ویدئو نشان می دهد که در ارتفاع بالا برخورد بین هندی, چینی, سربازان در هند

هند: هندی و چینی سربازان دیده می شود تنه زدن به یکدیگر و استدلال (فایل)

هندی و چینی افسران دیده می شود برخورد در یک تصویری از یک ارتفاع بالا زد و خورد در هند است که ظهور روز پس از کشنده چهره خاموش در Ladakh.

یک افسر پانچ توسط یک هندی, jawan به عنوان سرباز از هر دو طرف نزاع و جدال در تلفن همراه تصویری است که طول می کشد بیش از پنج دقیقه.

هندی و چینی سربازان دیده می شود تنه زدن به یکدیگر و استدلال. “بازگشت” و “مبارزه نیست” فریاد سربازان از هر دو طرف. وجود دارد یک مبارزه فیزیکی در برف نقطه.

پس از چند لحظه مبارزه به نظر می رسد به مرگ را به عنوان یک افسر می پرسد که آیا یک سرباز مورد ضرب و شتم در طول مبارزه خوب است.

روشن نیست که این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد اما از آن پدید آمده در یک روز هند و چین برگزار بالای نظامی ایران در طرف چینی از مرز به بحث Galwan رو کردن و دیگر نقاط اختلاف است. سپهبد سطح ایران برگزار شد در Moldo بر طرف چینی از Chushul در شرق لاداخ.

آخرین بار یک جلسه در این سطح برگزار شد و در ژوئن 6, زمانی که هند و چین توافق کردند که به عقب نشینی نیروهای نظامی در تلاش برای کاهش تنش ها پس از هفته ها تنش و ساخت. امروز در مذاکرات ژنرال سر بحث در متارکه روند آن متوقف شد با بدترین تا کنون مرز تقابل بین هند و چین ارتش از سال 1967 در هفته گذشته.

در ژوئن 15, 20 سرباز کشته شدند در حین انجام وظیفه و 76 مجروح در برخورد مرگبار که شکست بیش چینی امتناع از حذف چادر به عنوان بخشی از آنچه توافق شد در ژوئن 6.

سربازان هندی بودند حمله با نفت خام و وحشیانه سلاح های مورد استفاده توسط چینی ها سربازان از جمله ناخن نکردم باشگاه مشخصی میله و سنگ. ارتش منابع گفت: 45 چینی سربازان کشته یا مجروح در نزاع و جدال همراه Galwan رودخانه.

در طول نظامی ایران برگزار می شود در Galwan پس از برخورد ارتش چین اذعان کرد که خود را افسر فرمانده کشته شد – اولین پذیرش توسط چین از هر گونه تلفات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de