کوچک کسب و کار دولت صادر راهنمایی های جدید در روز پنج شنبه که باعث می شود آن را “بعید” است که بزرگ داد و ستد عمومی شرکت می تواند دسترسی به دور بعدی بودجه برای دولت ایالات متحده کسب و کار کوچک برنامه تسکین.

به روز رسانی می آید پس از یک دیوانگی است که شرکت های بزرگ شنود گذاشته تسهیلات شناخته شده به عنوان چک حفاظت برنامه برای صدها میلیون دلار وام در حالی که هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک هنوز برای دریافت کمک های مالی.

شرکت های استفاده از coronavirus بودجه امداد باید تضمین کند که وام لازم هستند و که آنها نمی توانند شیر دیگر منابع بودجه SBA گفت. تعریف عمومی شرکت دسترسی به بازارهای سرمایه. مثلا زاینده رود گفت: آن بازگشت 10 میلیون دلار آن از طریق PPP پس از آن به فروش می رسد $150 میلیون سهام جدید.

“وام گیرندگان هنوز هم باید گواهی در ایمان خوب است که خود را PPP درخواست وام لازم است” SBA گفت. “بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است و این شرکت باید آماده برای نشان دادن به SBA بر اساس درخواست این اساس برای آن گواهینامه است.”

تغییر می آید به دور دوم کمک های مالی برای PPP پس از اولیه $350 میلیارد تخلیه شد, هفته گذشته تنظیم شده است به تایید قانونگذاران بعد پنج شنبه. این برنامه مجموعه ای برای به دست آوردن $310 میلیارد دلار در وجوه تازه و مدیران صنعت باید گفت که حتی این مقدار خواهد شد به احتمال زیاد آخرین روز تنها. هیچ تضمینی وجود ندارد که نمایندگان مجلس تصویب خواهد شد پول بیشتری برای این برنامه پس از آن.

در حالی که روح PPP یک جزء کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2 تریلیون دلار به علاوه اقتصادی در پاسخ به کروناویروس همه گیر شد برای کمک به کسب و کارهای کوچک این قوانین در طول برنامه اولیه دور مجاز رستوران بزرگ هتل و شرکت ها به درخواست برای وام تا 10 میلیون دلار.

وقتی که اتفاق افتاده است و شرکت ها از جمله رستوران استیک روت کریس و Potbelly فروشگاه ساندویچ بودند نشان داد که با استفاده از این برنامه صاحبان کسب و کار کوچک شد و خشم.

واکنش عمیقتر به عنوان شرکت های با ارزش بیش از 100 میلیون دلار در بازار بورس با موفقیت مورد استفاده برای تسکین. شرکت ها از جمله DMC جهانی موج علوم زندگی و Fiesta رستوران گروه برنده وام با توجه به سهشنبه پژوهش توجه داشته باشید از مورگان استنلی.

وام دهندگان از جمله جی پی مورگان چیس و بانک مرکزی آمریکا را به عهده فشار از نقد به عنوان صاحبان کسب و کار کوچک ادعا می کنند که شرکت های بزرگتر رو درمان ترجیحی هنگامی که تقاضا برای تاسیسات. جی پی مورگان به طور خاص را تکذیب کرد که اتهام در حالی که همچنین افشای است که مشتریان تجاری خود را در بخش بانکی است که caters به شرکت های بزرگتر به طور کلی شانس بهتر از آن کسب و کار کوچک را بدست آورد.

در آخرین ارشاد SBA به نظر می رسد اجازه می دهد تا بانک ها به تکیه بر وام گیرندگان گواهینامه مورد نیاز واقعی از وام.

اما در یک کلید جزئیات SBA نشان داد که شرکت های دولتی که شنود گذاشته PPP قبل از تغییر حکومت می تواند برای جلوگیری از بررسی با بازگشت امداد وام در دو هفته:

“هر وام گیرنده است که برای اعمال یک PPP وام قبل از صدور این هدایت و repays وام به طور کامل در 7 مه سال 2020 تلقی خواهد شد توسط SBA ساخته شده اند مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب” SBA گفت.

در اینجا چیزی است که SBA گفت: در شرکت های گرفتن وام:

“سوال: آیا کسب و کار متعلق به شرکت های بزرگ با مناسب منابع نقدینگی برای حمایت از کسب و کار در حال انجام عملیات واجد شرایط برای PPP وام ؟

پاسخ: در علاوه بر این به بررسی قابل اجرا قوانین وابستگی برای تعیین واجد شرایط بودن تمام وام گیرندگان باید ارزیابی اقتصادی خود نیاز به یک PPP وام تحت استاندارد تعیین شده توسط مراقبت در عمل و PPP مقررات در زمان درخواست وام. اگر چه مراقبت عمل تعلیق معمولی نیاز است که وام گیرندگان باید قادر به دست آوردن اعتبار در جای دیگر (به عنوان تعریف شده در بخش 3(h) از قانون کسب و کار کوچک) وام هنوز هم باید گواهی در ایمان خوب است که خود را PPP درخواست وام ضروری است. به طور خاص قبل از ارسال یک PPP, نرم افزار, همه وام گیرندگان باید با دقت بررسی مورد نیاز صدور گواهینامه است که “[c]urrent اقتصادی و عدم اطمینان باعث می شود این وام درخواست لازم برای حمایت از عملیات در حال انجام متقاضی.” وام گیرندگان باید این گواهینامه در ایمان خوب به حساب خود را در زمان فعالیت های کسب و کار و توانایی خود را برای دسترسی به منابع دیگر از نقدینگی کافی برای حمایت از خود را در حال انجام عملیات در یک شیوه ای است که به طور قابل توجهی نمی مخل به کسب و کار. به عنوان مثال بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است و این شرکت باید آماده برای نشان دادن به SBA بر اساس درخواست این اساس برای آن گواهینامه است.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو