ما coronavirus محرک رفت و به برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی جنایی روبرو سوالات

خارج از وزارت بهداشت و خدمات انسانی در واشنگتن, DC.گتی ایماژمشتاق به تقویت سیستم بهداشت و درمان در این بیماری

توسط ELEMENTORSITE در 13 اردیبهشت 1399

خارج از وزارت بهداشت و خدمات انسانی در واشنگتن, DC.

گتی ایماژ

مشتاق به تقویت سیستم بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر کوروناویروس دولت ایالات متحده در ماه گذشته با سرعت 30 میلیارد دلار در محرک پرداخت به بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که صورتحساب مدیکر سال گذشته است.

که با سرعت منجر به پول مالیات دهندگان جریان به برخی از شرکت ها و مردم مواجه مدنی یا جنایی تقلب و تحقیقات و با توجه به دفاع وکلا و دیگران به نمایندگی از بیش از یک دوجین شرکت ها و افراد در مواجهه با این سوالات.

این آشکار در مورد پرداخت چنین باید باعث خشم و انزجار در میان برخی از دموکرات کنگره که برجسته کردن مشکلات با چگونه محرک بودجه توزیع شده است.

"من یک مقدار زیادی از سرخوردگی با راه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزیع این دلار و نمونه هایی از این بزرگ عواقب کاخ سفید در تلاش برای محدود کردن شفافیت و stonewall نظارت" سناتور Ron Wyden رتبه بندی, عضو کمیته امور مالی مجلس سنا گفت: "مهر.

هنری کانلی سخنگوی مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی افزود: "این نگران کننده است برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به قیمتی دلار برای مالیات دهندگان بی پروا اشخاص در حالی که بسیاری از بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم نبرد علیه coronavirus ها از جان گذشته برای منابع است."

وزارت بهداشت و خدمات انسانی که ارسال پرداخت به رویترز گفت این انتقال وجوه به تمام ارائه دهندگان خدمات پزشکی که فرستاده شده بیلینگز در سال 2019 را به مدیکر فدرال برنامه بیمه درمانی برای افراد مسن و معلول آمریکایی, مگر اینکه آنها در حال حاضر حذف شده است از شرکت.

آن کاهش یافته است به پاسخ به انتقاد از Wyden و پلوسی و نه پاسخ به سوالات خاص از مهر در مورد پرداخت.

کاترین هریس یک سخنگوی HHS دفتر بازرس کل گفت: دفتر نظارت بر برنامه است اما به نظر در توزیع خاص از بودجه.

"در حالی که ما نمی تواند نظر به طور خاص در هر کار دیگر از آنچه است که اعلام کرد من می توانم به شما بگویم که ما به طور منظم انجام بررسی از بخش مدیریت برنامه ها از جمله توزیع بودجه" هریس گفت.

ایسنا قادر به به طور مستقل تعیین می کند چه بخشی از محرک پرداخت رفت و به اشخاص و افراد درگیر در مدنی و کیفری اقدامات با مدیکر.

در یک ایمیل به دریافت کنندگان کمک های مالی دیده می شود رویترز HHS خواسته دهندگان به امضای طولانی گواهی که آنها تصریح شده و یا خواهد شد درمان بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

اگر ارائه دهندگان پاسخ نمی دهند و ظرف 30 روز HHS گفت: آن را فرض کنیم آنها را پذیرفته اند دولت شرایط و ضوابط. آن گفت: در بیانیه ای که آن را "مکانیسم های در محل برای جبران بودجه و آدرس جعلی فعالیت است."

بودجه از $2.3 تریلیون مراقبت در قانون تصویب شده توسط کنگره برای بلانت اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر است که از کشته شدن بیش از 64000 آمریکایی ها و پرتاب حداقل 30 میلیون نفر از کار.

بر خلاف بخش از این بسته در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک که نیاز شرکت ها برای آن اعمال می شود, برخی از, بهداشت و درمان, بودجه آغاز شد, توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی و نشان داد تا به عنوان یک شگفتی در حساب های بانکی بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

رادیو فردا در مصاحبه شش دفاع وکلا و دیگران به نمایندگی از بیش از یک دوجین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مواجه مدنی یا جنایی سوالات که دریافت پول از جمله پزشکی دکتر که به تازگی حل و فصل مدنی ادعاهای دروغین در مورد یک اپراتور از تسهیلات زندگی کمک است که برنامه ریزی به اعتراف به گناه به بهداشت و درمان تقلب.

"دست چپ نمی دانم چه دست راست انجام شده است" گفت: Joel Hirschhorn یک وکیل است که نشان دهنده درد طب و اپراتور از تسهیلات زندگی کمک.

وکلا صحبت کرد که به مهر کاهش یافته است به شناسایی مشتریان خاص خود را با استناد به محرمانه بودن قوانین است.

تعجب سپرده بودجه باعث شده است تا وکلای مدافع به تقلا برای هشدار دادن به مشتریان برای آماده بازگشت به پول است.

"هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان یک ثروت باد آورده از دولت" گفت: Sam J. لوئیس دادستان سابق که در حال حاضر یک همکاری با شرکت حقوقی Holland & شوالیه که حقوقی با صدور یک هشدار به مشتریان هشدار آنها را از پتانسیل مسئولیت حقوقی در نظر گرفتن بودجه.

برخی از سابق دادستان فدرال می گویند این امر می شده اند دشوار است برای HHS به علف هرز از ارائه دهندگان این برای اولین بار است.

"اگر جعلی ارائه دهندگان یا به اعدام محکوم شده و یا در دست بررسی هستند دریافت مراقبت عمل وثیقه استراحتی به طور خودکار و بدون هر گونه بررسی و سپس شرم بر دولت" گفت: پل Pelletier, یک دادستان سابق.

اما دفاع وکلا تاکید کرد که افراد متهم به جنایات بی گناه هستند که خلافش ثابت و آنها معمولا منع از صدور صورت حساب مدیکر تا زمانی که به خوبی پس از آنها محکوم به جرم و جنایت. مردم رو جنایی بهداشت و درمان اتهامات معمولا توافق برای توقف صدور صورت حساب مدیکر به عنوان یک بیماری خود پیوند آنها اضافه شده است.

یکی دیگر از پزشکان واجد شرایط برای تزریق پول نقد شامل پزشکان که خود را از دست داده پزشکی مجوز یا مجوز به تجویز بسیار اعتیاد آور و مواد مخدر گفت: Ron چپمن یک وکیل در میامی.

HHS کاهش یافته است می گویند چه قسمتی از 30 میلیارد دلار رفت و به ارائه دهندگان رو کیفری یا مدنی سوالات.

آن گفت که توزیع بودجه به بیش از 315,000 ارائه دهنده خدمات حسابداری و مدیریت سازمان های رسیدن به بیش از 1.5 میلیون ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

در سال مالی 2019, تحقیقات HHS بازرس کل دفتر رهبری به 747 اقدامات مجرمانه و 684 اقدامات عمرانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im