به ما می گوید آن استفاده نمی روسی هواکش های ارسال شده به آن توسط مسکو بعد از بیمارستان مرگبار

نمایی از سنت جورج شهرداری بیمارستان پس از یک آتش سوزی پنج بیماران مرده در ونتيلاتور پشتیبانی در واحد مراقبت های ویژه. بیمارستان یکی از اولین در سنت پترزبورگ به repurposed به عنوان یک مرکز پزشکی برای درمان بیماری های عفونی مانند ذات الریه از جمله این که ناشی از رمان coronavirus.

پیتر Kovalev

ایالات متحده گفته است که نمی خواهد با استفاده از روسیه و فن های ارسال شده به آن توسط مسکو در حالی که تحقیق و تفحص انجام شده است به ایمنی خود را پس از یک بیمارستان مرگبار آتش سوزی در سنت پترزبورگ در روز سه شنبه.

ایالات متحده سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) گفت: CNBC جمعه که آن را نمی خواهد شروع به استفاده از “Aventa-M” هواکش پس از آنها ذکر شده به عنوان ممکن است باعث آتش سوزی در بیمارستان سنت جورج در St Petersburg که به کشته شدن پنج نفر با Covid-19.

قربانیان در یک واحد مراقبت های ویژه و در هواکش در زمان حادثه گزارش نشان; 150 نفر دیگر تخلیه شدند از بیمارستان است.

روسیه را متوقف کرده است و با استفاده از Aventa-M مدل از دستگاه تنفس مصنوعی تا زمانی که رسیدگی به آتش سوزی یک بیمارستان کامل است, اخبار استان آژانس Tass گزارش روز سه شنبه. منابع در بیمارستان شد به گزارش اخبار سازمان عنوان کرد و گفت که آتش شده است می تواند ناشی از یکی از این فن های کوتاه-اتصال.

FEMA آژانس از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده تایید کرد به CNBC که همان مدل از ونتيلاتور فرستاده شده بود به آمریکا از روسیه در اوایل ماه آوریل طی یک تقلا برای تجهیزات پزشکی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس خروشان در منطقه نیویورک.

“در آغاز ماه آوریل روسیه با ارسال یک محموله از تجهیزات پزشکی از جمله Aventa M هواکش به آمریکا” یک FEMA سخنگوی CNBC گفت.

“در زمان شدید یک کمبود پیش بینی شده بود در نیویورک (نیویورک) و نیوجرسی (NJ) بنابراین هواکش تحویل داده شد به انبارها متعلق به دو کشور.”

سخنگوی گفت که مسطح از عفونت منحنی به معنای هواکش مورد نیاز نیست اما برگزار شد در رزرو در مورد وضعیت بدتر شده است. “به هواکش شده اند اعزام به بیمارستان” او اضافه شده است.

FEMA CNBC گفت که “از فراوانی احتیاط کشورهای در حال بازگشت از هواکش به FEMA” و افزود که “نتیجه گیری(ع) از تحقیقات در حال انجام توسط مقامات روسی به آتش در سن پترزبورگ کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی در تصمیم گیری ما در مورد هر گونه آینده استفاده از هواکش.”

بحث باری

ارسال فن های از روسیه به ایالات متحده در ابتدا بحث به این دلیل که تجهیزات تولید شده توسط یک شرکت تابعه از یک شرکت روسی است که مشمول تحریمهای آمریکا, NBC News گزارش داد.

محموله (که روسیه در صورتحساب یا لیست به عنوان “کمک های بشردوستانه” به آمریکا) نیز به عنوان انتقاد بدبینانه حرکت توسط مسکو برای کمک به آمریکا در ازای یک آرامش برسد.

با این حال وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: در آن زمان که آن را تا به حال پرداخت شده برای محموله از تجهیزات. روسیه گفت که هزینه حمل و نقل بود تقسیم 50/50 — با نصف پرداخت می شود برای ایالات متحده و نیم پرداخت شده برای با سرمایه گذاری مستقیم صندوق مسکو و ثروت, صندوق, NBC News گفت.

یک هوافضا نیروهای هواپیمای حامل تجهیزات پزشکی به فرود در فرودگاه جان اف کندی در فرودگاه بین المللی. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اطلاعات بیشتر در مورد تلفن در مارس 30, 2020, روسیه پیشنهاد کمک در میان coronavirus وضعیت در ایالات متحده آمریکا

TASS

در حالی که بررسی های اخیر آتش است که انجام آن غیر ممکن است می گویند که آیا Aventa-M یک بازی هیچ نقشی در این فاجعه.

با این حال روسیه, اخبار سازمان های Tass و ریا نووستی هر دو ذکر منابع و خدمات اورژانس به ذکر است که علت این حادثه می توانست خرابی تجهیزات الکتریکی از جمله دستگاه تنفس مصنوعی.

“این فن بودند که تحت فشار قرار دادند به محدودیت های خود را. ما اطلاعات اولیه نشان می دهد وجود دارد بیش از حد و تجهیزات آتش که تنظیم کردن آتش” یک منبع گفت: “اینترفاکس اعلام کرد.

روسیه دادستانی کل گفت: این کار به منظور تعيين علل و شرایط برای آتش سوزی و ارزیابی خواهد بود که آیا الزامات ایمنی آتش سوزی شد و با پیروی شده است.

کارگران سنت پترزبورگ خدمات آتش را خاموش کردن آتش در سنت جورج شهرداری بیمارستان پنج بیماران مرده در ونتيلاتور پشتیبانی در واحد مراقبت های ویژه. بیمارستان یکی از اولین در سنت پترزبورگ بود دوباره با هدف به عنوان یک مرکز پزشکی برای درمان بیماری های عفونی مانند ذات الریه از جمله این که ناشی از رمان coronavirus (COVID-19).

Emercom

سنت پترزبورگ بیمارستان آتش زیر یک حادثه مشابه در بیمارستانی در مسکو که در درمان coronavirus بیماران; آتش سوزی هفته گذشته یک کشته و صدها نفر دیگر به تخلیه مسکو تایمز گفت.

روسیه در حال حاضر برخورد با شایع شیوع کروناویروس که قرار است در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی تحت فشار است. روسیه در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در جهان پس از ایالات متحده آمریکا با 232,243 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. رسمی مرگ دو کم باقی مانده است اما در 2,116.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im