ما نیش ترمزی میزند از مذاکرات به مالیات tech غول در یک ضربه به اروپا را در برنامه های

امور مالی فرانسه و وزیر اقتصاد Bruno Le Maire (L) استقبال خزانه داری آمریکا, وزیر امور خارجه استیون Mnuchin.

اریک PIERMONT

ایالات متحده شوکه اروپا با کشیدن از مذاکرات بین المللی دیجیتال مالیات و تهدید به مقابله به مثل اگر منطقه حرکت به جلو با برنامه های خود را در آن.

این حرکت به عنوان یک “اقدام تحریک آمیز” در روز پنج شنبه با وزیر امور مالی فرانسه. در یک مصاحبه رادیویی, Bruno Le Maire تایید او دریافت نامه ای از وزیر خزانه داری ایالات متحده استیو Mnuchin که در آن دومی گفت: آنها تا به حال به بن بست رسیده و نبود اتاق حتی برای یک توافق موقت.

Mnuchin همچنین با ارسال نامه به انگلیسی و ایتالیایی و اسپانیایی وزیران دارایی مالی تایمز گزارش روز شنبه.

آمریکا و اروپا شده اند در تقابل بیش از مالیات غول تکنولوژی برای برخی از زمان. در اوایل 2019, دولت های اروپایی موفق به پیاده سازی یک اتحادیه گسترده ای دیجیتال مالیاتی و در زمان مذاکرات به سازمان همکاری اقتصادی و توسعه به دنبال یک رویکرد بین المللی.

در این میان برخی از کشورهای اروپایی تصمیم به پیاده سازی دیجیتال لوی با این وجود. این مورد از فرانسه بود که برای اولین بار اصلی اقتصاد به انجام این کار.

با این حال این تصمیم موجب تنش با ایالات متحده آمریکا تجارت نماینده رابرت Lighthizer استدلال جدید مالیاتی ناعادلانه بود در شرکت های آمریکایی. او گفت که ایالات متحده آمریکا به اعمال تعرفه های خاص فرانسوی کالا در پاسخ.

هر دو کشور توافق کردند که در ماه ژانویه برای ادامه مذاکرات در OECD سطح و پیشنهاد تجارت تعرفه و دیجیتال مالیات بودند را در خود نگه دارد.

انگلستان و ایتالیا و اسپانیا و در عین حال خود را توسعه دیجیتال مالیاتی پیشنهاد در مورد OECD مذاکرات شکست. این سازمان با توجه به ارائه یک پیشنهاد بعد از این سال.

صرف نظر از OECD مذاکرات آمریکا اوایل این ماه اعلام کرد که این امر بررسی اتریش, برزیل, جمهوری چک, اروپا, هند, اندونزی, ایتالیا, اسپانیا, ترکیه و انگلستان برای پیاده سازی و یا پیشنهاد جدید مالیات بر دیجیتال غول.

“من انتظار می رود این, اما نه به این زودی” دیوید لیوینگستون, ایالات متحده بر اساس تحلیلگر در گروه اوراسیا گفت: CNBC چهارشنبه.

“ما در حال ورود به دنیای سیاست واقعگرایانه در دیجیتال تجارت فضا در حال حاضر. با مهم ترین کشور – ایالات متحده – دیگر شرکت در مسابقات چند جانبه حکومت بحث و با سازمان تجارت جهانی اساسا در حاشیه در میان جستجو برای بعد از آن مدیر کل های ما سعی خواهد کرد برای جلوگیری از کشورهای دیگر از زیر را از طریق برنامه های خود را از طریق تهدید به اقدامات تلافی جویانه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im