ما اعلام تسهیلات برای دارندگان ویزای H-1B, سبز, کارت متقاضیان

Coronavirus: US Announces Relaxations For H-1B Visa Holders, Green Card Applicants

دولت ایالات متحده است و با توجه به مهلت 60 روز برای دارندگان ویزای H-1B و کارت سبز متقاضیان

واشنگتن:

در عمده برای کمک به متخصصان و مهاجران از کشورهایی مانند هند ، دولت آمریکا داده است یک مهلت 60 روز برای دارندگان ویزای H-1B و کارت سبز از متقاضیان که در خدمت اعلامیه برای ثبت اسناد مختلف با توجه به عظیم رمان شیوع کروناویروس در آمریکا است.

H-1B ویزا یک ویزای غیر مهاجرتی است که ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای استخدام کارگران خارجی در گرايش مشاغلی که نیاز به مهارت های فنی یا تئوری. شرکت های وابسته به آن به استخدام ده ها هزار نفر از کارکنان در هر سال از کشورهایی مانند هند و چین است.

یک کارت سبز شناخته شده رسما به عنوان یک کارت اقامت دائم یک سند صادر شده به مهاجران به ایالات متحده به عنوان شواهدی وجود دارد که حامل صادر شده است امتیاز اقامت دائم.

ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) در روز جمعه گفت: 60 روز مهلت برای پاسخ به درخواست های آن شامل درخواست برای شواهد; continuations به درخواست مدارک (N-14); اعلامیه به قصد انکار; اعلامیه از قصد به لغو; اعلامیه قصد فسخ و اعلامیه قصد خاتمه منطقه ای مراکز سرمایه گذاری و تاریخ تشکیل پرونده مورد نیاز برای فرم I-290B اطلاع از درخواست تجدید نظر و یا حرکت.

“USCIS خواهد شد در نظر گرفتن یک پاسخ به بالای درخواست ها و اعلامیه های دریافتی ظرف مدت 60 روز پس از پاسخ به علت تاریخ تنظیم درخواست و یا توجه کنید قبل از اقدام” آن را در بیانیه ای گفت.

USCIS گفت: از آن خواهد شد در نظر گرفتن یک فرم I-290B دریافت تا 60 روز از تاریخ این تصمیم قبل از آن طول می کشد هر گونه اقدام است.

USCIS می تواند موضوع حداکثر 65,000 H-1B ویزای کار در هر سال به بسیار ماهر و کارگران خارجی. آن می تواند موضوع های اضافی 20,000 ویزای H-1B به کسانی که بسیار ماهر و کارگران خارجی که به دست آمده کارشناسی ارشد یا بالاتر درجه از موسسه آموزشی.

تحت قوانین موجود آمریکا می تواند موضوع حداکثر 1,40,000 اشتغال مبتنی بر کارت سبز هر سال با هر کشور کلاه از هفت درصد است.

بر این اساس در سال مالی 2019, هند اتباع دریافت 9,008 دسته 1 (EB1), 2,908 دسته 2 (EB2) و 5,083 دسته 3 (EB3) کارت سبز. EB1-3 دسته های مختلف از اشتغال مبتنی بر کارت سبز.

“USCIS اتخاذ چند اقدامات برای حفاظت از نیروی کار و جامعه و به حداقل رساندن پیامدهای مهاجرت برای کسانی که به دنبال مزایای مهاجرت در طول این زمان” بیانیه ای گفت:.

این تسهیلات در آمد از نظر بیماری همه گیر کوروناویروس که برای اولین بار ظاهر در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته است.

ما در بدترین آمار کشور با بیش از 65 ، 000 مرگ و میر و بیش از 1,069,400 عفونت.
 

(این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de