ما سهام آتی تنظیم شده برای اضافه کردن به دو روز از دستاوردهای

ایالات متحده آتی سهام بيشتر در اوایل معاملات صبح روز چهارشنبه پس از دو مثبت جلسات در بازارهای سهام.

داو آتی نشان داد افتتاح دستاوردهای بیش از 170 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به مثبت چهار شنبه باز برای دو شاخص.

حرکت آمد و به عنوان سرمایه گذاران وزن عواقب ناشی از رشد تعداد متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را در دو هفته اول ماه مارس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که روز سه شنبه “وجود خواهد داشت بیشتر مرگ” از coronavirus اما استدلال کرد که بازگشایی کسب و کار نیز هزینه مردم جان خود را در راه های دیگر مانند استعمال بیش از حد مواد مخدر و خودکشی.

در روز سه شنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با صعود 133 امتیاز بعد از اینکه تا 419 امتیاز در بالای آن روز. S&P 500 با افزایش 0.9% و فناوری سنگین نزدک کامپوزیت به دست آورد 1.13%. بزرگ کلاه تکنولوژی شرکت های مایکروسافت و اپل و Facebook — اضافه شده به های اخیر خود قدرت است.

“بازار است که با بهره گیری از اقتصاد باز البته در یک مرحله به مرحله در برنامه اما که بیشتر و بیشتر در کشورهای در حال باز شدن” کوئینسی Krosby ارشد بازار برای استراتژیست مشخصاتش مالی گفت: CNBC. “اعداد در شرایط جدید موارد باقی می ماند در یک سطح می کند که در این نقطه نشان می دهد که باز باعث شده است موارد به افزایش است.”

سریع گسترش coronavirus — که inflected حداقل 1.1 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 70,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و دانشگاه دیده است و درست از اخبار مورد در ایالات متحده

کالیفرنیا اجازه خواهد داد لباس فروشگاه کتابفروشی ها و مغازه های گل به بازگشایی برای منظقه وانت در اسرع وقت جمعه در حالی که نیویورک قصد دارد به سهولت محدودیت در تولید کنندگان ساخت و ساز و خرده فروشان را انتخاب کنید در هفته آینده.

در حالی که ایالات متحده سهام مثبت بسته شدند روز سه شنبه اما به خوبی خود را در اوج پس از از دست دادن بخار در آخرین ساعت معاملات. فدرال رزرو معاون رئیس ریچارد Clarida گفت: بیشتر سیاست حمایت خواهد شد نیاز از بانک مرکزی و دولت برای حمایت از بازار و اقتصاد است.

“سوال خواهد بود اگر بازار به سرعت در حال حرکت با سرعتی بیش از حد به عنوان ما می بینیم این سرگیری علاقه سهام,” Krosby اضافه شده است. “اما در حال حاضر بازار از سرگیری حرکت به سمت جذب ضعیف تر اقتصادی اما اساسا در تلاش برای فراتر از برای دیدن اینکه آیا یا نه اقتصاد می تواند باز در بیشتر سرعت.”

قیمت نفت نیز بسیج 20 درصد در سه شنبه پنجم آن-راست بعد از دستاوردهای سوخت خوشبینی در اطراف یک چشم انداز مثبت در تقاضا در سراسر جهان به عنوان اقتصاد بازگشایی شده است.

بازار سود در سه شنبه آمد و حتی پس از ملال انگیز داده ها در ایالات متحده در بخش خدمات. ISM nonmanufacturing شاخص کاهش یافته و در ماه گذشته به پایین ترین سطح خود از مارس 2009.

درآمد نجومی ادامه داد: در روز سه شنبه به عنوان شرکت نشان داد که چگونه coronavirus نهفته خود را در سود شرکت. دیزنی گزارش 58 درصد افت در فروش از پارک و کروز است اما انتظار می رود برای افزایش تعامل در آن به تازگی راه اندازی خدمات جریان دیزنی+. سهام این غول رسانه علامت پایین تر در گسترش تجارت است.

بازی های ویدئویی شرکت اکتیویژن بلیزارد شروع به پریدن کرد و 5% پس از ساعت ها پس از آن ضرب و شتم بر درآمد و افزایش آن هدایت است.

درآمد نجومی همچنان در روز چهارشنبه با جنرال موتورز CVS سلامت و وندی گزارش قبل از زنگ. سوار نقطه شرکت, Lyft, Peloton, پی پال, هتل هایت, Etsy و Grubhub ارسال خواهد شد فصلنامه نتایج.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>