ما می تواند ضربه 100,000 جدید COVID-19 موارد یک روز هشدار بالا متخصص بهداشت

US Could Hit 100,000 New COVID-19 Cases A Day, Warns Top Health Expert

به وضوح ما در مجموع کنترل در حال حاضر بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفت. (فایل)

واشنگتن:

بالا ما متخصص بهداشت هشدار داد کنگره در روز سه شنبه که جدید کروناویروس موارد می تواند بیش از دو برابر به 100000 نفر در هر روز اگر مقامات و عمومی موفق به برداشتن قدم برای سرکوب این بیماری همه گیر.

بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci, یک عضو برجسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: ایالات متحده به رهبری بود در “مسیر اشتباه” در گیر و خواستار آن شدند که آمریکایی ها پوشیدن ماسک و جلوگیری از جمعیت پس از سهل انگاری رفتار رو از شیوع بیماری های جدید.

“من بسیار نگران و من راضی نمی کند با چه خبر است, از آنجا که ما در حال رفتن در جهت اشتباه” او شهادت به مجلس سنا پنل.

هشدار دهنده خوشه در موارد جدید در جنوب, نقاط تگزاس و فلوریدا در حال رانندگی روزانه ملی در مجموع موارد جدید به بیش از 40 ، 000 در هر روز و آنها باید کوبیده خواهد شد به سرعت برای جلوگیری از خطرناک موج در جای دیگر در کشور Fauci تاکید کرد.

“به وضوح ما در مجموع کنترل در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد: “من تعجب نمی کنم اگر آن را می رود تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف.”

مبرم پیام تقویت نگرانی در مورد ما توانایی در مهار یک بیماری همه گیر است که ادعا کرده است برخی از 126,000 آمریکا زندگی می کند.

شهادت می آید که ایالات متحده در جهان سخت ترین ضربه ملت با بیش از 2.6 میلیون عفونت شد چپ کردن لیست 15 کشور که اتحادیه اروپا باز خواهد شد مرزهای خود را از 1 ژوئیه و آن را به عنوان چنگ زدن با چگونه برای اطمینان از امن بازگشایی مدارس در ماه های آینده.

Fauci گفت به اعتقاد او برخی از کشورهای در حال “پرش بیش از برخی از پست های بازرسی” اطمینان می دهم که امن reopenings از کسب و کار و فضاهای عمومی.

و او همچنین پیشنهاد می کنم یک پیام به ملت بالغين جوان است که درگیر در “خطرناک” رفتار از جمله تجمع در میله نیست با پوشیدن ماسک و اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل.

“من فکر می کنم ما نیاز به تاکید بر مسئولیت است که ما هم به عنوان افراد و به عنوان بخشی از یک اجتماعی تلاش برای پایان دادن به این بیماری همه گیر است که همه ما باید به بازی در آن” Fauci گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ‘ماسک’

سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, رابرت Redfield صدا زنگ هشدار را در مورد افزایش مدار در چندین حوزه های قضایی از جمله COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در 12 ایالت و گفت: آن را “بحرانی” است که هر آمریکایی طول می کشد مسئولیت شخصی و “پذیرای استفاده از پوشش صورت.”

اما رئیس پانل جمهوری خواه سناتور لامار الکساندر همچنین با اشاره انگشت در مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور تا به حال قدرت برای پایان دادن به سیاسی از ماسک ماندگاری است که نشان می دهد “اگر شما برای مغلوب ساختن پیشی جستن شما نمی پوشیدن ماسک. اگر شما در برابر تهمت شما انجام دهد.”

“به همین دلیل من پیشنهاد کرد که رئیس جمهور گاهی اوقات پوشیدن ماسک ،” الکساندر گفت.

“رئیس جمهور مقدار زیادی از تحسین آنها را به دنبال خود منجر شود” او اضافه شده است. “این کمک خواهد کرد در پایان این بحث سیاسی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که حاضر به پوشیدن ماسک در رویدادهای عمومی و در گذشته مسخره رقبای خود را برای پوشیدن آنها نشانه او می خواهد به حرکت از coronavirus بحران و تمرکز خود را دوباره انتخابات.

دموکرات ها از جمله انتخابات نوامبر رقیب جو بایدن کرده است مورد حمله بر رییس جمهور برای عدم رهبری در همه گیر کاهش.

روز سه شنبه جلسه متمرکز در بخشی در مورد اینکه آیا ایالات متحده می تواند به اندازه کافی آماده شدن برای دهها میلیون نفر از کودکان از بازگشت به مدرسه در ماه های آینده با وجود انعطاف پذیر همه گیر مواج در برخی از کشورها.

آکادمی اطفال آمریکا حمایت کرده است که سال تحصیلی آینده شروع با دانش آموزان حضور فیزیکی در مدارس این استدلال که کودکان کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به علامتی و یا به شدت بیمار مبتلا به کروناویروس تر از بزرگسالان است.

Fauci خود گفت: او احساس می کند “به شدت ما نیاز به انجام هر کاری که ما می توانیم به فرزندان ما به مدرسه است.”

او همچنین گفت که او “محتاطانه خوشبین” است که یک واکسن می تواند آماده شود تا پایان سال یا اوایل سال 2021.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im