کنگره آمریکا خواستار پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران بیش روسیه فضل گزارش

US Congress Demands Answers From Trump's Aides Over Russia Bounty Reports

مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و این گزارش به عنوان “خبر جعلی”. (فایل)

واشنگتن:

هر دو حزب دموکرات و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همکار قانونگذاران جمهوری خواه در کنگره خواستار اطلاعات بیشتر از کاخ سفید روز دوشنبه پس از گزارش که روسیه اطلاعات نظامی ارائه شده از داعش نعمت برای کشتن نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

“کنگره و کشور نیاز به پاسخ در حال حاضر. به همین دلیل من درخواست یک بین مختصر برای همه اعضای خانه بلافاصله” دموکرات آمریکا در مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی گفت: در نامه ای به مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe و مدیر Gina Haspel.

“پرسش ها بوجود می آیند عبارتند از: رئيس جمهور دادهایم و اگر نه چرا و چرا کنگره نمی داد?” Pelosi نوشت.

نماینده مک Thornberry بالا جمهوریخواه در کمیته نیروهای مسلح مجلس پیوست پانل رئیس دموکرات نماینده آدام اسمیت در درخواست وزارت دفاع برای یک جلسه.

“مردم آمریکا – و خدمات ما اعضای سزاوار به حقیقت را می دانم در مورد آنچه که کاخ سفید می دانستم که در مورد این روسیه عملیات که ممکن است به طور مستقیم منجر به مرگ و میر آمریکایی خدمات اعضای” اسمیت گفت.

Thornberry به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که هر گونه تاخیر “قابل قبول خواهد بود.”

یک کنگره دستیار گفت: در جلسه امروز این موضوع را با برخی از جمهوری خواهان کنگره را در کاخ سفید بعد از آن در روز دوشنبه است. دستیاران به پلوسی رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و دیگر دموکرات ها وجود دارد گفت: هیچ نشانه ای از هر گونه دموکرات ها خواهد بود دعوت به شرکت کنند.

شومر به نام برای یک جلسه فوری از Ratcliffe و Haspel برای همه 100 سناتور.

مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و این گزارش به عنوان “خبر جعلی” و در زمان به توییتر نشان می دهد که گزارش شد در حال گسترش رسانه ها در تلاش جمهوری خواهان نگاه بد.

سناتور مارکو روبیو جمهوریخواه اقدام هوش رئیس کمیته کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد این گزارش گفت در توییتر تنها که این کمیته خواهد بود “در ادامه به انجام نظارت شدید” از تهدیدات مواجه ایالات متحده است.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید