ما FCC طبقه بندی Huawei و ZTE را به عنوان تهدید امنیتی قطع بودجه

ما FCC طبقه بندی Huawei و ZTE را به عنوان تهدید امنیتی و ممنوع آنها را به عنوان تامین کنندگان برای پروژه های تحت آن صندوق خدمات جهانی به دلیل اتهام روابط نظامی چینی و سرویس های اطلاعاتی. کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده است که سازمان تنظیم تمام فن آوری ارتباطات. در انتشار اخبار در توضیح این تصمیم FCC گفت که این یک گام برای محافظت از ما در شبکه های وپیش خطرات امنیتی. این دو شرکت ممنوع شده است به عنوان تامین کنندگان تحت FCC را صندوق خدمات جهانی. صندوق مجموعه ای از یارانه ها که از طریق آن دولت آمریکا می تواند ترویج دسترسی به خدمات مخابراتی.

در انتشار FCC اعلام کرد: “به عنوان یک نتیجه از امروز اقدام پول از FCC $8.3 میلیارد دلار (حدود Rs. 62,676 کرور) یک سال و صندوق خدمات جهانی دیگر ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به خرید, به دست آوردن و حفظ, بهبود, تغییر, و یا در غیر این صورت حمایت از هر گونه تجهیزات یا خدمات تولید شده و یا ارائه شده توسط این تامین کنندگان.”

“امروز با دستور و بر اساس وزن قریب به اتفاق از شواهد این اداره تعیین شده Huawei و ZTE را به عنوان ملی خطرات امنیتی به امریکا ارتباطات شبکه—و به ما 5G آینده” FCC رئیس Ajit Pai گفت: در انتشار. “هر دو شرکت دارای روابط نزدیک به حزب کمونیست چین و چین دستگاه نظامی و هر دو شرکت به طور گسترده موضوع به قانون الزام آنها به همکاری با این کشور سرویس های اطلاعاتی.”

“اداره نیز به حساب در زمان یافته ها و اقدامات کنگره مجریه جامعه اطلاعاتی ما متحدان و ارتباطات ارائه دهندگان خدمات در کشورهای دیگر. ما نمی تواند و نمی خواهد اجازه می دهد حزب کمونیست چین برای بهره برداری از آسیب پذیری های شبکه و سازش ما انتقادی ارتباطات زیرساخت,” او اضافه شده است.

این می آید فقط یک روز پس از دولت هند با صدور دستوری ممنوعیت 59 برنامه های از چین از جمله Infinite به دلایل امنیت ملی دولت اقدامات در برابر چینی های سخت افزاری ارائه دهندگان در این نقطه است.

در یک سری از توییت ما FCC رئیس Ajit Pai اشاره کرد که این دو شرکت تعیین شده است به عنوان یک تهدید امنیتی و افزود که این تصمیم با ورودی از “کنگره مجریه و هوش جامعه متحدان و ارتباطات ارائه دهندگان خدمات.” او گفت: “با این تصمیم ما در حال ارسال یک پیام روشن است: دولت ایالات متحده و این FCC به طور خاص نمی تواند و نمی خواهد اجازه می دهد حزب کمونیست چین برای بهره برداری از آسیب پذیری در ایالات متحده شبکه های ارتباطی و سازش ما انتقادی ارتباطات زیرساخت ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im