قادر به پلاگین آسام نشت برای 6 روز نفت عمده نوبت به کارشناسان خارجی

Unable To Plug Assam Gas Leak For 6 Days, Oil Major Turns To Foreign Experts

چاه منفجر شده در یک چشمه از نفت خام پس از کنترل فشار سیستم های شکست خورده در هفته گذشته (فایل)

گواتی:

قادر به وصل گاز نشت در یکی از آن بالا آسام چاه های نفت به مدت شش روز نفت هند محدود است تصمیم به آوردن کارشناسان از خارج از کشور برای کمک به مدیریت بحران است. یک تیم مدیریت بحران تشکیل دولتی واحد به کار کرده است به پلاگین نشت که مجبور است تقریبا 2500 نفر برای زندگی در امداد اردوگاه. آب است که به طور مداوم به پمپ شیر و سر به خنک کردن گاز این شرکت در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

چاه منفجر شده در یک چشمه از نفت خام پس از کنترل فشار سیستم های شکست خورده در هفته گذشته. مستمر انتشار گاز را تهدید می کند حساس تالاب پارک ملی و گونه های در معرض خطر در منطقه ابراز نگرانی کرد.

“نفت در تماس است متخصص جهانی برای کنترل فوران چاه نفت. ما دریافت کرده اند ارائه می دهد با برنامه عمل و زمانی از سه جهانی کارشناسان (و Coots هشدار و وحشی به خوبی کنترل) در به خوبی کنترل عملیات – آنها در حال بررسی و تحت نظر گرفتن” بیانیه ای گفت:.

ملی در واکنش به این فاجعه زور یا NDRF نامیده شده است در کمک به امداد در اردوگاه عملیات را برای ساکنان ایجاد کرد Baghjan در نورث لخیمپور منطقه برخی از 450 متر از گواتی. کسانی که تخلیه شده اند و زندگی را در سه امداد اردوگاه.

ارشد شرکت مقامات روز دوشنبه برگزار شد جلسه با تینسوکیا منطقه جمع آوری Bhaskar Pegu در چاه فوران چاه نفت و تخلیه مردم محلی. این شرکت با تشکیل پنج عضو پانل به پروب اگر خطای انسانی ناشی از نشت.

“نفت در حال حاضر با توجه نشان دادن علت به M/s جان انرژی Pvt Limited و اقدامات نیز آغاز کارکنان نفت در صورت وجود هر گونه پریما یک شواهدی از خطای انسانی که پنج عضو کمیته تحقیق تشکیل شده است” این بیانیه اضافه شده است.

ساکنان این روستا تا به حال ادعا شده که آنها را دیدم لاشه در معرض خطر Gangetic دلفین ها در Maguribeel تالاب. آنها تجربه شده است سنگین نفت و گاز بو در Dibru Saikhowa پارک ملی شناخته شده برای پرندگان مهاجر و وحشی اسب.

دولت وزارت جنگل تا به حال با صدور اطلاعیه به این شرکت در مورد این.

“ما با صدور اخطار به نفت هند روز گذشته به دنبال یک گزارش دقیق از میزان آسیب به محیط زیست از طریق ما تینسوکیا DFO (بخشی افسر جنگل). ما خواسته اند آنها را به جزئیات از منطقه تحت آسیب و ترکیب گاز و مایع” PTI به نقل از ناشناس رسمی عنوان کرد و گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>