ما آتی سهام اشاره به افتتاح شیب به عنوان سرمایه گذاران نظارت بر تلاش برای بازگشایی اقتصاد

بازار بورس نیویورک (NYSE) دیده می شود در منطقه مالی از پایین منهتن در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399

بازار بورس نیویورک (NYSE) دیده می شود در منطقه مالی از پایین منهتن در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک ایالات متحده, مارس 26 سال 2020 است.

Jeenah ماه | ایسنا

سهام آتی بودند کمی تغییر در صبح زود و تجارت روز سه شنبه سرمایه گذاران به ارزیابی آخرین تلاش برای بازگشایی اقتصاد است.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز نیز با کاهش 53 امتیاز دلالت شنبه افتتاح کاهش حدود 61 امتیاز. آتی در شاخص S&P 500 و Nasdaq نیز با اشاره به اندکی شنبه باز کردن ضرر و زیان برای این دو شاخص.

فناوری سنگین شاخص Nasdaq Composite با رز برای ششمین روز در جلسه قبلی ارسال آن طولانی ترین رگه برنده این سال است. با روز دوشنبه به دست آوردن سنج است بصورتی پایدار و محکم در سبز در سال 2.4% و نشستن فقط 6.5 درصد از آن رقم در فوریه. 19.

داو در مورد سقوط 100 امتیاز به شروع هفته در حالی که S&P 500 با کمی تغییر بود در روز دوشنبه.

سرمایه گذاران همچنان به شمع به تکنولوژی شرکت هایی که کسب و کار ثابت شده که انعطاف پذیر ترین در سن coronavirus بحران است. سهام آمازون و Netflix هم افزایش یافت و بیش از 30% در این سال, در حالی که مایکروسافت به دست آورد 18 درصد. تراشه ساز Nvidia نیز ضربه تمام زمان بالا در دوشنبه آوردن آن سال 2020 سود به 37 درصد.

در حالی که تندرست به سرعت از آنها در ماه مارس پایین S&P 500 و Dow هنوز هم به خوبی در قلمرو منفی برای سال 9.3% و 15.1 درصد بود. انرژی باقی مانده بدترین نمایشی بخش در میان 11 S&P 500 گروه بندی با 36% از دست دادن در سال 2020 است.

"رشد بوده و ضد گلوله در سال 2020" استفان Suttmeier بانک مرکزی آمریکا در تحقیقات فنی استراتژیست گفت: در یک یادداشت در روز دوشنبه. "هیچ تغییری در رهبری به عنوان سال 2020 سهموی برای افزایش رشد در مقابل ارزش دستیابی به Y2K تکنولوژی حباب قله."

در همین حال معامله گران ادامه داد: به وزن تلاش برای بازگشایی اقتصاد در برابر ترس از افزایش coronavirus موارد است که می تواند منجر به آینده مستندات.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز دوشنبه گفت دولت اعمال محدودیت بر برخی از کم ریسک کسب و کار و فعالیت های بلند خواهد شد در روز جمعه. سازمان بهداشت جهانی گفت: بسیاری از کشورها که کاسته coronavirus محدودیت از جمله چین دیده می شود افزایش در تعداد مثبت Covid-19 موارد است.

"بازار شده اند پاره بین خوش بینی در آزمایشی بازگشایی برخی از اقتصاد و احتیاط در هنوز تیره و تار اقتصادی" مایک پیل جهانی, رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در بلکراک سرمایه گذاری موسسه گفت: در یک توجه داشته باشید. "بازار خواهد مراقب هر گونه ترک در سیستم مالی و در جای دیگر در اقتصاد به عنوان عفونت ویروس صعود."

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن