ما به بار برخی از دانش آموزان چینی های هنگ کنگ ویژه درمان: مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او خواهد نوار چند تا از هنگ کنگ امتیازات ویژه با ایالات متحده و بار برخی از دانش آموزان چینی از دانشگاه ما در خشم بیش از پکن تلاش برای اعمال کنترل در مالی توپی.

در یک روز اقدام هماهنگ ایالات متحده و بریتانیا نیز مطرح شده زنگ در شورای امنیت سازمان ملل متحد بیش از یک بحث امنیتی جدید برای هنگ کنگ عصبی پکن گفت که این موضوع تا به حال هیچ جایی در دنیا بدن.

در کاخ سفید ظاهر که تهمت بود به طعنه برای یک روز رئیس جمهور ایالات متحده حمله چین بیش از آن در درمان این مستعمره سابق بریتانیا گفت این کاهش این شهر دیرینه و افتخار وضعیت.”

“این یک تراژدی برای مردم هنگ کنگ, مردم چین و در واقع مردم جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او فسخ رابطه آمریکا با سازمان بهداشت جهانی که او را متهم pro-چین تعصب در مدیریت آن از coronavirus بحران است.

اما تهمت بود نور در جزئیات و به ویژه اجتناب شخصی انتقاد از رئیس جمهور شی جین پینگ با او افتخار از داشتن یک دوستی حتی به عنوان دو قدرت دشمنی بیش از یک افزایش طیف وسیعی از مسائل است.

“من کارگردانی من دولت برای آغاز فرایند از بین بردن سیاست است که به هنگ کنگ متفاوت و خاص درمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“این باعث می شود طیف گسترده ای از موافقت نامه از ما استرداد پیمان به ما کنترل صادرات در دو-استفاده از فن آوری و بیشتر با چند مورد استثنا” او گفت:.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز چهارشنبه به اطلاع کنگره که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیگر نمی خواهد در نظر هنگ کنگ به طور جداگانه تحت قانون ایالات متحده, اما آن را تا به ناروا به طلسم از عواقب.

چین در این هفته پیش رو فشرده در یک قانون است که ممنوعیت براندازی و دیگر درک جرائم علیه آن حکومت در هنگ کنگ بود که مسئولیت ماه عظیم طرفدار دموکراسی تظاهرات سال گذشته است.

ما را محدود می کند دانش آموزان

در یک حرکت است که می تواند داشته باشد رسیدن به عواقب تهمت به صدور یک فرمان به ممنوعیت دانش آموزان فارغ التحصیل از دانشگاه ما که متصل به چین ،

“سال دولت چین انجام شده استنباط جاسوسی به سرقت اسرار صنعتی که بسیاری وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

افزایش تدابیر جمهوری خواهان شده اند تقاضاهای مصرانه برای ضربه چینی دانش آموزان ثبت نام شده در زمینه های حساس. اف بی آی در ماه فوریه گفت که بررسی 1,000 موارد از چین جاسوسی اقتصادی و تکنولوژیکی سرقت.

اما هر حرکت برای جلوگیری از دانشجویان است که ناخواسته برای دانشگاه ما که تکیه می کنند به طور فزاینده ای در شهریه از اتباع خارجی و در حال حاضر ضربه سخت شده توسط COVID-19 shutdown.

چین شده است منبع بالای دانشجویان خارجی به ایالات متحده در دهه گذشته با نزدیک به 370,000 چینی در دانشگاههای آمریکا اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی خواهد به طور مستقیم تاثیر می گذارد دانشجویان است.

منتقدان می گویند تهمت شده است مشتاق به فن خشم چین برای منحرف کردن توجه از خود اداره coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده بیشترین تعداد مرگ و میر در هر کشور است.

چاک شومر نماینده دموکرات در سنا به نام برگ برنده اعلام “فقط احساساتی است.”

الیوت انگل دموکرات که ریاست کمیته روابط خارجی مجلس اشاره کرد که تهمت گران به آرامی در هنگ کنگ در سال گذشته تظاهرات به عنوان او به دنبال یک معامله تجاری با Xi.

“در حال حاضر رئیس جمهور می خواهد به تغییر سرزنش خود را برای شکست بر روی چین تا او را از انجام کار درست به دلیل اشتباه,” Engel گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز می تواند باعث اقدامات تلافی جویانه. چین در ماه مارس اخراج ما روزنامه نگاران پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنگ تر قوانین ویزا برای کارکنان چینی در رسانه های دولتی.

برخورد در سازمان ملل متحد

ایالات متحده و بریتانیا در روز قبل از آن خواست چین برای تجدید نظر در هنگ کنگ قانون در طول مذاکرات در شورای امنیت سازمان ملل متحد که در آن چین برخوردار از حق وتو — ساخت هر جلسه رسمی اجازه دهید به تنهایی اقدام علیه پکن, غیر ممکن است.

متفقین غربی مطرح هنگ کنگ در رسمی بسته-درب کنفرانس ویدئویی که در آن چین نمی تواند بلوک دستور کار.

به گفته آنها چین بود نقض یک تعهد بین المللی به عنوان 1984 تحویل توافق با بریتانیا که در پکن وعده داده شده به حفظ مالی توپی جداگانه سیستم حداقل تا 2047 ثبت شد با سازمان ملل متحد.

“ایالات متحده مصمم است و بر تمام اعضای سازمان ملل متحد متحده برای پیوستن به ما در آن خواستار PRC بلافاصله معکوس و البته افتخار آن تعهدات حقوقی بین المللی را به این موسسه و به هنگ کنگ مردم” گفت: ما سفیر کلی هنر و صنعت با اشاره به جمهوری خلق چین است.

چین خواستار آن است که ایالات متحده و بریتانیا “بلافاصله دخالت کردن در هنگ کنگ امور” گفت: قانون نمی سقوط در شورای امنیت سازمان ملل.

“هر گونه تلاش برای استفاده از دلار هنگ کنگ به دخالت در چین داخلی مهم است این است که محکوم به شکست است” هشدار داد در بیانیه ای که از چین به سازمان ملل متحد ماموریت.

“هیچ توافق رسمی بحث و گفتگو در شورای امنیت و آمریکا و بریتانیا در حرکت آمد و به هیچ چیز” از آن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>