ما آماده حاضر به میانجیگری هند-چین ‘مواج’ Border اختلاف: مغلوب ساختن پیشی جستن

US Ready, Willing To Mediate India-China's 'Raging' Border Dispute: Trump

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما آماده است تا به واسطه درگیریهای مرزی بین هند و چین

برجسته

  • “ما آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت,” توییتهایی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ساخت تا در امتداد خط کنترل واقعی “خشمگین با موضوع حاشیه”
  • حدود 3,500 کیلومتر-طولانی لاک است بالفعل مرز بین هند و چین

واشنگتن:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی یک پیشنهاد برای میانجیگری بین هند و چین بیش از آنچه که او خواستار “خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف”. از نظر اشاره به ساخت تا در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) توسط هندی و چینی ارتش طی روزهای گذشته با رو کردن در Ladakh.

“ما مطلع هر دو کشور هند و چین که ایالات متحده آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف است. با تشکر از شما!,” رئیس جمهور تهمت توییتی در روز چهارشنبه.

رئیس جمهور تهمت قبلی ارائه می دهد برای میانجیگری بین هند و پاکستان در کشمیر شد بصورتی پایدار و محکم رد شده توسط دهلی نو که اظهار داشت که هیچ نقشی برای هر شخص ثالث در مسائل دو جانبه.

مناطق مختلف به همراه لاک در Ladakh و شمال هند دیده می شود یک نظامی ساخت هند و چین ارتش در نشانه ای از افزایش تنش و سخت شدن مواضع این دو کشور دو هفته پس از آنها مشغول جداگانه صورت آف.

حدود 3,500 کیلومتر-طولانی لاک است بالفعل مرز بین دو کشور.

دیروز رئیس جمهور چین دستور نظامی به مقیاس نبرد آمادگی تجسم بدترین حالات و خواست نیروهای نظامی خود را به قاطعانه دفاع از حاکمیت این کشور است.

ساعت بعد سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت که موضع چین در مرز مسائل مربوط به روشن و منسجم و مبتنی بر “اجماع رسیده توسط رهبران دو کشور و به شدت رعایت موافقت نامه های بین دو کشور”. او ظاهرا با اشاره به دستورات رئیس جمهور چین و نخست وزیر نارندرا مودی پس از دو اجلاس رسمی درخواست ارتش های دو کشور به اعتماد به نفس بیشتر-ساختمان اقدامات لازم برای حفظ صلح و آرامش در امتداد مرز.

“ما متعهد به حفاظت ما حاکمیت ارضی و امنیت و حفظ صلح و ثبات در مناطق مرزی. در حال حاضر چین و هند در منطقه مرزی وضعیت کلی پایدار و قابل کنترل” گفت: ژائو.

دهلی نو همچنین اظهار داشت که در آن همیشه یک کار بسیار مسئول رویکرد به سمت مرز مدیریت. “هر گونه پیشنهاد که سربازان در حال انجام فعالیت در سراسر لاک در بخش غربی و یا هند بخش است که دقیق نیست. هند نیروهای نظامی به طور کامل آشنا با تراز خط کنترل واقعی در هند-چین مناطق مرزی و رعایت آن را با وسواس,” سخنگوی وزارت خارجه Anurag Srivastava گفت: در رسانه های آنلاین جلسه هفته گذشته است.

چین نظامی اصطکاک با ما نیز در حال افزایش است با نیروی پله گشت آن در مورد اختلاف دریای چین جنوبی و همچنین تنگه تایوان. واشنگتن و پکن را نیز درگیر در جنگ از کلمات بیش از منشاء بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im