گزارش نشده COVID-19 مرگ و میر در چنای می تواند دو شهر تعداد

چنای است 27,398 coronavirus موارد است که 70 درصد از دولت شمارش (فایل)

چنای:

تعداد coronavirus مرگ و میر در چنای رفته اند ممکن است تا 200 یک شبه و پس از آن پدید آمده است که مرگ و میر در این شهر شهرداری ثبت نمی شد همه گزارش به دولت.

وزارت بهداشت تعیین کرده است تا نه عضو COVID مرگ آشتی کمیته پنل برای مرتب کردن یک تطابق در شمارش.

حداقل 200 بیشتر مرگ و میر ثبت شده در چنای شرکت سوابق نه گزارش به مقامات می تواند نزدیک به دو شهر COVID مرگ, شمارش از 279.

بسیاری از خصوصی و چند بیمارستان های دولتی مقامات بهداشتی می گویند که بموقع اطلاع COVID مرگ و میر به وزارت بهداشت. اگر چه این اطلاعات معمولا با ارسال بیش از یک دوره در گیر بحران گزارش شده است باید انجام شود به صورت روزانه گفت: مقامات.

“بله. ما تشکیل کمیته آشتی از مرگ چهره” سلبا Vinayagam مدیر بهداشت عمومی گفت: NDTV. او نمی دهد تعداد دقیق آنها به دنبال آشتی دادن.

چنای است 27,398 coronavirus موارد است که 70 درصد از دولت شمارش 38,716. با توجه به وزارت بهداشت آمار از 349 ویروس مرگ و میر در تامیل نادو 279 هستند از چنای به تنهایی.

تامیل نادو دولت شده است با استناد به پایین مرگ و میر کمتر از 1 درصد — پایین ترین در کشور است. اما آخرین تحولات منجر به اتهامات که مرگ و میر در Chennai, Tamil Nadu ویروس کانون بودند عمدا underreported به پروژه پایین مرگ و مير 0.88 درصد است.

وزیر E Palaniswami رد اتهام. “هیچ سود برای دولت با پنهان کردن اطلاعات است. ما شفاف است. مرگ و میر در بیمارستان های دولتی برای محاسبه شده اند. در مورد مرگ و میر در بیمارستان های خصوصی ما گزارش بر اساس اطلاعات ما ، ” او گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im