ما به “بررسی” هند و 9 کشور دیگر بیش از مالیات بر آنلاین شرکت

US Says Will Investigate India, Other Nations Over Taxes On Tech Giants

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد تحقیقات خارجی, دیجیتال, خدمات مالیات است.

واشنگتن, ایالات متحده:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز سه شنبه اعلام کرد تحقیقات خارجی, دیجیتال, خدمات مالیات آن را می گوید هدف مستقیما در آمریکا شرکت فنی.

زیر تجارت مشابه تحقیقات در برابر فرانسه در سال گذشته ما تجارت نماینده دفتر در حال حاضر به دنبال به مالیات در بریتانیا و اتحادیه اروپا و همچنین اندونزی و ترکیه و هند است.

“رئیس جمهور تهمت نگران است که بسیاری از ما شرکای تجاری اتخاذ مالیات بر طرح طراحی شده به ناعادلانه هدف ما در شرکت” USTR رابرت Lighthizer در بیانیه ای گفت.

“ما آماده هستند تا به تمام اقدامات مناسب را به دفاع از کسب و کار ما و کارگران در برابر هر گونه تبعیض است.”

واشنگتن مخالف تلاش ها برای مالیات بر درآمد از خرید و فروش آنلاین و تبلیغات گفت: آنها تنها از ما tech غول مانند, گوگل, Apple, Facebook, Amazon و Netflix بکشد.

آمریکا و فرانسه توافق کرده اند که برای مذاکره تا پایان سال بیش از یک دیجیتال خدمات مالیاتی پاریس مصوب در سال 2019 پس از USTR آنها را به توان تبعیض آمیز و تهدید به تلافی جویانه وظایف تا 100 درصد در واردات از جمله شامپاین و پنیر کاممبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است درگیر ما در بسیاری از اختلافات تجاری پس در سال 2017, از جمله یک ماه به طول جنگ تجاری با چین که سرد می شود با امضای بخشی از معامله را در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو