ما ویزا محدودیت هایی را ممکن است مزایای متعدد برای سرخپوستان: دولت منابع

US Visa Curbs May Bring Multiple Benefits For Indians: Government Sources

سیاست آمریکا نیز منجر به خدمات بیشتر منحرف به هند ابراز نگرانی کرد.

دهلی نو:

تعلیق تازه روادید غیر مهاجرتی آمریکا است که انتظار می رود به نفع 3 لاخ از دارندگان ویزای هند در حال حاضر ساکن در ایالات متحده منابع گفته اند NDTV نگرانی بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت دیروز به متوقف جدید کارگران از ورود به کشور تا پایان این سال است.

این رده شامل H-1B, H-2B, L-1, L-1B, J-1 ویزای و افرادی که به دنبال ورود در ویزا به آمریکا برای اولین بار در بین ماه های ژوئن 24 و 31 دسامبر نمی خواهد اجازه آمریکا دیروز اعلام کرد.

امروز دولت منابع NDTV گفت که سیاست جدید نمی خواهد تاثیر موجود ویزای H-1B-برگزاری سرخپوستان در آمریکا و ممکن است تبدیل به بیشتر به نفع آنها است.

آمریکا سیاست های آنها گفت: “می تواند در نتیجه کمبود نیروی کار ماهر و موجود ویزای H-1B برگزاری سرخپوستان می توانید فرمان های بالاتر پاداش و بالاتر حواله.

سهم غیر مهاجران شده اند ارزشمند برای ما مطالعات انجام شده توسط چندین سازمان-از جمله فدرال رزرو آکادمی ملی علوم و بنیاد بروکینگز – نشان داده اند.

اما با در نظر گرفتن افزایش بیکاری و ضعف اقتصادی شرایط با توجه به کروناویروس در آمریکا را در هر حال صادر کمتری ویزا بنابراین اعلام خواهد شد که اثر محدود منابع گفت.

سیاست آمریکا نیز منجر به خدمات بیشتر منحرف به هند گفت: منابع اشاره به این که سیاست جدید اعمال خواهد شد چالش های جدید در صورت عدم وجود استعداد های محلی و برون سپاری خواهد شد اجتناب ناپذیر است.

منابع همچنین گفت: هند بهره مند خواهد شد با حفظ و نگهداری از افراد بسیار ماهر بودند که برنامه ریزی برای ترک آمریکا پس از دریافت ویزای H-1B. این افراد بسیار ماهر در تقاضای بالا هستند در علم و فناوری بخش در هند, و آنها به طور مستقیم می تواند کمک به هند پیشرفت با ماندن پشت, منابع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید