Vijay Mallya از گزینه های قانونی ممکن است تحویل ظرف یک ماه

Vijay Mallya Out Of Legal Options, May Be Extradited Within A Month

Vijay Mallya از دست داد یک دادگاه تجدید نظر در انگلستان را در دادگاه در برابر استرداد ماه گذشته.

لندن/دهلی نو:

کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم Vijay Mallya در دوشنبه رد شد اجازه به درخواست تجدید نظر به حکم دادگاه عالی بریتانیا در برابر یک دادگاه که تایید 2018 حکم به استرداد او به هند به صورت اتهام تقلب ناشی از سقوط از بین رفته شرکت Kingfisher Airlines.

تصمیم به پایان می رسد خود را در گزینه های قانونی برای به چالش کشیدن خود را استرداد. تحت هند و انگلستان معاهده استرداد انگلستان از وزیر Priti پاتل در حال حاضر انتظار می رود به طور رسمی تایید حکم دادگاه برای Vijay Mallya به تحویل به هند ظرف 28 روز.

منابع در سازمان های تحقیقاتی باید گفت NDTV که با توجه به قانون 28 روز-شروع دوره با اثر فوری. “اگر همه چیز طبق برنامه Mallya خواهد بود در هند در کمتر از 30 روز” یک مقام رسمی گفت.

هند می خواهد برای بازگرداندن 64 ساله تاجر که منافع خود را در بازه زمانی از حمل و نقل هوایی به مشروب بیش از 9,000 تومان کرور روپیه در وام مرغ در زمان خارج از بانک است که مقامات استدلال می کنند او به هیچ وجه قصد بازپرداخت. Vijay Mallya رد اتهامات علیه او و در حال حاضر به قید وثیقه.

در ماه گذشته از دست داد یک دادگاه تجدید نظر در انگلستان را در دادگاه در برابر استرداد. “این SDJ (ارشد منطقه قاضی) عنوان شد که برای پیدا کردن وجود دارد مورد prima facie تقلب توسط کاذب نمایندگی” دادگاه عالی گفت که در آن بیش از 23000 کلمه حاکم است.

Vijay Mallya این شرکت صاحب فرمول یک موتور مسابقه تیم نیروی هند که رفت به دولت در سال 2018 شد با نام مستعار “پادشاه خوب بار” پس از شعار یکی از حق بیمه خود را, آبجو, و, مهمانی, شیوه زندگی است.

استرداد او خواهد بود یک پیروزی بزرگ برای نخست وزیر نارندرا مودی که رو فشار از مخالفان سیاسی را به عدالت چند نفر که فرار کرده اند هند در سال های اخیر برای فرار از پیگرد قانونی بسیاری به صورت پیش فرض وام.

“انگلستان قانون استرداد مجوزها تجدید نظر قبل از دیوان عالی کشور تنها در صورت وجود یک “نقطه قابل توجهی از قانون” حل و فصل شود… که بیش از حد در 14 روز دوره. حتی اگر او بخواهد برای درخواست تجدید نظر در آن را بعید است که اجازه داده شود که وجود دارد هیچ نقطه قابل توجهی از قانون حل و فصل شود در این مورد. Mallya را استرداد تایید و مهر و موم شده” یک مقام رسمی از سازمان اجرای قانون گفت: NDTV ماه گذشته.

Vijay Mallya بارها گفت که بانک ها می تواند به 100 درصد از مقدار اصلی به آنها بدهکار.

در اوایل روز پنج شنبه او در توئیتر خود نوشت:

Vijay Mallya وکیل کلر Montgomery استدلال کرده بود که تا سال 2018 استرداد حکم توسط قاضی اما Arbuthnot بود “چند خطا” از آنجا که او را به حساب همه شواهد در مورد وضعیت مالی Kingfisher Airlines.

در سال 2018 قضاوت Arbuthnot رد Vijay Mallya استدلال که در مورد انگیزه های سیاسی و ملاحظات است که او نمی خواهد دریافت یک محاکمه عادلانه در هند و استرداد خواهد نقض حقوق بشری خود.

در قضاوت او گفت که هند بانکی مقامات ممکن است در “بنده از این پر زرق و برق زرق و برق دار, معروف, bejewelled, bodyguarded ظاهرا billionaire playboy که مفتون و cajoled” آنها را به نادیده گرفتن قوانین و مقررات خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de