انگلستان بوریس جانسون هشدار ‘این لحظه از حداکثر خطر’ به عنوان دولت قصد دارد استراتژی خروج

نخست وزیر بوریس جانسون باعث می شود بیانیه ای خارج 10 خیابان داونینگ لندن او به عنوان رزومه کاری پس از گذراندن دو ماه دوره نقاهت بعد از Covid-19.

Stefan روسو – PA تصاویر

انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گفت: وجود خواهد داشت هیچ سریع بلند کردن اجسام از محدودیت های اعمال شده در کشور به عنوان او ساخته شده اولین بیانیه پس از بازگشت به کار پس از دوره نقاهت بعد از یک عفونت کروناویروس.

“ما در حال عبور از قله” جانسون گفت: “ما در آستانه دستیابی به آن برای اولین بار ماموریت بزرگ ما جلوگیری خدمات بهداشت ملی (NHS) از غرق,” او گفت:, و اضافه کرد که این کشور “آغاز به نوبه خود جزر و مد” در برابر شیوع.

در حالی که او گفت که او به رسمیت شناخته شده ضرورت لغو مستند اقدامات به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, او هشدار داد که “این لحظه ای است از حداکثر خطر” او به عنوان خواسته عمومی شامل خود “بی تابی” با توجه به مستند.

“وجود خواهد داشت زمان برای تصحیح این محدودیت و به آتش تا موتور اقتصاد” جانسون گفت: خارج خیابان داونینگ اما او افزود: “ما نمی توانیم بگوییم که این تغییرات خواهد بود ساخته شده است.”

او تشکر انگلیسی عمومی برای خود “بلغور و احشاء” در طول بحران و وزیر امور خارجه Dominic Raab که deputized برای او در حالی که او در دوره نقاهت بعد از یک جدی coronavirus عفونت است.

بوریس جانسون گذشته ساخته شده یک بیانیه عمومی در عید پاک یکشنبه پس از او منتشر شد از بیمارستان. در بیانیه ویدئویی او شخصا تشکر بیمه خدمات درمانی برای صرفه جویی در زندگی خود.

جانسون بازگشت به دفتر کار خود و اقامت در خیابان داونینگ مرکزی لندن پس از گذراندن دو هفته در کشور محل اقامت Chequers زیر را جدی عفونت کرونا ويروسی که او را دیدم بستری در بخش مراقبت های ویژه.

چراکه نصب حدس و گمان است که جانسون — است که برگزاری یک جلسه با کابینه خود را روز شنبه قبل از مذاکرات با وزیر امور خارجه و مقامات بی بی سی گزارش — می تواند اعلام کند قصد دارد برای شروع به بلند کردن و انگلستان مستند در اوایل این هفته. این خواهد بود پیش از آوریل 7 تاریخ زمانی که اقدامات بعدی بودند مجموعه به بررسی می شود.

روزنامه تلگراف گزارش روز شنبه که جانسون تا به حال مورد بحث با وزرای ایده “اصلاح” این مستند به جای بلند کردن آن تاکید کرد که محدودیت باقی خواهد ماند و در برخی از فرم حتی اگر محل کار و مدارس شروع به بازگشایی به تدریج.

وجود دارد افزایش تماس از قانونگذاران در داخل حاکم حزب محافظه کار که در حال انجام محدودیت نیاز به برداشته شود هر چه زودتر به جای بعد به دلیل آسیب آن در حال انجام است به اقتصاد; انگلستان انتظار می رود که اقتصاد به قرارداد 6.5 درصد در سال 2020 با توجه به صندوق بین المللی پول در آخرین پیش بینی.

مستند اقدامات تحمیل شده بود در بریتانیا و اکثر کسب و کار (نوار آن ضروری مانند سوپر مارکت ها) در مارس 23, اما رو به رشد وجود دارد که حس های خسته کننده از این اقدامات است.

دولت باید به وزن بالقوه آسیب های اقتصادی علیه بهداشت عمومی از مفاهیم بلند کردن یک مستند سرعت بیش از حد و خطر موج دوم از عفونت.

انگلستان دارای 154,037 موارد گزارش شده از Covid-19 یکشنبه, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده و گزارش کرده است 20,795 مرگ و میر – یک عدد است که پیوسته در حال افزایش است و می تواند تا پایان سبقت مرگ عوارض دیده در ایتالیا (26,644 مرگ و میر) و اسپانیا (23,190 مرگ و میر) بدترین ضربه از کشورها در اروپا است.

هنوز هم در ایتالیا و اسپانیا و آلمان باید به آرامی شروع به بلند coronavirus محدودیت; ایتالیا و آلمان اجازه داده اند کوچکتر فروشگاه های خرده فروشی به دوباره باز کردن و اسپانیا اجازه تولید و ساخت و ساز کسب و کار برای بازگشایی شده است. برای اولین بار در شش هفته, کودکان در اسپانیا اجازه داده شد به خارج از ورزش این آخر هفته.

مردم استراحت در آفتاب در لندن در زمینه پارک در شرق لندن در آوریل 25 سال 2020 طول ملی مستند با توجه به این رمان coronavirus COVID-19 بیماری همه گیر.

جاستین TALLIS

دولت انگلیس است که به رهبری وزیر امور خارجه Dominic Raab در حالی که جانسون شده است ناخوش و مالی خود را برای دست زدن به بحران است.

در دولت شده است برای انتقاد از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی برای خط مقدم سلامت کارگران و نسبتا مقدار کمی از آزمایش در مقایسه با همتایان اروپایی خود را.

دولت متعهد به انجام 100,000 coronavirus آزمون در روز تا پایان مارس شروع با تست کلید کارگران است. .

حمایت دولت و مدیریت بحران قوی بود که در آغاز از شیوع کروناویروس است شروع به افول است. یک Opinium نظرسنجی برای چپ ناظر روزنامه منتشر یکشنبه نشان داد که تصویب دولت و مدیریت بحران کاهش به 51 ٪ (از 57 درصد در هفته گذشته) در حالی که 57 درصد از سایتهای coronavirus تست طرح تا کنون از 48 درصد در مارس 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو