزی امریکا وعده 1 میلیارد دلار برای کمک به نابرابری اقتصادی و نژادی بدتر توسط Covid-19

Infinite معذرت خواهی پس از آشکار برچسب خاموشی

فورد نامه ای به کارکنان در ‘غم انگیز قتل جورج فلوید’

شرکت فورد موتور جمهور و مدیر عامل جیمز هاکت

ربکا کوک | ایسنا

7:47 p. m. و — فورد رئیس اجرایی لایحه فورد و مدیر عامل و رئیس جمهور جیم هاکت فرستاده شده و نه باز نامه ای به کارکنان دوشنبه در مورد “غم انگیز قتل جورج فلوید” را به عنوان به خوبی به عنوان در امریکا در حال انجام “نژادپرستی سیستماتیک.”

فورد می پیوندد دیگر شرکت ها مانند اپل و ضربه محکم و ناگهانی در ارسال پیام به کارمندان در مورد مرگ فلوید توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در هفته گذشته که موجب اعتراض و شورش در سراسر کشور است.

“در حالی که ما می خواهم بگویم که نژاد پرستی هیچ جایی در جامعه ما, ما می دانیم که سیستمیک نژادپرستی هنوز هم وجود دارد و با وجود پیشرفت هایی که شده است” در این نامه گفت. “ما نمی توانیم به نوبه خود چشم خود را به آن و یا قبول برخی از حس” نظم ” که بر اساس ظلم و ستم.”

پیام فرستاده شد بعد از ظهر دوشنبه قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید را در ارتش اگر متحده و شهرستانها موفق به پایان دادن به تظاهرات و شورش در سراسر کشور زیر فلوید مرگ است.

فورد پیام همچنین خطاب coronavirus همه گیر و تاثیر آن بر جوامع سیاه با استناد به “میراث اقتصادی و نابرابری در خانه خود ما شهر دیترویت.” —مایکل Wayland

جزئیات CNBC قبلی پوشش در سراسر کشور تظاهرات: نیویورک شهرستان تحمیل زودتر مقررات منع رفت و آمد پس از تظاهرات خشونت آمیز تهمت و تهدید اقدام نظامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو