ما را محدود می کند ویژه پرواز از هند مدعی “شیوه های ناعادلانه”

US Restricts Special Flights From India, Alleges 'Unfair Practices'

عمل در برابر هند شرح زیر است هفته دات محدودیت در برابر چینی شرکت های هواپیمایی.

دولت ایالات متحده روز دوشنبه محدود پروازهای چارتر از هندوستان متهم ملت “ناعادلانه و اعمال تبعیض آمیز” با نقض یک معاهده حاکم بر حمل و نقل هوایی بین دو کشور.

هوایی هند با مسئولیت محدود. شده است ساخت پروازها به بازگرداندن شهروندان خود را در طول سفر اختلالات ناشی از Covid-19 شیوع بلکه شده است فروش بلیط های حمل و نقل بخش ادعا.

در همان زمان, در خطوط هوایی ایالات متحده شده اند ممنوع از پرواز به هند توسط حمل و نقل هوایی رگولاتور وجود دارد, نقطه گفت: در آن منظور. وضعیت “ایجاد یک نقطه ضعف رقابتی برای ایالات متحده حامل” آژانس گفت: در آزادی مطبوعات.

هوایی هند است که تبلیغات یک برنامه است که بیش از نیمی از pre-virus عملیات بخش گفت. “این منشور فراتر از درست عودت کننده گان و به نظر می رسد که هوایی هند ممکن است با استفاده از بازگشت منشور به عنوان راهی برای دور زدن” که کشور محدودیت های پرواز ایالات متحده در آژانس گفت.

سفارش می شود موثر در 30 روز بخش گفت.

هواپیمایی هند باید تقاضای خود را به نقطه برای مجوز قبل از انجام پرواز چارتر به طوری که آن می تواند مورد مداقه قرار دادن آنها بیشتر از نزدیک آن را گفت. بخش تجدید نظر کند محدودیت یک بار هند آسانسور محدودیت در ایالات متحده حامل.

عمل در برابر هند شرح زیر است هفته دات محدودیت در برابر چینی شرکت های هواپیمایی پس از ایالات متحده آمریکا آژانس را متهم کرد که ملت ناعادلانه ممنوعیت آمریکایی حامل, در پی از ویروس. در 15 ژوئن ایالات متحده اعلام کرد که موافق اجازه می دهد تا چهار پرواز در هفته از چین پس از آن مجاز به همان تعداد توسط ایالات متحده حامل.

تلاش برای رسیدن به هوایی هند و سفارت هند در واشنگتن پس از ساعت کسب و کار ناموفق بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de