ویتنام بازگشایی و اولیه آن coronavirus مهار تلاش های ممکن است کمک به جلوگیری از یک رکود اقتصادی

یک پوستر تبلیغاتی در جلوگیری از گسترش COVID-19 رمان coronavirus دیده می شود بر روی دیوار به عنوان یک مرد سیگار در امتداد یک خیابان در هانوی در 29 آوریل سال 2020 است.

Manan Vatsyayana | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ویتنام ممکن است قادر به جلوگیری از یک رکود اقتصادی در این سال به کشور بازگشت به محل کار و مدرسه پس از اوایل coronavirus مهار اقدامات یک اقتصاددان گفت: در روز دوشنبه.

“آنها در حال رفتن به ایمنی به رکود خارجی تقاضای جهانی … اما ما انتظار نداریم که آنها را به سقوط به رکود یا انقباض گفت:” سیان فنر سرب آسیا اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است.

که به ویتنام در اوایل مرز محدودیت های اجتماعی و فاصله گرفتن اقدامات کمک کرده اند این کشور در جلوگیری از یک موج بزرگ از عفونت.

این کشور نیز از بهره زنجیره تامین انحرافات با توجه به ایالات متحده-چین و فنر گفت: کسانی که همچنان به حمایت از ویتنام اقتصاد است.

فنر نظرات به CNBC پس از هانوی آغاز شده اجازه می دهد کسب و کار برای از سرگیری عملیات از اواخر ماه آوریل است.

روز دوشنبه میلیون ها نفر از دانش آموزان رفت و برگشت به مدرسه پس از سه ماه در خانه, ساخت ویتنام یکی از اولین بار در جنوب شرقی آسیا به سهولت جنبش محدودیت. کشور بسته مدارس در اوایل فوریه زمانی که اولین محلی موارد تشخیص داده شد.

با وجود اشتراک گذاری مرز مشترک با چین که در آن کروناویروس اولین ظهور, ویتنام گزارش شده فقط 271 موارد و بدون مرگ و میر در جمعیت زیر 100 میلیون. آن گزارش نشده هر محلی جدید موارد در نزدیک به سه هفته است.

ویتنام موفقیت در مهار این ویروس نسبت به تعیین اقدامات این کشور در اوایل شیوع ساختمان آن تجربه با سارس در سال 2003. آن زمان اولین کشوری بود که به حذف از لیست کشورهای با محلی انتقال با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

این بار در ویتنام اجرا شده سختی کنترل در سفر و افرادی که به طور بالقوه آلوده در اوایل شیوع “به عنوان دیگر جنوب شرق آسیا متحده dithered” نوشت Huong Le Thu, تحلیلگر ارشد در استرالیا استراتژیک موسسه سیاست یک مخزن فکر می کنم.

دولت سریع برای قفل کردن کشور است. آن را قرنطینه هر کسی وارد ویتنام و متوقف چینی گروه تور و همچنین به عنوان کسب و کار مستقیم به و از چین, لو سه شنبه نوشت: در یک پست در شورای روابط خارجی سایت. ویتنام به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی در 20 مارس پس از یک موج جدید از عفونت از تازه واردان.

هانوی نیز بسیج فشرده قرارداد ردیابی روش Le Thu اضافه شده است.

“واقعیت این است که ویتنام دارای یک فراگیر, امنیت, دولت, و می تواند کمک طلب کردن نیروهای مسلح (و همچنین تعداد زیادی از غیرنظامیان) باعث می شود آن را آسان تر برای هانوی به انجام این نوع از نظارت بر بهداشت عمومی” لو سه شنبه نوشت.

در حالی که ممکن است سوال در مورد قابلیت اطمینان از ویتنام آمار و ارقام اقتصاد سرمایه گفت: در سال های اخیر توجه داشته باشید که بعید است هانوی خواهد شد و خاموش کردن اگر آن نبود اعتماد به نفس است که شیوع این بیماری تحت کنترل است.

“این است که به وضوح یک خبر خوب برای اقتصاد” نوشت: گرت ارشد آسیا اقتصاددان در اقتصاد سرمایه.

چرم, گفت, اما, که برداشته شدن محدودیت های جلوگیری خواهد شد اقتصاد از انقباض به شدت در این سال به عنوان زندگی بعید است که بلافاصله پس از بازگشت به سطح قبل از بحران. او استدلال کرد دلیل اصلی ویتنام رشد باقی خواهد ماند و ضعیف است رو به وخامت چشم انداز جهانی.

ویتنام یکی از مهمترین و تجارت وابسته به اقتصاد منطقه با صادرات معادل بیش از 70 ٪ از تولید ناخالص داخلی خواهد شد و ضربه سخت تر از بسیاری از” چرم گفت.

صادرات کاهش یافت 12.1% در ماه مارس از یک سال پیش و بدترین است که احتمالا هنوز به آمده است. گردشگری که تولید 4 درصد از تولید ناخالص داخلی نیز باقی خواهد ماند مرگ او اشاره کرد.

چرم, پیش بینی ویتنام ارسال خواهد شد 0.5% رشد در رشد تولید ناخالص داخلی در این سال به مراتب کمتر از 7.0 درصد در سال 2019. صندوق بین المللی پول انتظار ویتنامی رشد تولید ناخالص داخلی در 2.7% این سال است.

ویتنام تنها کشور بلند کردن جنبش محدودیت در جنوب شرقی آسیا. در چند روز گذشته کشورهای همسایه تایلند و مالزی نیز شروع به بلند کردن محدودیت.

در حالی که این کشورها از سرگیری فعالیت های اقتصادی در جنوب شرقی آسیا هنوز هم پتانسیل را دارد که بعد از سر چشمه برای coronavirus داده می شود نگرانی در مورد کم تست نرخ در اندونزی و فیلیپین.

در ضمن سنگاپور گزارش داد بیش از 18,000 موارد — ترین در منطقه — به عنوان دولت شهر هایش با یک شیوع در آن مهاجر کارگر جامعه است. بسیاری از این موارد در حال کارگران خارجی به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی مشغول به کار در کار فشرده بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>