Under Armour سهام جست و خیز پس از شرکت نشان می دهد دریافت 'چاه متوجه' از ثانیه بیش از فروش پروب

یک Under Armour مقابل فروشگاه دیده می شود در نوامبر 04, 2019 در Sunrise, Florida.جو Raedle | گتی ایماژUnder Ar

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

یک Under Armour مقابل فروشگاه دیده می شود در نوامبر 04, 2019 در Sunrise, Florida.

جو Raedle | گتی ایماژ

Under Armour سهام سقوط شنبه پس از شرکت فاش شده آن را دریافت اطلاع از اجرای عمل از کمیسیون بورس و اوراق بهادار مرتبط با حسابداری درمان فروش آن رزرو شده بین سه ماهه سوم سال 2015 و سه ماهه چهارم سال 2016.

خرده فروش سهام پایین بود حدود 4 درصد در premarket تجارت.

در جولای 22, Under Armour, در علاوه بر این به دو مدیران — Kevin تخته آن مدیر عامل سابق و فعلی رئیس اجرایی و دیوید برگمن آن زمان CFO — دریافت چاه اعلامیه از SEC مربوط به قبلا فاش پروب توسط آژانس این شرکت گفت: در 8-K پر کردن.

SEC بررسی شد و به دنبال زمان Under Armour فروش. یک چاه متوجه لزوما به معنای شرکت و یا مدیران نقض قانون است. اما آن را نشان می دهد این سازمان است و با توجه به اجرای عمل است.

"SEC کارکنان است نه اتهام هر گونه شناخت درآمد و یا سایر موارد نقض اصول عمومی پذیرفته شده حسابداری مربوط به آن یا هر دوره دیگر" شرکت گفت: در پرونده. "چاه اعلامیه به اطلاع شرکت و مدیران که SEC کارکنان ساخته شده تعيين اوليه توصیه می شود که در ثانیه یک فایل اجرای اقدام علیه شرکت و هر یک از مدیران که ادعا می کنند برخی از موارد نقض قوانین اوراق بهادار فدرال."

Under Armour گفت که آن را حفظ اقدامات خود بودند "مناسب" و آن را در نظر دارد "به کار به سمت حل و فصل این موضوع" با SEC.

در ماه نوامبر گذشته این شرکت با تایید این موضوع تحقیقات فدرال توسط وزارت دادگستری و ثانیه بیش از آن شیوه های حسابداری. Under Armour شروع به پاسخ در جولای 2017 به درخواست برای اسناد و مدارک و اطلاعات مربوط به آن شیوه های حسابداری و مرتبط با افشاگریهای یک سخنگوی شرکت گفت: در آن زمان.

Under Armour مواجه شده است و آشفتگی در اجرایی آن صفوف است. این شرکت رفت و از طریق سه CFOs در دوره بین سال 2016 و 2017 تخته استعفا از شغل خود در آغاز سال بود و موفق شد پس از آن COO Patrik Frisk.

Under Armour سهام کاهش یافته است تقریبا 50 ٪ در این سال و این شرکت دارای یک درپوش بازار 5 میلیارد دلار.

این شرکت تنظیم شده است به گزارش درآمد سه ماهه در روز جمعه قبل از زنگ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن