نرخ بیکاری می رسد 14.7% – در اینجا چیزی است که برای تماشای

آوریل شغل گزارش گذاشته لخت اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.از دست دادن از 20.5 میلیون شغل در ماه آوری

توسط ELEMENTORSITE در 21 اردیبهشت 1399

آوریل شغل گزارش گذاشته لخت اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

از دست دادن از 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل به تنهایی فرستاده است نرخ بیکاری به 14.7% آن بالاترین سطح پس از پایان جنگ جهانی دوم است. روز پنج شنبه اعلام شد که تعداد مدعیان است تا به 33.5 میلیون بیش از گذشته هفت هفته.

پنج کارشناسان بازار وزن در آنچه به این معنی که اقتصاد ایالات متحده.

'ترکیب اقتصاد'

کیت مور سر موضوعی استراتژی برای بلکراک جهانی تخصیص سرمایه گذاری تیم می گوید: سرمایه گذاران باید به نوبه خود تمرکز خود را به ترکیب اقتصاد و نه اندازه آن.

"بسیاری از متغیرها در پیش بینی رشد اقتصادی بعد چهارم یا بعد از چند سال حتی. و بنابراین به عنوان سرمایه گذاران, شما می دانید که ما نمی توانیم تمرکز زیادی بر اندازه کلی اقتصاد است. من فکر می کنم واقعی پروژه به ترکیب اقتصاد است. و بیش از شش تا هشت هفته ما شروع به دیدن برخی از الگوهای مصرف را تغییر دهید. آنچه که من واقعا به دنبال به جلو به مرتب کردن بر اساس تفکر در مورد تم ها که در حال رفتن به غالب در بازار به طور کلی. که در آن مردم احساس راحتی هزینه های بیش از این جلو چهارم? که در آن کسب و کار قرار دادن سرمایه گذاری خود را صرف در اطراف تکنولوژی [یا] در اطراف سیستم ؟ و شما می دانید واقعا با تمرکز بر ترکیب و نه به طور کلی اندازه. باید بگویم به عنوان سرمایه گذاران آن را وسوسه انگیز به نگاه واقعا دور رو به جلو. ما همیشه می خواهم به یک چشم انداز بلند مدت در شرایط پیش بینی درآمد و یا در شرایط پیش بینی کلی فعالیت, و آن است که واقعا به چالش کشیدن در این محیط. بنابراین آشنایی با ترازنامه و واقعا حفر عمیق با تیم مدیریت من فکر می کنم بهترین راه برای انتخاب برندگان."

ادامه داد: دخالت دولت

گلن هوبارد سابق مشاور اقتصادی کاخ سفید می گوید دولت نیاز به ادامه به ارائه پشتیبانی در بهبود اقتصادی دوره است.

"من فکر می کنم ما می تواند به همان سطح از تولید ناخالص داخلی در اواخر سال 2021 یا اوایل سال 2022. که نه یک خبر خوب و آن را به خوبی می تواند بدتر. آنچه ما نیاز داریم این است که مداخله دولت را ادامه دهد. ... ما باید به تمرکز بر روی جنبه های بهداشت عمومی اولین تست و ردیابی و سپس ببینید چه چیزی آن را باید به صورت تدریجی بازگشایی. و این است که احتمالا رفتن به نیاز به حمایت مستمر برای کسب و کار و کارکنان در این دوره از بازگشایی. دولت واقعا به آن عمل می کنند و من می گویم دولت به معنی هر دو دولت فدرال فراهم می کند که تعداد زیادی از بودجه اما [نیز] دولت که در آن بسیاری از عمل رخ خواهد داد... فدرال رزرو خواهد بود تا خود را به اصطلاح خیابان اصلی وام, تسهیلات, اما ما در حال رفتن به نیاز به کمک برای کسب و کارهای کوچک و متوسط کسب و کار و کارفرمایان. این که آیا آن را جزئی دستمزد اعتبار این که آیا آن یک فرمت از PPP که آیا آن ها تغذیه شدن آن با هم عمل می کنند ما نیاز وزارت خزانه داری فعال و فکر کردن در مورد این چیزها در حال حاضر."

2021 می تواند یک "بوم سال'

جرمی Siegel, استاد امور مالی در دانشگاه پنسیلوانیا می گوید: آینده رشد اقتصادی بستگی درمان و واکسن.

"وجود دارد چیزی است که من تاکید کرد و خیلی زود در زمانی که ما شروع به دریافت این اخبار ویروس و من فکر می کنم این یک دلیل مهم که چرا بازار سهام در واقع برگزار می شود بنابراین خوب است که بیش از 90 درصد از ارزش سهام از درآمد بیش از 12 ماه در آینده است. این 12 ماه آینده در حال رفتن به [a] فاجعه — فاجعه — اما سهام طولانی ترین عمر دارایی ها و بیش از 90 درصد از ارزش خود را درآمد است از سه ماهه دوم سال 2021 فراتر از آن. در حال حاضر [چگونه ما وجود دارد؟] بستگی به درمان و واکسن. و به همین دلیل هر گونه تشویق اخبار که بسیار بزرگ برای بازار سهام به مراتب مهم تر از اینکه نرخ بیکاری در حال بالا رفتن یا پایین و یا کالاهای بادوام در حال بالا رفتن یا پایین. منظورم این است که ما می دانیم که این تاثیر چشمگیر بوده است. اگر ما به درمان است که به کاهش شدت این بیماری به یک بد آنفولانزا یا یک واکسن است که می تواند تلقیح در معرض خطر از اعضای جامعه که دوباره کاهش می دهد که ترس و [سپس] من فکر می کنم 2021 می تواند رونق سال است. با نقدینگی که بانک فدرال است که با اضافه کردن, بی سابقه, آن می تواند واقعا خوب سال."

یک 'U'-شکل رکود اقتصادی

دیوید کلی, رئیس جهانی استراتژیست در جی پی مورگان مدیریت دارایی می گوید: بازار سهام است نه منعکس کننده شدت تاثیر اقتصادی.

"من فکر می کنم بازار سهام احتمالا دیدن برخی از اصلاح بیشتر در اینجا. من فکر می کنم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم شرط بندی بر روی یک 'V'-شکل بهبود در اقتصاد آمریکا, اما ما فکر می کنم آن است که یک 'U'-شکل رکود است. شما می دانید این است حک شده اول از سمت چپ دیوار 'U' سال, اما من فکر می کنم نرخ بیکاری خواهد شد تا کمی بیشتر در چند ماه آینده و قبل از آن شروع به پایین آمده و سپس از آن بیرون می آید بسیار به آرامی. اما من فکر می کنم ما باید به 2021 قبل ما شاهد بهبود معنی داری و من فکر می کنم که ساخته شده است به بازار سهام است. همانطور که برای بازار اوراق قرضه, من فکر نمی کنم این نرخ باید برای رفتن به پایین در اینجا از آنجا که ما در حال چاپ یک مقدار زیادی از پول برای خرید یک مقدار زیادی از اوراق قرضه. ما می توانیم یکی دیگر از 2 تریلیون دلار در محرک های مالی در اینجا. بنابراین در برخی از مراحل پایین جاده ... پس ما رو بازیابی رفتن, فدرال رزرو باید افزایش نرخ بهره. و باعث می شود که نرخ بهره در این سطح تا حدودی unappetizing بنابراین من فکر می کنم هر دو بازار اوراق قرضه و بازار سهام در حال, به حدی بیشتر پیش رو است. من فکر می کنم بازار اوراق قرضه می توانید ببینید که در برخی از مراحل وجود خواهد داشت و نرخ بالاتر برای پرداخت این. و من فکر می کنم بازار سهام امیدوار است که این چیزی نیست بیش از حد طولانی اما پسر است و من فکر نمی کنم بازار سهام کاملا منعکس کننده عمق رکود است که ما در حال حاضر شاهد هستیم."

بازار سهام با نگاه به آینده

اد Yardeni رئیس جمهور Yardeni تحقیقات می گوید در نظر گرفتن بازار تمرکز در قبل از coronavirus روند و فدرال امداد در ماه مارس به عنوان عوامل کمک کننده به رشد فعلی در بازار سهام است.

"در حال حاضر البته ما شاهد حاشیه سود implode چرا که آنچه انجام می دهند در رکود است و این افسردگی مانند رکود اقتصادی که بسیار متمرکز احتمالا در اول و دوم و سوم و چهارم. اما بازار را به دنبال فراتر از آن برای اطمینان و آن را با تمرکز بر روند بودند که اساسی اقتصاد ما حتی قبل از این ویروس بزرگ بحران به عنوان من آن تماس بگیرید. ... و کسانی که در روند عمدتا دیجیتال و بیولوژیکی فن آوری. وجود دارد بسیاری از شرکت ها که بسیار بزرگ کلاه بازار در آن مناطق به همین دلیل است که بازار به خوبی انجام داده. چیز دیگری را در نظر بگیرید, البته, بازار, من فکر می کنم پایین در 23 مارس زمانی که تغذیه گفت: شما می دانید "هک با بازوکا هک با هلیکوپتر, ما فقط در حال رفتن به بار B-52 را با پول نقد" ... بنابراین نقدینگی وجود دارد. و راه, هنوز هم وجود دارد مانند بیش از یک تریلیون دلار است که انباشته شده توسط mad dash به صورت نقدی در ماه مارس که فقط نشسته وجود دارد که هنوز هم, من فکر می کنم فراهم می کند یک کوسن برای هر حرکت نزولی از بازار است."

سلب مسئولیتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im