دولت بریتانیا قصد دارد برای مذاکره با مهم ورزشی در طول هفته آینده در یک حرکت طراحی شده برای دیدن بازگشت عمل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در میان شیوع کروناویروس. این بیماری همه گیر است منجر به تعلیق تاسیس ورزش در بریتانیا. اما این قابل درک است که دولت می پذیرد پتانسیل افزایش روحیه ملی است که می تواند با از سرگیری ورزشی پس از ماه از بریتانیا که در دولت از مستند. این هفته دیدم وزیر فرهنگ الیور Dowden بگویید نمایندگان مجلس او تا به حال شده است با “مذاکرات سازنده” با بدن حاکم از سراسر بریتانیا ورزش در راه اندازی مجدد پس از coronavirus shutdown.

در ضمن انگلستان و ولز کریکت بورد اجرایی تام هریسون گفت: سازمان خواسته شده بود توسط Dowden بخش منجر به یک صلیب-گروه ورزشی نیز از جمله فوتبال و اسب مسابقه تنیس و راگبی.

یک منبع بی بی سی گفت که در جلسه آینده برای اولین بار به طور منظم سری به نمایندگی از “تسریع سرعت” و در نظر گرفته شده برای کمک به ورزش رزومه “در هفته” اگر پیشرفت حاصل شده است.

این جلسات با این حال به عنوان “مقدماتی” و به منظور جلوگیری از تاخیر بیشتر به فصل بودن از سر گرفته و پس از تصویب اعطا شده به جای نشان می دهد قریب الوقوع سرگیری عادی فعالیت ورزشی.

ورزشی را نگاه شود به صورت فردی معنی برخی می تواند رزومه زودتر از دیگران اگرچه پذیرش هر گونه وسایل را باید در پشت درهای بسته به عنوان همه چیز ایستاده است.

هر گونه بازگشت از عمل زندگی می کنند نیز باید به تصویب دولت راهنمایی در مورد بهداشت, ویروس, تست و تعمیر و نگهداری اجتماعی فاصله.

آنها همچنین به احتمال زیاد شامل محدودیت های سفت و سخت بر تعداد افراد مجاز به سالن.

Coronavirus که به کشته شدن بیش از 19,000 مردم در انگلستان منجر به تعلیق 2019/20 فصل در هر دو زبان انگلیسی, فوتبال, لیگ برتر و لیگ فوتبال.

در همین حال مقامات اسکاتلندی در حال حاضر به پایان رسید خود را به لیگ پایین تر, فصل, اگر چه به زبان انگلیسی راگبی اتحادیه نخست وزیری را به هدف ممکن است برای از سرگیری مبارزات انتخاباتی خود را در ماه جولای.

شروع فصل کریکت در انگلستان و ولز شده است به تعویق افتاد تا ژوئیه در حالی که در این سال ماراتن لندن با توجه به اجرای روز یکشنبه شده است تحت فشار قرار دادند تا اکتبر.

اما 2020, بریتیش, کفش گلف و تنیس ویمبلدون مسابقات لغو شده اند به طور کامل با اولین نه مسابقات فرمول یک فصل به نام خاموش.

در ضمن هر دو این سال های توکیو بازی های المپیک و فوتبال را در مسابقات قهرمانی اروپا برگزار شده است بیش از تا 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو