ما نفت خام کاهش مییابد نزدیک به 19 درصد به عنوان یک تحلیلگر می گوید: وضعیت stateside است ‘بسیار وخیم’

کارگران استخراج نفت از چاه های نفت در حوضه پرمین در میدلند تگزاس در آوریل 1, 2018.

بنیامین Lowy | گتی ایماژ

آمریکا قیمت نفت سقوط در بعد از ظهر آسیایی, تجارت روز دوشنبه به عنوان معامله گران همچنان به اخم بیش از یک رکود در تقاضا با توجه به کروناویروس همه گیر و یک تحلیلگر توصیف وضعیت stateside را به عنوان “بسیار وخیم بود.”

قیمت در قرارداد ممکن برای وست تگزاس اینترمدیت آتی چهار نزدیک به 19 درصد به $14.84 در هر بشکه رسید. قبلا WTI تا به حال کاهش یافته است به $14.47 در هر بشکه پایین ترین سطح خود از اواسط ماه مارس سال 1999 هنگامی که آن معامله برای به عنوان کم به عنوان $14.40 در هر بشکه رسید. در ضمن معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت لبه 2.42% کاهش به $27.40 در هر بشکه رسید.

ANZ دانیل Hynes گفت CNBC “Squawk Box” در روز دوشنبه که یکی از دلایل “کریتر” در آمریکا قیمت های نفت خام بود قریب الوقوع انقضای ممکن است قرارداد آتی مجموعه را به اتفاق می افتد در روز سه شنبه با توجه به Refinitiv. در ماه ژوئن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد کاهش یافت و در حدود 6 ٪ به $23.57 در هر بشکه رسید.

مقابل ماه قرارداد آتی به طور معمول همگرا با قیمت نقطه به عنوان آنها در نزدیکی انقضای.

“وجود خواهد داشت معامله گران در بازار که فقط می خواهید به تجارت کاغذ به طوری که آنها را بیش از رول به آینده قرارداد آتی. که به معنی فروش ممکن است در قرارداد و خرید ژوئن” Hynes که ارشد استراتژیست کالا در ANZ گفت CNBC در یک ایمیل پیگیری ارز.

“اما وجود دارد نیز معامله گران که در حال خرید برای مشتریان که تجارت فیزیکی است. به طوری که آنها نگه قرارداد به اتمام و تحویل نفت خام” و یا قبول خام اگر آنها در طرف دیگر از تجارت, او گفت:.

این دلیل می تواند وجود دارد تندتر سقوط در ماه مه قرارداد آتی در مقایسه با ماه ژوئن قرارداد. نقطه قیمت ها “به خصوص ضعیف” در این لحظه Hynes, گفت:, و اضافه کرد که نقطه خام ایالات متحده معامله برای به عنوان کم به عنوان $12-13 در هر بشکه رسید. این ناشی از ترکیبی از “سقوط در تقاضا و متعاقب آن عدم ذخیره سازی,” او گفت:.

در یک بازار نرمال گسترش بین قیمت نقدی و یک ماه جلو قرارداد آتی “ممکن است تنها حدود 40-50 سنت در هر (بشکه)” او گفت:. “در حال حاضر از آن شده است به عنوان بالا به عنوان $8-10 (در هر بشکه).”

Hynes گفت که قیمت به احتمال زیاد به “باقی می ماند تحت فشار” در طول ماه آینده و یا تا.

Coronavirus همه گیر است و ضربه شدید به فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان و sapped تقاضا برای انرژی است. در حالی که اوپک و تولید نفت متحدان نهایی یک توافق تاریخی در اوایل این ماه به قطع تولید 9.7 میلیون بشکه در روز در آژانس بین المللی انرژی هشدار داده است که این کاهش ممکن است به اندازه کافی برای جبران شدید شیرجه رفتن تقاضای نفت.

با تقاضا در نزدیکی-فلج نفت و مخازن سوخت در سراسر جهان در حال نزدیک شدن به پر — وسرد شواهد جهانی تقاضا و عملکرد “دیرکرد” ساختار بازار معاملات آتی که در آن قرارداد برای بعد از تحویل تجارت در حق بیمه به جلو-در ماه است.

که منجر به یک فاصله توسط معامله گران به اجاره شناور و یا خشکی ذخیره سازی در یک پیشنهاد به فروش سوخت برای سود زمانی که قیمت دوباره بجای اول برگشتن.

جهانی نفت ذخیره سازی شده است “به سرعت در حال پر کردن – بیش از 70 درصد و نزدیک شدن به عامل max” استیو Puckett اجرایی رئیس TRI-ZEN بین المللی, انرژی, مشاوره, CNBC گفت در اوایل این ماه.

— CNBC روپیه Jegarajah کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو