ما امور خارجه پنل مون “چینی تجاوز” در برابر هند

US Foreign Affairs Panel Chief Slams 'Chinese Aggression' Against India

قبلا هر دو کشور هند و چین را رد کرد ما مداخله در اختلافات خود را.

دهلی نو:

الیوت انگل رئیس مجلس نمایندگان آمریکا کمیته امور خارجی روز دوشنبه گفت که او “بسیار نگران” توسط چینی علیه هند در امتداد خط کنترل واقعی در Ladakh و خواست پکن به “احترام به هنجارها و استفاده از دیپلماسی و مکانیسم های موجود برای حل و فصل آن مرز سوالات”.

“من بسیار نگران مداوم چینی تجاوز در امتداد خط کنترل واقعی در هند و چین مرز. چین دوباره نشان دادن آن است که مایل به قلدر همسایگان خود به جای حل و فصل اختلافات با توجه به قانون بین المللی” آقای انگل دموکرات گفت.

“کشورها باید همه رعایت مجموعه ای از قوانین به طوری که ما نمی زندگی در یک جهان که در آن ‘ممکن است مناسب می سازد.’ من به شدت اصرار چین احترام به هنجارها و استفاده از دیپلماسی و مکانیسم های موجود برای حل و فصل آن مرز سوالات هند,” او اضافه شده است.

هندی و چینی سربازان مواجه شده اند امتداد بالفعل مرز در Ladakh از اوایل ماه مه پس از چینی سربازان نفوذ به خاک هند, هندی, مقامات نظامی می گویند. هر دو طرف حفر کرده اند در دفاع آورده و تجهیزات در روزهای اخیر.

هند گفت: نظامی چینی بود مانع عادی گشت زنی توسط نیروهای خود را در امتداد خط کنترل واقعی یا لاک در Ladakh و هند و به شدت رد پکن مشاجره که افزایش تنش بین دو ارتش باعث شد خاطی از نیروهای هند و در سراسر طرف چینی.

بن بست جدی ترین پس از هند و چین که مبارزه مختصری جنگ در سال 1962 قفل شده بودند در یک شبیه faceoff در Doklam در شرق هیمالیا که به طول انجامید نزدیک به سه ماه در سال 2017.

با وجود مذاکرات گسترش بیش از دو دهه دو کشور نتوانسته اند به حل و فصل خود را 3,500 کیلومتر مرز و مدعی وسیعی از راه دور در قلمرو هر یک از دیگر در اختیار داشتن.

چین نظامی اصطکاک با ما نیز در حال افزایش است با نیروی پله گشت آن در مورد اختلاف دریای چین جنوبی و همچنین تنگه تایوان. واشنگتن و پکن نیز درگیر در جنگ از کلمات بیش از منشاء بیماری همه گیر کوروناویروس.

با این حال هر دو کشور هند و چین را رد کرد ما مداخله در اختلافات خود را از جمله یک پیشنهاد از ما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را. Sidestepping آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد میانجیگری هند گفته است که در مذاکرات با چین برای مقابله با نظامی بست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>