ما در حال حاضر می گوید هیچ خارجی جدید برای همه دانش آموزان-کلاس های آنلاین

سیاست تغییر اعلام شد, مهاجرت و گمرک.(بازنمودی)واشنگتن: ایالات متحده اعلام کرد که روز شنبه آن را نمی خواهد در ه

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399
US Now Says No New Foreign Students For All-Online Classes

سیاست تغییر اعلام شد, مهاجرت و گمرک.(بازنمودی)

واشنگتن:

ایالات متحده اعلام کرد که روز شنبه آن را نمی خواهد در هر خارجی جدید دانش آموزان به دنبال آنلاین-تنها مطالعه پس از rescinding یک شدت مورد بحث و مجادله به منظور اخراج کسانی که در حال حاضر در اینجا و آماده برای که به دلیل بیماری همه گیر.

سیاست تغییر اعلام شد, در بیانیه ای با اداره مهاجرت و گمرک.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است یک خط سخت در مهاجرت یک سنگ بنای پیام خود را و معلق انواع مختلفی از ویزا برای خارجی ها در طول coronavirus بحران است.

اصلی تغییر سیاست لغو ویزا از دانشجویان خارجی که کلاس حرکت خواهد کرد آنلاین در پاییز گرفته شده بود به دادگاه توسط دانشگاه های برتر از جمله دانشگاه هاروارد و MIT اتحادیه های معلمان و حداقل 18 متحده است.

و در جولای 14 مدیریت معکوس و البته لغو این تصمیم.

که اندازه گیری شده است دیده می شود به عنوان یک حرکت با مغلوب ساختن پیشی جستن به اعمال فشار بر موسسات آموزشی است که در حال اتخاذ یک محتاط رویکرد به بازگشایی میان جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق برای مدارس در تمام سطوح به بازگشایی با کلاس های حضوری به عنوان نشانه ای از بازگشت به حالت عادی به عنوان او مبارزه یک مبارزه سخت برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر.

او هل دادن برای این حتی اگر این ویروس از کنترل خارج شده است در برخی از ایالت ها با ما مرگ چهره های جهان-بالا بیش از 144,000.

دولت او است که خروج از آن تا حد زیادی به کشورهای خود را به شکل از چگونه برای باز کردن مدارس با خیال راحت.

وجود دارد بیش از یک میلیون نفر از دانشجویان بین المللی در ایالات متحده برای 2018-19 سال تحصیلی با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش است.

بسیاری از مدارس به شدت بستگی به شهریه پرداخت شده توسط آن دسته از دانش آموزان است.

اکثر ما از کالج ها و دانشگاه ها هنوز اعلام کرد برنامه های خود را برای ترم پاییز اما دانشگاه هاروارد است گفت: همه آن کلاس برای 2020-21 سال تحصیلی آنلاین انجام خواهد شد "با نادر استثنا است."

(این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن