“باز 1”: مراکز و رستوران ها و مکان های عبادت برای بازگشایی ژوئن 8

راهنمای مستند: coronavirus مستند تمدید شده است تا 30 ژوئن

برجسته

  • مستند در مهار مناطق تمدید تا 30 ژوئن
  • شب مقررات منع رفت و آمد زمان تغییر ساعت 9-5 هستم از 7 ساعت-7 هستم
  • مرحله جاری بازگشایی خواهد شد که اقتصادی تمرکز می گوید دولت

دهلی نو:

مراکز و هتل ها و رستوران ها و مکان های عبادت می توانید برای باز کردن در ژوئن 8 به جز در مناطق با بیشترین تعداد coronavirus موارد دولت گفت: امروز گسترش در سراسر کشور مستند تا 30 ژوئن با یک مرحله به مرحله برنامه ریزی برای باز کردن هند است.

تمام فعالیت های ممنوع زودتر باز خواهد شد تا در مراحل این وزارت خانه گفت: در دستورالعمل جدید در روز شنبه یک روز قبل از زمان فاز مستند به پایان می رسد.

دستور اکید اجرا در مارس 25, زمانی که کشور رفت و به کل مستند به شکستن زنجیره انتقال ویروس را محدود به مهار مناطق – مناطق مهر و موم شده به دلیل تعداد زیادی از COVID-19 نفر – حداقل تا 30 ژوئن.

شب مقررات منع رفت و آمد خواهد ماند اما زمان تغییر خواهد کرد به 9 pm-5صبح از موجود 7 بعد از ظهر-7.

سینما مدارس و پروازهای بین المللی را دوباره باز پس از یک ارزیابی در چند هفته آینده. تصمیم گیری در بازگشایی مدارس و کالج ها گرفته خواهد شد در ماه ژوئیه پس از رایزنی با کشورهای پدر و مادر و سایر ذینفعان.

خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در حرکت مردم و یا کالا در داخل کشورها و بین کشورها و به طور قابل توجهی بین ایالتی عبور می کند دیگر نمی خواهد نیاز است. اما متحده می تواند تصمیم بگیرد که آیا برای تنظیم حرکت خود را بر اساس.

“در مرحله کنونی از دوباره باز کردن, باز کردن 1 باید اقتصادی گفت:” تمرکز دولت یک روز پس از تولید ناخالص داخلی نشان داد کمترین سرعت رشد در 11 سال و تاثیر مستند در آخرین سه ماهه.

پروازهای بین المللی مترو, سینما, سالن های ورزشی و استخرهای شنا و سرگرمی پارک تئاتر و کافه ها نیز اجازه داده می شود پس از رایزنی در ماه ژوئن “بر اساس ارزیابی از وضعیت” گفت: وزارت.

اجتماعی, سیاسی, مذهبی, فرهنگی, و گردهمایی های دیگر نیز اقامت ممنوع در حال حاضر با توجه به این نیاز دارد به صورت فیزیکی فاصله برای بررسی عفونت است.

این مرحله به مرحله خروج از برنامه می آید در میان تیره و تار پیش بینی های اول سال انقباض اقتصاد در بیش از چهار دهه حتی به عنوان کشور جنگ یک جهش در coronavirus موارد است. هند نهم بیشترین تعداد ویروس موارد در جهان با بیش از 1.7 لاخ آلوده و نزدیک به 5000 مرگ و میر.

برخی از 12 کرور مردم مشاغل از دست رفته در ماه آوریل با توجه به برآورد توسط مرکز نظارت بر اقتصاد هند.

تلاش برای احیای فعالیت های اقتصادی دولت بوده است و کاستن از مستند محدودیت از آوریل 20 اما محدودیت های مسافرتی و جنبش توده ای کارگران مهاجر در برخواهد داشت یک چالش بزرگ است. پروازهای داخلی و خدمات قطار دوباره راه اندازی در اوایل این ماه.

هند بدترین ضربه شهرستانها شامل آن سرمایه مالی بمبئی است که نزدیک به 700 مهار مناطق و دهلی نو که بیش از 122.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>