خود را با استفاده از توستر بیشتر ؟ در اینجا 7-مرحله هفتگی پاک شما نیاز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اه توستر اجاق کسانی ناز کوچک چند منظوره mini-کوره استفاده می کنیم برای پخت یک شخصی پیتزا در شب فیلم یا نان تست خرد شده گردو خواهیم نم نم بالای نان موز کلوچه.

توستر اجاق پیشنهاد ما این گزینه را نمی شروع تا ما به طور منظم به اندازه کوره برای مشاغل کوچک و از بین بردن آنها نیاز به یکی دیگر از کوچک اما تنها با استفاده از دستگاه توستر. اما توستر اجاق موضوع به همان نوع از خرده و گریس براشهای که اندازه کامل فر است.

تمیز کردن این فاجعه نه تنها یک ماده از پاکیزگی اما از ایمنی. هر چند ریسک کم هستند با احتیاطی مناسب (آسان پادمان مانند نگه داشتن حداقل دو اینچ از فضای روشن در سراسر توستر و نگه داشتن واحد در یک سطح است که می تواند مقاومت در برابر حرارت) ساخت مطمئن شوید که شما توستر پاک است مهم است.

چگونه اغلب شما باید خود را تمیز توستر اجاق ؟

بررسی توستر پس از هر زمان به شما استفاده از آن را به مطمئن شوید که هیچ مواد غذایی کاهش یافته است بر روی یا در نزدیکی عنصر گرم. صبر کنید تا حرارت عنصر است که به طور کامل سرد قبل از اقدام به حذف هر چیزی و هرگز استفاده از ظروف فلزی در داخل واحد خود را.

این بازرسی چشمی پس از هر استفاده (و اقدام در این نور و شستشو و تمیز کردن به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این کار) کمک خواهد کرد تا مطمئن شوید که غذا نمی آید در تماس با این عنصر حرارت و آتش گرفتن. این عادت ساده نیز نگه می دارد گریس از پخت به داخل خود را توستر, که باعث می شود عمیق تمیز کردن آن را به یک کار دشوار تر از آن است.

در علاوه بر این به تمیز کردن خود را توستر به آرامی پس از هر استفاده, شما باید برنامه ریزی عمیق تمیز کردن هفتگی, اگر شما یک کاربر روزانه (و یا خود را تمیز توستر کمتر اگر آن را می شود کمتر استفاده کنید). تساوی کار را به آشپزخانه شما کارهای نگهداری خواهد شد اطمینان حاصل شود که شما فراموش نکنید که به آن را انجام دهد.

چگونه برای تمیز کردن اجاق توستر, گام به گام با عکس

حتی اگر شما خوب در مورد تخلیه خرده از توستر و پاک کردن براشهای جدید خود واحد نیاز به طور منظم تمیز کردن کامل. شما نیاز به یک چند ژنده پوش ظرف صابون و شیرینی قلم مو یا برس تمیز کردن (مانند یک مسواک).

1. جدا شما توستر و مطمئن شوید که آن را سرد قبل از اینکه شما شروع cleaining.

شما می خواهید به محل خود را توستر واحد در یک محل که در آن تمیز کردن مناسب است, مانند نزدیکی سینک یا زباله می تواند و در ارتفاع مناسب مانند در بالا ضد. نگه داشتن در ذهن است که شما باید هرگز تجربه واحد خود را در آب و اسپری تمیز کردن راه حل به طور مستقیم به واحد خود را.

2. حذف همه سینی و قفسه و آنها را به خیس خوردن در آب و صابون.

پر نزول خود را با آب گرم و چند ساله از ظرف صابون سپس فر را قابل حمل سینی و قفسه داخل. اگر شما سینک نیست به اندازه کافی بزرگ سعی کنید با استفاده از یک پلاستیک سازی bin یا وان حمام به جای.

3. حذف خرده از تمام سطوح خود را توستر.

پاک کردن تمام خرده از توستر با یک دستمال خشک. سپس با استفاده از یک قنادی قلم مو یا برس تمیز کردن برای نرم کردن و بیرون راندن هر خرده که در گوشه گیر و یا درز.

4. استفاده از یک مرطوب صابون دستمال برای پاک کردن نچسب داخلی خود را توستر.

آیا استفاده از هر نوع ساینده اسکرابر به این آسیب پوشش نچسب اگر شما واحد است. سعی کنید برای به دست آوردن عناصر گرمایش ،

شما ممکن است قادر به استفاده از یک قوی تر شستشو پد صیقلی فلزی بخشهایی از خود را توستر که نیست تحت پوشش در پوشش نچسب. مراجعه به واحد خود را دستی (که می تواند به صورت آنلاین) اگر شما مطمئن نیستید که چه نچسب و چه چیزی نیست.

5. حذف سینی و قفسه های خود را از غوطه ور شدن در محلول اسکراب هر گونه باقی مانده دوده.

خیساندن باید هر گونه تصمیم گیر در خاک و یا دوده آسان برای بیرون راندن خود را با جزئیات قلم مو. اگر آنها به ویژه کثیف, سعی کنید خیساندن آنها را یک شبه و تکرار شستشو روند روز بعد.

6. جای سینی و قفسه را به توستر.

خشک هر یک به طور کامل با تمیز و خشک کهنه و قبل از قرار دادن آنها را در واحد خود را.

7. تمیز کردن خارج از واحد خود را.

استفاده از دستمال مرطوب شده با همه منظوره پاک کن و یا آب گرم و صابون ظرف راه حل است. چرم گاومیش سپس خشک با خشک کهنه.

شما چطور پخته در روغن از یک توستر اجاق ؟

تعمیر و نگهداری کلیدی است اما هر کس خود را نادیده گرفته توستر اجاق در یک نقطه و یا دیگر است و در مواجهه با یک ظرف غذا خیره سفت-در گریس. اما این یک وضعیت نا امید کننده.

تمیز کردن پخته در روغن از یک توستر همین روش شما استفاده می کنید برای تمیز کردن اصلی خود را فر آشپزخانه. ایجاد یک جوش شیرین و آب رب گسترش آن در منطقه مشکل و ترک به مدت یک شب. پاک کردن با دستمال و در صورت هر گونه مشکل مناطق باقی می ماند, اسپری آنها را با سرکه-آب راه حل است. این fizzing واکنش کمک خواهد کرد که شل گریس که سمت چپ.

چگونه برای تمیز کردن اجاق توستر شیشه ای

چیزی که باعث می شود توستر شیشه ای یک فاجعه است تجمع چربی است که می توان با جوش شیرین و آب رب را با علاوه بر این از امکان spritzing از سرکه. اجازه دهید زمان انجام آن کار خود را گریس تجمع و مطمئن شوید که به ترک رب نشستن برای حداقل چند ساعت (یا یک شب اگر شما می توانید). یک پاک کن سحر و جادو می تواند کمک به مقابله با هر گونه طولانی مشکل نقاط به عنوان به خوبی.

چگونه برای تمیز کردن اجاق توستر عناصر گرمایش

احتیاط بیشتری باید انجام شود زمانی که تمیز کردن اجاق توستر عناصر گرمایش. دوباره چک کنید تا مطمئن شوید که واحد قطع شده است و که همه چیز به طور کامل خنک شود. آیا استفاده از هر نوع تمیز کننده در عناصر و نمی اسکراب آنها را بیش از حد سخت است. با استفاده از یک دستمال مرطوب و به آرامی آنها را پاک کردن. اگر وجود دارد هر گونه پخته در غذا, استفاده از یک برس نرم و خمیر جوش شیرین. مطمئن شوید که برای شستشو آن را به طور کامل خاموش و سپس خشک به طور کامل.

چه is a self-تمیز کردن اجاق توستر?

خود تمیز کردن اجاق توستر باید صدای جذاب در مورد حق در حال حاضر—و چنین چیزی وجود دارد اما آن را به عنوان هیجان انگیز به عنوان آن را برای تلفن های موبایل برای اولین بار در. خود تمیز کردن اجاق توستر است که دارای پوشش نچسب در داخل که قطعا باعث می شود آن را آسان تر برای تمیز کردن. اما واحد خود را هنوز هم نیاز به تخلیه از خرده و پاک کردن به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de